eKonto możliwości dla młodych w mBanku

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
eKonto dla młodych Otwierając eKonto możliwości dla młodych w mBanku, mamy możliwość zgarnięcia dodatkowej premii w wysokości do 110 zł. Konto jest w pełni darmowe, dla osób do 24 roku życia.

Jeżeli jesteś osobą młodą i myślisz o założeniu rachunku bankowego, to warto w pierwszej kolejności zbadać dostępne oferty. Jako osoba młoda, będąca w przedziale od 18 do 24 lat, masz możliwość założenia konta osobistego, które całkowicie będzie pozbawione opłat. Jedną z takich ofert jest eKonto możliwości dla młodych.

Decyzji o założeniu rachunku bankowego nie warto podejmować w pośpiechu. W szczególności jako osoba młoda. Warto w pierwszej kolejności przeanalizować dostępne na rynku, oferty kont osobistych. Zresztą w dzisiejszych czasach nie jest to specjalnie trudne. Możemy do tego wykorzystać internet i strony internetowe banków. Dzięki temu znajdziemy konto tanie w prowadzeniu, a do tego bez opłat miesięcznych.

eKonto dla młodych za 0 zł w mBanku

Będąc osobą młodą i mającą ukończone 18 lat, warto zwrócić uwagę na ofertę mBanku a konkretnie eKonto możliwości dla młodych. Jest to konto w pełni darmowe i wolne od jakichkolwiek opłat miesięcznych. Nie ponosimy zatem opłaty za prowadzenie konta ani kartę, którą otrzymamy do rachunku. W ramach otwartego konta możemy wykonywać darmowe przelewy internetowe. Nie będziemy płacić również prowizji za wypłaty z wszystkich bankomatów, zarówno w Polsce jak i zagranicą. eKonto jest darmowym rachunkiem bankowym, z któego mogą skorzystać wszystkie osoby, posiadające co najmniej 13 lat, a które nie ukończyły jeszcze 24 roku życia. W przypadku osób od 13 do 17 roku życia, wniosek o założenie konta powinni złożyć opiekunowie prawni dzieci.

Wraz z założeniem konta dla młodych, otrzymasz od banku aplikację mobilną. Dzięki niej masz dostęp do konta 24 godziny na dobę. Z jej pomocą możesz również rozliczyć się w prosty sposób ze znajomym, korzystając z przelewu na numer telefonu. Możesz również otrzymywać powiadomienie o bieżących przelewach, pojawiających się na Twoim koncie.

Dodatkowa premia nawet do 110 zł

W ramach aktualnej promocji “I możesz więcej” można uzyskać dodatkową premię pieniężną od banku. Taką kwotę można uzyskać za przelewy na numer telefonu (20 zł), płatności telefonem (20 zł) oraz aktywny cel oszczędnościowy (20 zł). Ponadto dodatkowa premia w wysokości 50 zł zostanie przyznana za spełnienie trzech powyższych warunków. Do promocji mogą przystąpić osoby mające ukończone 18 lat, w terminie do 30.06.2020.

Czytaj również

Oceń:*