Pożyczki dla firm w Aasa dla Biznesu

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

12 udostępnij na FB

Jeżeli korzystacie z pożyczek pozabankowych to nazwa AASA Polska na pewno jest Wam już znana. Firma słynąca do tej pory głównie z udzielania pożyczek indywidualnych, wprowadziła właśnie nowy produkt na rynek. Są nim biznesowe pożyczki dla firm. Oraz osób prowadzących własną działalność, w tym również dla nowych firm.

Pożyczki dla firm Aasa od pierwszego dnia działalności – o firmową pożyczkę w Aasa możemy wnioskować zaraz po uruchomieniu własnej działalności. Czyli po dokonaniu jej rejestracji. Do jej uzyskania nie są bowiem wymagane ani żadne dokumenty księgowe, rejestracyjne czy poręczenia. Głównym warunkiem uzyskania pożyczki pozabankowej dla firm jest posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej. Oraz brak zadłużeń w BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD).

Od 1000 zł do 10 000 zł – tyle wynoszą kwoty pożyczek które są dostępne w firmowej ofercie Aasa. Wskazując dowolną kwotę pożyczki z tego zakresu, możemy przy tym określić okres spłaty pożyczki, który może wynosić od 6 do 24 miesięcy. Określając te dwa parametry, od razu zostaniemy poinformowani o kosztach pożyczki. A więc jaka będzie rata miesięczna oraz łączna kwota do spłaty.

Pozabankowa pożyczka firmowa do 20 000 zł

Przyznam że jak na warunki pozabankowe, nie są to jakieś wygórowane koszty pożyczek. Tym bardziej jeśli porównamy je do tradycyjnych pożyczek pozabankowych skierowanych do indywidualnych osób, które często bywają wyższe. No ale Aasa dała się poznać pod tym kątem już wcześniej. Nie raz gościła już w moich zestawieniach najtańszych pożyczek pozabankowych. Jeśli więc z jakichś powodów macie problem z uzyskaniem pożyczki na rozwój własnego biznesu. W tradycyjny sposób czyli drogą bankową, to propozycja Aasa wydaje się być propozycją godną zainteresowania.

Wszystkie formalności zdalnie – kolejny duży plus który zasługuje na uwagę to możliwość załatwienia wszystkich potrzebnych formalności związanych z pożyczką firmową, w pełni zdalnie. A więc przy wykorzystaniu obecnych dobrodziejstw dostępu do internetu.

Czytaj również

12 Comments
 1. Czy ktoś brał u nich taką pożyczkę firmową i może potwierdzić że te dane z kalkulatora są identyczne w rzeczywistości w spłacie? Oferta i wydaje się dosyć ciekawa jak na pożyczkę pozabankową a koszty wcale nie wygórowane.

  • Brałem i bardzo polecam 🙂 Wszystko jest dokładnie tak, jak w kalkulatorze, nie ma żadnych ukrytych opłat, co jest bardzo na plus, bo zawsze wiem ile spłacić.

 2. Potrzebuję 10 000 zł na rozwój własnej firmy, działalność prowadzę od 4 miesięcy. Czy będę miał możliwość uzyskania pożyczki dla firm w Aasa?

  • Genek, jak najbardziej! O naszą pożyczkę można starać się już od pierwszego dnia prowadzenia działalności. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony aasadlabiznesu.pl, na której znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Będziesz mógł na niej również złożyć wniosek o pożyczkę. W razie pytań zachęcamy również do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta, które udzieli Ci wszystkich odpowiedzi.

   Pozdrawiamy,

   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

 3. Jakie dokumenty potrzebne są do uzyskania takiej pożyczki dla firm? Czy w przypadku większej kwoty pożyczki wystarczą wyciągi z rachunku firmowego, czy konieczne będzie również przesyłanie skanów książki KPiR lub PIT’ów (jeśli tak to za ile lat wstecz). Tylko proszę nie pisać że żadne dokumenty nie są wymagane, bo jak przychodzi co do czego to ani tak każda jedna firma je wymaga + jeszcze do tego zaświadczenia o nie zaleganiu w ZUS i US. Proszę więc o rzetelną informację 😉

  • Robson,

   udzielamy kwoty do 10 000 zł, przy czym nie wymagamy żadnych dodatkowych dokumentów poza ważnym dowodem osobistym. Jesteśmy w stanie skutecznie ocenić zdolność kredytową do spłaty zobowiązania klientów wykorzystując własne wyspecjalizowane narzędzia scoringowe. Chcielibyśmy również zwrócić uwagę na to, że ten produkt jest skierowany do młodych przedsiębiorców, którzy dopiero zaczynają przygodę z własnym biznesem i nie są w stanie pokazać nam jakichkolwiek dokumentów potwierdzających ich dochód 🙂

   Pozdrawiamy,

   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

 4. Dobra pożyczka dla firm małych i dużych, nie zawiedli mnie kiedy potrzebowałem szybkiego dofinansowania…

 5. I to się chwali bo w banku wcale nie jest łatwo o uzyskanie pożyczki dla firm. Nawet jeśli mamy dochody i dobrze nam idzie, to bank ani tak będzie wymagał wielu różnych dokumentów. Niby taka pożyczkę droższa w spłacie, ale na uzyskanie kredytu w banku stracimy znacznie więcej cennego czasu.

 6. Arek,

  dokładnie! Dzięki takim rozwiązaniom jak Blue Media można u nas pożyczkę wziąć bardzo szybko 🙂 Wystarczy potwierdzić numer konta zwrotnym przelewem i gotowe! 🙂

  Pozdrawiamy,

  Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
  mail: info@aasapolska.pl
  telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

 7. Natrafiłem na ten art. przez przypadek, ale w sumie podpisuję się pod pozytywnymi opiniami 🙂 Dobra i sprawdzona firma pożyczkowa.

 8. Witamm planuje zalozyc wlasna dzialalnosc jednakże osobiście niestety jestem w bik czy to przeszkodzi mi w otrzymaniu pozyczki?

Oceń: