RCB Kredyty Firmowe

kredyty firmowe RCB RCB Operator Bankowy oferuje kredyty firmowe oraz limity odnawialne, również na pokrycie zaległości w ZUS i US w wysokości nawet do 500 000 zł.

Oferta RCB Operator bankowy może w głównej mierze zainteresować osoby, prowadzące własną działalność gospodarczą. Finansowanie jest udzielane zarówno w formie kredytu ratalnego, jak również w postaci limitu odnawialnego.

Co można napisać o samej marce RCB? Wiemy tyle że jest to pośrednik kredytowy zarejestrowany pod nazwą RCB Operator Bankowy Sp. z o.o. przy ul. Domaniewskiej 37 z siedzibą w Warszawie. Specjalizuje się w pośrednictwie finansowym, skierowanym do osób prowadzących własny biznes. Mowa tu zarówno o osobach samozatrudnionych, prowadzących jedno osobową działalność gospodarczą czy różnego rodzaju spółki (cywilne, jawne, partnerskie). Wymagane jest prowadzenie działalności przynajmniej od 12 miesięcy.

RCB Operator Bankowy – Retail Credit Broker

Jeśli prowadzisz własną firmę, RCB ma Ci do zaoferowania kredyt firmowy w wysokości nawet do 500 000 zł. Firma jest w stanie nam pomóc, nawet w sytuacji jeśli posiadamy zaległości w ZUS i US, udzielając kredyt dla firm zadłużonych w ZUS. Finansowanie udzielane jest w formie kredytu realnego lub bardzo popularnego wśród przedsiębiorstw – limitu odnawialnego.

Znajdując się w trudnej sytuacji finansowej, bardzo trudno samemu uzyskać wsparcie finansowe ze strony banku. Swoją pomoc w tym zakresie oferuje tutaj więc RCB, która jest w stanie nam pomóc wyjść z trudnej sytuacji finansowej, w której znaleźliśmy się zarówno my jak i nasze przedsiębiorstwo. Bardzo częstym problemem jest właśnie posiadanie znacznych zaległości w ZUS czy US. Dzięki RCB możemy uzyskać finansowanie pomostowe na spłatę zobowiązań we wspomnianych tu urzędach. Ponadto możemy otrzymać dodatkowe pieniądze, dzięki którym będziemy mogli odzyskać płynność finansową.

Kontaktując się z RCB możesz otrzymasz szerokie wsparcie doradców finansowych. Po analizie twojej sytuacji finansowej, będziesz mógł się dowiedzieć, gdzie będziesz miał największe szanse na otrzymanie kredytu lub pożyczki. Sprawdzisz które banki oraz firmy pożyczkowe posiadają najdłuższy okres kredytowania oraz na jakich warunkach może zostać Tobie udzielony taki kredyt.

Zostaw komentarz
Oceń:*

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*