Konto Firmowe Godne Polecenia z premią 900 zł

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
premia 900 zł za konto firmowe Aż 900 zł premii - tyle można uzyskać, za założenie i aktywne korzystanie z konta firmowego Godne Polecenia w banku Santander.

Dzisiaj mamy coś dla łowców okazji i wszelkiego rodzaju promocji bankowych. Bank Santander wprowadził ciekawą promocję dla wszystkich osób które zdecydują się na założenie firmowego konta Godnego Polecenia. Korzystając aktywnie z tego konta, mamy możliwość uzyskania premii w wysokości nawet 900 zł.

Jak już na pewno zdążyliście zauważyć, promocyjne warunki w tym wypadku dotyczą wyłącznie tych osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą. Tyczy się to również tych osób, które posiadają już konto firmowe i chcieliby je przenieść do banku Santander. Wbrew pozorom to bardzo prosta czynność, w której na pewno pomogą nam pracownicy banku. Przejdźmy jednak do informacji dotyczących tego, jak otrzymać od banku Santadnder aż 900 zł premii.

Premia 900 zł za założenie konta firmowego

Chyba każdy domyśla się jaki będzie pierwszy krok aby spełnić warunki promocji. To oczywiście założenie konta firmowego Godne Polecenia w banku Santander. Gdy będzie ono już aktywne, wystarczy że tylko raz w miesiącu dokonamy przelewu do ZUS (składki) lub Urzędu Skarbowego (podatki) na minimum 200 zł. Oczywiście takie przelewy powinny zostać wykonane za pośrednictwem założonego w promocji konta. Kolejny warunek dotyczy naszej aktywności w ramach założonego konta. Mówi ono o płatności otrzymaną kartą. 4% wartości tych transakcji będzie mogło trafić do nas spowrotem, co maksymalnie może nam dać 150 zł zwrotu w miesiącu. Jeśli będziemy aktywni przez najbliższe 6 miesięcy i nadal będziemy wykonywać transakcje bezgotówkowe, to na nasze konto będzie mógł trafić zwrot w wysokości nawet 900 zł.

Od kiedy można skorzystać z promocji Santandera? Konto na promocyjnych warunkach będzie można założyć od 1 kwietnia 2019 r. do 31 lipca 2019 r. włącznie. Oferta dotyczy wyłącznie tych osób, które posiadają jedno osobową działalność gospodarczą, a które nie posiadają jeszcze w banku Santander kotna firmowego.

jakie opłaty posiada firmowe konto w Santander?

Ile kosztuje Firmowe Godne Polecenia w banku Santander? Konto zakładane w ramach wspomnianej promocji jest kontem w pełni bezpłatnym. Nie będziemy więc ponosić opłat ani za założenie takiego konta ani za jego prowadzenie. Nie zapłacimy również za wydanie i użytkowanie karty debetowej dołączonej do konta. Zakładając konto firmowe z premią, nie będziemy musieli ponosić opłat za wypłaty z bankomatów (w kraju jak i zagranicą) oraz realizację przelewów krajowych. Co więcej, bank umożliwi nam wykonanie 10 bezpłatnych przelewów natychmiastowych Bluecash każdego miesiąca. Brak opłat dotyczy również zleceń stałych na konto w innym banku, poleceń zapłaty czy smskodów służących do autoryzacji przelewów.

Czytaj również

1 Opinie
  1. (5/5)

    Nie wiem jak konto firmowe w Santader, ale ja mam założone prywatne Konto Godne Polecenia i bardzo sobie chwalę. Nie płacę ani opłat miesięcznych, ani za wypłaty z bankomatów itp. Udało mi się nawet uzyskać limit odnawialny w takim koncie, więc dla mnie to spore udogodnienie.

Oceń:*