Pożyczanie na poziomie

- nowa oferta Wongi

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Choć oferta pożyczki gotówkowej w wysokości nawet do 20 000 zł, pojawiła się w ofercie firmy Wonga już jakiś czas temu. To teraz ich oferta pożyczek posiada jeszcze dodatkowe udogodnienia dla klientów. Choćby takich jak jedna rata gratis czy 7-dniowe odroczenie spłaty.

Początkowo Wonga dała się poznać w Polsce jako firma udzielająca chwilówek. Z czasem jednak ich oferta zaczęła ewoluować, ponieważ firma zdecydowała się również na udzielanie pożyczek ratalnych. Aktualnie więc, za pośrednictwem firmy możemy uzyskać pożyczkę zarówno z krótkim jak i długim okresem spłaty. Należy przy tym dodać, że Wonga jest szczególnie dobrą alternatywą w sytuacji gdy nasze wniosek o kredyt w banku zostanie dorzucony. Firma może zapewnić nam tani kredyt z niską ratą udzielany drogą pozabankową.

Pożyczki Ratalne Wonga – nowa oferta

Jak wspomnieliśmy na samym wstępie, aktualna oferta Wongi wyróżnia się całkowicie nowymi udogodnieniami. Z których mogą skorzystać zarówno nowi jak i stali klienci firmy. Opowiemy o nich pokrótce.

Jedna rata gratis – ta opcja dostępna jest wyłącznie w przypadku pożyczek zaciąganych na najdłuższy okres spłaty, aktualnie wynoszący 60 miesięcy. Wonga zapłaci jedną z rat naszej pożyczki, najprędzej po upływie 12 miesięcy od wypłaty pożyczki i spłaceniu przynajmniej 12 rat. Z oferty będą mogli skorzystać wyłącznie klienci, którzy terminowo będą spłacać raty zaciągniętej pożyczki.

Bezkosztowa przerwa w spłacaniu – w ramach tej opcji otrzymujemy możliwość przesunięcia terminu spłaty wskazanej raty. Na koniec okresu, na jaki udzielona została pożyczka. Z oferty będzie można skorzystać po spłacie minimum 2 rat. Raz na 12 miesięcy i maksymalnie 3 razy w trakcie trwania spłaty pożyczki. Warunkiem jest brak zaległości w spłacie rat.

7 dni odroczenia spłaty – możliwość przesunięcia o 7 dni terminu płatności wybranej raty. Z tej opcji będzie można skorzystać po spłacie przynajmniej 2 rat, raz na 3 miesiące i pod warunkiem dokonywania terminowej spłaty rat pożyczki.

Czytaj również

Oceń: