Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Idea Bank Debet dla firm

Debet dla firm w koncie Idea Bank

Osoby prowadzące działalność chcąc nie chcąc muszą posiadać rachunek bankowy dla prowadzonej działalności gospodarczej. A jeśli już zakładać konto to najlepiej takie które będzie nas satysfakcjonowało pod wieloma względami.

Jednym z takich kont jest Konto z darmowym debetem dla firm w Idea Banku w ramach Firma to Ja. Głównym atutem konta jest możliwość uzyskania debetu do 5000 zł od pierwszego dnia założenia wspomnianego rachunku firmowego.

Należy jednak zacząć od tego że konto Firma to Ja to konto bezpłatne. A co to konkretnie oznacza dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą, która założy takie konto. Otóż to że nie będzie ponosiła opłat miesięcznych za prowadzenie konta. Przeglądając oferty rachunków firmowych nieraz napotykamy jeszcze na stosunkowo wysokie opłaty roczne związane z prowadzeniem konta które w niektórych przypadkach sięgają nawet kilkuset złotych rocznie.

W przypadku wspomnianego konta z debetem w Idea Banku opłata za prowadzenie konta to 0 zł a więc mamy spokój i nie musimy się martwić miesięcznymi opłatami za konto. Ponadto za pomocą konta możemy wykonywać również bezpłatne przelewy przez internet.

Czas teraz napisać nieco więcej na temat wspomnianego debetu dla firm. Jak wspomnieliśmy wcześniej wysokość debetu może wynosić do 5000 zł i jest on przyznawany bez przedstawiania dokumentów finansowych ani też bez konieczności dostarczania zaświadczeń z ZUS czy Urzędu Skarbowego.

Pierwsze 3 miesiące korzystania z debetu są bezpłatne a więc nie płacimy żadnych prowizji za udzielenie debetu ani jego przyznanie. Po tych trzech miesiącach następne 9 miesięcy debetu również możemy mieć bez prowizji pod warunkiem jednak że będziemy korzystać z konta firmowego aktywnie co oznacza dokładnie tyle że obroty na koncie będą równe wysokości przyznanego nam debetu. W ten sposób 5 tyś zł debetu będziemy mieli ds dyspozycji przez całe 12 miesięcy.

Założenie rachunku z debetem dla firm – aby założyć konto firmowe z debetem w Idea Banku wystarczy że złożymy wniosek przez internet a resztę formalności dogramy również bez wychodzenia z domu. Skontaktuje się z nami telefonicznie pracownik banku który przedstawi szczegóły oferty a jeśli ta zostanie przez nas zaakceptowana zostanie wygenerowana umowa która zostanie nam dostarczona na koszt banku, firmą kurierską i będziemy ją mogli podpisać w naszym biurze.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*