KredytMarket pożyczki dla firm bez zaświadczeń

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

6 udostępnij na FB
KredytMarket KredytMarket oferuje pożyczki dla firm bez zaświadczeń i na dowolny cel, dla osób prowadzących jedno osobową działalność gospodarczą.

Prowadząc własną działalność gospodarczą, nie zawsze w łatwy i szybki sposób uzyskamy dodatkowy kredyt czy pożyczkę w banku na rozwój naszego biznesu. Banki raczej ostrożnie podchodzą do takich osób i bardzo często wymagają od nich przedstawienia wielu dodatkowych dokumentów. Jeśli również znaleźliście się w takiej sytuacji a potrzebujecie dodatkowego finansowania, to alternatywą może tutaj okazać się oferta firmy KredytMarket.

Pozabankowa pożyczka dla firmy

Można by powiedzieć, że marka KredytMarket została stworzona przez przedsiębiorców, z myślą o przedsiębiorcach. Otóż osoby które zaangażowane są w ten projekt, mają za sobą spore doświadczenie zarówno w prowadzeniu własnych firm, jak również są, lub byli wcześniej związani z branżą bankową. W zespole KredytMarket znajdziemy bowiem zarazem członka rady nadzorczej dużego banku, założycielkę własnego start-upu czy właścicieli dużych przedsiębiorstw. Wszystkie te osoby, mają swój własny wkład w działalność KredytMarket a ich głównym założeniem było stworzenie produktu finansowego, który będzie łatwo dostępny dla przedsiębiorców, a jednocześnie nie będzie produktem drogim w spłacie jak wiele spośród pozabankowych pożyczek dla firm bez zaświadczeń.

Co może zaproponować KredytMarket, osobie prowadzącej własną działalność gospodarczą?

W ofercie znajdziemy kredyt firmowy w wysokości od 10 000 do 50 000 zł. Taki kredyt może zostać udzielony osobie prowadzącej jedno osobową firmę na okres od 3 do 6 miesięcy. Z kosztami pożyczki firmowej będziemy mogli zapoznać się jeszcze przed złożeniem o nią wniosku, wykorzystując do tego celu specjalny kalkulator zamieszczony na stronie. Przyznam osobiście że zostałem miło zaskoczony, ponieważ mogę tylko potwierdzić że te koszty wcale nie są wygórowane i co więcej, w niektórych sytuacjach mogą być nawet korzystniejsze od kredytu firmowego zaciąganego w banku. Na korzyść KredytMarket dodatkowo przemawia fakt, że tutaj nie będą potrzebne żadne dodatkowe dokumenty jak Książka Przychodów i Rozchodów (KPiR) czy zaświadczenia z ZUS i US. Co więcej, wszystkie formalności związane z kredytem, można załatwić zdalnie, bez konieczności odwiedzania placówek bankowych.

Dla kogo pożyczka firmowa w KredytMarket?

Może ją otrzymać każda osoba, która działalność gospodarczą prowadzi przynajmniej od 24 miesięcy. Ponadto posiada konto firmowe z przynajmniej 24-miesięczną historią wpływów, z których powinno wynikać że firma w tym okresie generowała sprzedaż. Historia kredytowa osoby ubiegającej się o uzyskanie pożyczki firmowej będzie weryfikowana zarówno w bazach dłużników, jak również za pośrednictwem bazy BIK. Nie powinniśmy więc posiadać znaczących opóźnień w spłacie rachunków, faktur czy kredytów, które byłyby odnotowane w tych bazach.

Na sam koniec warto wspomnieć że pożyczka firmowa KredytMarket może zostać przeznaczona na dowolny cel. Nie musimy zatem wskazywać, na co konkretnie chcemy przeznaczyć pożyczoną gotówkę. Decyzja o przyznaniu pożyczki powinna zostać podjęta w przeciągu 15 minut a pożyczka wypłacona bezpośrednio na nasze konto bankowe, nawet jeszcze tego samego dnia.

Czytaj również

6 Opinie
  1. Dostał wogóle ktoś kredyt firmowy w tej firmie? Bo koszty faktycznie takie jak w banku, więc aż nie chce mi się wierzyć by tak łatwo można było dostać u nich pożyczkę dla firmy. No ale mogę się oczywiście mylić, bo faktycznie konkurencja wśród tego typu ofert jest jednak co raz większa.

  2. Ja korzystałam i byłam zadowolona, dodatkowa gotówka przydała mi się do rozwinięcia firmy. Współpraca przebiegła na jasnych warunkach.

  3. Zdecydowałem się skorzystać z oferty KredytMarket, bo cały proces przebiegał online. Nie musiałem przygotowywać żadnych zaświadczeń! 30 tys w 10 minut, super!

  4. Dostałem i polecam! 30 tys praktycznie w 10 min, bez zaświadczeń. Tak powinny wyglądać pożyczki!

  5. Spróbowałem i ku mojemu zdziwieniu udało się! Mimo że w bankach odmawiali, bo za mała firma… A tutaj bez całej papierologii, kredyt na 40 tys, super rozwiązanie.

  6. (5/5)

    Dzięki pożyczce z KredytMarket udało się kupić nowy sprzęt, zatrudnić kolejne osoby i rozwinąć skrzydła! Zaryzykowałem i było warto 🙂

Oceń:*