Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

KredytMarket pożyczki dla firm bez zaświadczeń

KredytMarket KredytMarket oferuje pożyczki dla firm bez zaświadczeń i na dowolny cel, dla osób prowadzących jedno osobową działalność gospodarczą.

Prowadząc własną działalność gospodarczą, nie zawsze w łatwy i szybki sposób uzyskamy dodatkowy kredyt czy pożyczkę w banku na rozwój naszego biznesu. Banki raczej ostrożnie podchodzą do takich osób i bardzo często wymagają od nich przedstawienia wielu dodatkowych dokumentów. Jeśli również znaleźliście się w takiej sytuacji a potrzebujecie dodatkowego finansowania, to alternatywą może tutaj okazać się oferta firmy KredytMarket.

Można by powiedzieć, że marka KredytMarket została stworzona przez przedsiębiorców, z myślą o przedsiębiorcach. Otóż osoby które zaangażowane są w ten projekt, mają za sobą spore doświadczenie zarówno w prowadzeniu własnych firm, jak również są, lub byli wcześniej związani z branżą bankową. W zespole KredytMarket znajdziemy bowiem zarazem członka rady nadzorczej dużego banku, założycielkę własnego start-upu czy właścicieli dużych przedsiębiorstw. Wszystkie te osoby, mają swój własny wkład w działalność KredytMarket a ich głównym założeniem było stworzenie produktu finansowego, który będzie łatwo dostępny dla przedsiębiorców, a jednocześnie nie będzie produktem drogim w spłacie jak wiele spośród pozabankowych pożyczek dla firm bez zaświadczeń.

Co w takim razie może zaproponować KredytMarket, osobie prowadzącej własną działalność gospodarczą? W ofercie znajdziemy kredyt firmowy w wysokości od 10 000 do 50 000 zł. Taki kredyt może zostać udzielony osobie prowadzącej jedno osobową firmę na okres od 3 do 6 miesięcy. Z kosztami pożyczki firmowej będziemy mogli zapoznać się jeszcze przed złożeniem o nią wniosku, wykorzystując do tego celu specjalny kalkulator zamieszczony na stronie. Przyznam osobiście że zostałem miło zaskoczony, ponieważ mogę tylko potwierdzić że te koszty wcale nie są wygórowane i co więcej, w niektórych sytuacjach mogą być nawet korzystniejsze od kredytu firmowego zaciąganego w banku. Na korzyść KredytMarket dodatkowo przemawia fakt, że tutaj nie będą potrzebne żadne dodatkowe dokumenty jak Książka Przychodów i Rozchodów (KPiR) czy zaświadczenia z ZUS i US. Co więcej, wszystkie formalności związane z kredytem, można załatwić zdalnie, bez konieczności odwiedzania placówek bankowych.

Dla kogo pożyczka firmowa w KredytMarket? Może ją otrzymać każda osoba, która działalność gospodarczą prowadzi przynajmniej od 24 miesięcy. Ponadto posiada konto firmowe z przynajmniej 24-miesięczną historią wpływów, z których powinno wynikać że firma w tym okresie generowała sprzedaż. Historia kredytowa osoby ubiegającej się o uzyskanie pożyczki firmowej będzie weryfikowana zarówno w bazach dłużników, jak również za pośrednictwem bazy BIK. Nie powinniśmy więc posiadać znaczących opóźnień w spłacie rachunków, faktur czy kredytów, które byłyby odnotowane w tych bazach.

Na sam koniec warto wspomnieć że pożyczka firmowa KredytMarket może zostać przeznaczona na dowolny cel. Nie musimy zatem wskazywać, na co konkretnie chcemy przeznaczyć pożyczoną gotówkę. Decyzja o przyznaniu pożyczki powinna zostać podjęta w przeciągu 15 minut a pożyczka wypłacona bezpośrednio na nasze konto bankowe, nawet jeszcze tego samego dnia.

1 Comment

  1. Dostał wogóle ktoś kredyt firmowy w tej firmie? Bo koszty faktycznie takie jak w banku, więc aż nie chce mi się wierzyć by tak łatwo można było dostać u nich pożyczkę dla firmy. No ale mogę się oczywiście mylić, bo faktycznie konkurencja wśród tego typu ofert jest jednak co raz większa.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.


*