Trend Capital – pożyczka pozabankowa dla firm

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB

Nie zawsze pozyskanie pożyczki firmowej, możliwe jest bezpośrednio przez bank. Wtedy z pomocą przychodzą instytucje pozabankowe, takie jak choćby Trend Capital.

Na rynku finansowym jest co raz więcej firm, które wyspecjalizowały się w finansowaniu przedsiębiorstw. Co jednak najważniejsze, większość z nich to solidne firmy. Którym można zaufać i które faktycznie chcą pomóc w pozyskaniu dodatkowych pieniędzy na rozwój czy inwestycję w firmie.

Pożyczki hipoteczne dla firm z zabezpieczeniem

Trend Capital to firma oferująca pożyczki pozabankowe dla firm z zabezpieczeniem. Oznacza to, że za pośrednictwem firmy możemy pozyskać wysokie kwoty na inwestycję czy rozwój biznesu. Jednak pod warunkiem, że posiadamy odpowiednie zabezpieczenie. Pożyczkodawca w tym wypadku, jasno określa, co może stanowić zabezpieczenie pożyczki. Może to być nieruchomość znajdująca się w dużych miastach, a więc np. mieszkanie, dom, lokal użytkowy, działka budowlana. Niestety nie wchodzi w grę zabezpieczenie pożyczki pod działki czy nieruchomości zlokalizowane w małych miejscowościach.

Pożyczki Firmowe do 500 000 zł

Pożyczka pozabankowa dla firm oferowana przez Trend Capital może wynosić od 30 000 do 500 000 złotych. Nie da się ukryć, że firma nastawiona jest głównie na klientów, którym zależy na jak najszybszej spłacie pożyczki. A więc jeśli interesuje nas pożyczka firmowa z okresem spłaty do 3 miesięcy, wtedy pożyczkodawca może nam zaoferować korzystną prowizję na poziomie 7%. W przypadku pożyczek udzielanych na okres 12 miesięcy i dłużej, prowizja wynosi 23%. Wysokość udzielonej pożyczki, w głównej mierze uzależniona jest od wartości nieruchomości. Która będzie stanowiła zabezpieczenie pożyczki i może wynosić do 60% wartości nieruchomości.

Pożyczki z zabezpieczeniem powyżej 1 mln złotych

Jeżeli klientowi zależy na pozyskaniu znacznie większej kwoty pożyczki i posiada on odpowiednie zabezpieczenie pod taką pożyczkę, wtedy Trend Capital oferuje również pomoc w pośrednictwie finansowym. Firma oferuje pełne wsparcie w pozyskaniu finansowania w bankach. Wysokość finansowania może w tym wypadku wynosić nawet do kilku milionów złotych i charakteryzować się wydłużonym okresem spłaty nawet do 10 lat.

Wniosek o pożyczkę firmową w Trend Capital można złożyć drogą internetową. Można również odwiedzić placówkę firmy, która znajduję się w Warszawie, przy ul. Młynarska 7, oficyna lewa, 1 p.

Czytaj również

2 Comments
  1. Faktycznie udzielają duże pożyczki pozabankowe dla firm, ale wymagania też mają nie małe. Przede wszystkim zabezpieczenia na nieruchomości i najlepiej takiej, która znajduje się w dużej miejscowości typu Warszawa,. Gdańsk, Poznań itp.

    (5/5)
  2. A co jeśli mam dużą nieruchomość a konkretnie gospodarstwo rolne, ale położone jest ono na wiosce a nie w dużej miejscowości. Czy będzie ono spełniało zabezpieczanie pożyczki firmowe w Trend Capital?

    (4/5)

Oceń: