400 zł na zakupy w Biedronce od Citibanku

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Uzbierało nam się ostatnio tych promocji od CitiBanku. W ubiegłym tygodniu miałem okazję pisać o innych promocjach bankowych, które w ostatnim czasie uruchomił Citibank. Teraz mam okazję przedstawiać koleją z nich. 400 zł na zakupy w Biedronce, w zamian za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity!

Promocja związana z bonusem na zakupy w sieci Biedronka, po raz kolejny związana jest z kartą kredytową Citibanku. Pisaliśmy już o tym, że zakładając taką kartę możemy stać się posiadaczem smartfona, czy mieć możliwość zakupu biletów na koncerty w przedsprzedaży. Teraz zakładając kartę kredytową Citibanku, możemy otrzymać bon na zakupy w sieci Biedronka.

400 zł na karcie Moja Biedronka

Zakładając w Citibanku kartę Citi Simplicity, możemy otrzymać 400 zł zasilenia na karcie lojalnościowej Moja Biedronka. Jakie kroki będziemy musieli wykonać, aby otrzymać taki bonus od Citibanku? Postaramy się to wyjaśnić w kilku prostych krokach.

Krok pierwszy. Pierwszym krokiem będzie wypełnienie bardzo prostego formularza, całkowicie rzez internet. Poza podstawowymi danymi, będzie tam również prośba o podanie numeru aktywnej karty Moja Biedronka. Od tego miejsca dalsze czynności będą należały już do banku. Gdy tylko nasz formularz zostanie przetworzony przez system Citibanku, skontaktuje się z nami telefonicznie pracownik banku. Niezbędnym elementem przy staraniu się o uzyskanie karty kredytowej, jest posiadanie dochodów. Bank więc na pewno poprosi nas o przesłaniu dokumentu, będącego potwierdzeniem uzyskiwanego wynagrodzenia. Bardzo często jest to po prostu wyciąg z rachunku bankowego, który możemy pobrać samodzielnie, po zalogowaniu się na nasze konto bankowe. W przypadku osób prowadzących działalność może to być również rozliczenie PIT za rok ubiegły.

Warto tutaj wspomnieć o wymaganiach jakie stawia bank potencjalnemu klientowi, który będzie chciał założyć karta kredytową Citi Simplicity. Podstawowy warunek to ukończone 18 lat i dochód na poziomie przynajmniej 1200 zł netto. Nieco większe wymagania bank może stawiać w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą. w ich przypadku minimalny dochód netto musi wynosić 2500 zł netto.

Karta Kredytowa Citi Simplicity – krok po kroku

Krok drugi. Załóżmy że wszystkie formalności przebiegły prawidłowo i otrzymaliśmy już do rąk własnych kartę kredytową od Citibanku. Teraz będziemy musieli zalogować się w serwisie Citibank Online. Musimy jednak to zrobić nie później niż do 6 miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Krok trzeci. W tym kroku aby nadal starać się o uzyskanie bonusu 400 zł na zakupy w Biedronce, będziemy musieli dokonać transakcji za pomocą uzyskanej karty Citi Simplicity o łącznej wartości przynajmniej 1200 zł, również nie później niż do końca 6 miesiąca kalendarzowego od zawarcia umowy o kartę.

Krok czwarty. No i ostatni krok który jest już bezpośrednio związany z otrzymaniem nagrody od banku. Jeśli nie mieliśmy problemu ze spełnieniem warunków, to w kolejnym miesiącu bank poinformuje nas o przyznaniu nagrody. Otrzymamy ją w postaci elektronicznego bonu towarowego o wartości 400 zł, który zostanie zapisany na aktywnej Karcie Moja Biedronka, której numer podaliśmy w formularzu.

karta kredytowa Citi Simplicity

Co warto wiedzieć na temat karty Citi Simplicity? To karta kredytowa, której limit będzie uzależniony w głównej mierze od Twojej zdolności kredytowej. Karta ta jest darmowa a więc bez opłaty rocznej. Bezpłatne są również powiadomienia sms z informacją o dokonanych transakcjach czy dotyczące limitu zadłużenia.

Czytaj również

1 Comment
  1. Mam kartę moja biedronka, więc chętnie skorzystam z tej oferty, o ile zdążę zgarnąć darmowe zakupy w Biedronce 🙂

    (5/5)

Oceń: