Bilety na koncerty w przedsprzedaży z kartą Citibanku

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Jeśli lubisz chodzić na koncerty, szczególnie te dużego formatu. To Citibank ma dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję. Zakładając kartę kredytową w Citibanku, będziesz mógł uzyskać dostęp do ekskluzywnych przedsprzedaży biletów. Na koncerty organizowane przez Live Nation.

Już wczoraj pisząc o nowej promocji Citibanku w ramach której możecie stać się posiadaczem telefonu Xiaomi Redmi 6A, wspominałem że dzisiaj napiszę o jeszcze jednej promocji tego samego banku. Co więcej, dotyczy ona na tej samej karty Citi Simplicity. Otóż jedną z jej funkcjonalności, jest możliwość uczestniczenia w przedsprzedażach biletów na koncerty LiveNation.

Dostęp do przedsprzedaży biletów z kartą Citi Simplicity

Jeśli do tej pory mieliście okazję już kupować bilety na jakieś większe wydarzenia koncertowe w naszym kraju. To na pewno zauważyliście, że ograniczona liczba osób ma możliwość kupna biletów, jeszcze zanim pojawią się one w oficjalnym obiegu. Jest to spore udogodnienie, ponieważ bilety na koncerty niektórych wykonawców potrafią się rozejść niemal w mgnieniu oka. Chyba najlepszym przykładem tego jest koncert grupy Metallica, który w tym roku odbędzie się w Warszawie. W momencie kiedy bilety na ten koncert pojawiły się w oficjalnej sprzedaży, rozeszły się zaledwie w ciągu kilku godzin. Niektórzy szczęśliwcy mogli je jednak kupić jeszcze zanim ruszyła ta oficjalna sprzedaż. Taką możliwość mieli fani zespołu zrzeszeni w fan clubach. Ale również klienci Citibanku posiadający kartę Citi Simplicity.

Wspomniałem o koncercie Metallica, ale tak na prawdę z kartą Citibanku, będziecie mieli możliwość zakupu biletów w przedsprzedaży, niemal na każdy większy koncert w Polsce. W ostatnim czasie osoby posiadające kartę Citi Simplicity mogli zakupić bilety zanim trafiły one do oficjalnej sprzedaży. Na koncerty takich wykonawców jak Jay-Z & Beyonce, Bon Jovi, Maroon 5, Pink, Muse, Rod Stewart czy Phil Collins.

Co warto wiedzieć o karcie Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity jest kartą darmową. A więc nie będziemy musieli ponosić za nią opłat ani przy jej zakładaniu, ani również płacić za nią opłat miesięcznych. Wniosek o jej wydanie możemy założyć całkowicie przez internet oraz bez wychodzenia z domu. Dużym udogodnieniem w przypadku zakupu biletów będzie to, że tak na prawdę przy zakupie nie używamy własnych pieniędzy. A korzystamy z dodatkowej gotówki udostępnionej nam przez bank. Dzięki temu dokonując zakupu biletów, możemy rozłożyć ich spłatę na raty miesięczne. Możemy do tego celu wykorzystać również okres bez odsetkowy, dzięki czemu nie będziemy ponosili dodatkowych prowizji banku. Zakładając kartę Citi Simplicity, będziesz miał do dyspozycji 56 dniowy okres bez odsetkowy dla transakcji bezgotówkowych.

Karta Citi Simplicity poza dostępem do przedsprzedaży biletów oferuje również dostęp do wielu innych ciekawych opcji jak choćby rabaty w Programie Korzyści Citi Specials czy punkty za wykonane transakcje w Programie Priceless Specials

Czytaj również

1 Comment
  1. Nie mam karty kredytowej w Citi, ale chyba faktycznie będę musiał się w nią zaopatrzyć. Ostatnio jak sprzedawali bilety na Metallica to można było bilety kupić szybciej. A jak już włączyli oficjalną sprzedaż to bilety wyprzedały się chyba w 2 godziny. Jak ktoś jeździ na takie duże koncerty to zatem dobra opcja.

    (4/5)

Oceń: