Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Pożyczki dla firm w Aasa dla Biznesu

Aasa dla Biznesu - ta oferta powinna zainteresować osoby stawiające pierwsze kroki w prowadzeniu własnej firmy i działalności gospodarczej.

Jeżeli korzystacie z pożyczek pozabankowych to nazwa AASA Polska na pewno jest Wam już znana. Firma słynąca do tej pory głównie z udzielania pożyczek indywidualnych, wprowadziła właśnie nowy produkt na rynek, którym są biznesowe pożyczki dla firm oraz osób prowadzących własną działalność, w tym również dla nowych firm.

Od pierwszego dnia działalności – o firmową pożyczkę w Aasa możemy wnioskować zaraz po uruchomieniu własnej działalności czyli po dokonaniu jej rejestracji. Do jej uzyskania nie są bowiem wymagane ani żadne dokumenty księgowe, rejestracyjne czy poręczenia. Głównym warunkiem uzyskania pożyczki jest posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej oraz brak zadłużeń w BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD).

Od 1000 zł do 10 000 zł – tyle wynoszą kwoty pożyczek które są dostępne w firmowej ofercie Aasa. Wskazując dowolną kwotę pożyczki z tego zakresu, możemy przy tym określić okres spłaty pożyczki który może wynosić od 6 do 24 miesięcy. Określając te dwa parametry, od razu zostaniemy poinformowani o kosztach pożyczki a więc jaka będzie rata miesięczna oraz łączna kwota do spłaty.

Przyznam że jak na warunki pozabankowe nie są to jakieś wygórowane koszty pożyczek, tym bardziej jeśli porównamy je do tradycyjnych pożyczek pozabankowych skierowanych od indywidualnych osób które często bywają wyższe. No ale Aasa dała się poznać pod tym kątem już wcześniej i nie raz gościła już w moich zestawieniach najtańszych pożyczek pozabankowych. Jeśli więc z jakichś powodów macie problem z uzyskaniem pożyczki na rozwój własnego biznesu, w tradycyjny sposób czyli drogą bankową to propozycja Aasa wydaje się być propozycją godną zainteresowania.

Wszystkie formalności zdalnie – kolejny duży plus który zasługuje na uwagę to możliwość załatwienia wszystkich potrzebnych formalności związanych z pożyczką firmową, w pełni zdalnie a więc przy wykorzystaniu obecnych dobrodziejstw dostępu do internetu.

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*