Ratka pożyczy Ci 10 000 zł!

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
Ratka 10 000 zł Nowa oferta Ratki to pożyczki nawet do 10 000 zł z okresem spłaty do 24 miesięcznych rat.

Ratka dołączyła do firm pożyczkowych oferujących pożyczki w wysokości 10 000 zł. Jak pewnie pamiętacie, do tej pory maksymalnym limitem pożyczek w firmie Ratka była kwota 5000 zł, teraz ta kwota została dwukrotnie zwiększona.

Pozabankowa Ratka i pożyczki do 10 000 zł

No dobra, możemy w Ratce pożyczyć 10 000 zł, tylko pytanie ile to kosztuje. Wiadomo że firmy udzielające pożyczek pozabankowych, przyzwyczaiły nas już do tego że posiadają koszty znacznie wyższe od tradycyjnych kredytów gotówkowych w banku. Czy podobnie jest z Ratką? Z żalem muszę niestety odpowiedzieć że tak. Oferta Ratka w przypadku tak dużej kwoty, nie wiele różni się od ofert innych firm które udzielają równie wysokich kwot pożyczek jak choćby Zaplo czy Provident w ramach pożyczki samoobsługowej.

Tanio więc nie jest, ale za to z każdą pojawiającą się tego typu ofertą, pojawia się szansa że dzięki większej konkurencji te koszty jednak będą w przyszłości się obniżały tak jak to miało miejsce w przypadku mniejszych kwot pożyczek (tu wystarczy spojrzeć na aktualne oferty Wongi czy Vivusa).

Wracając jednak do nowej ofert Ratki – aktualna oferta firmy to pożyczki od 1000 do 10 000 zł, z okresem spłaty od 10 do 24 miesięcy. Możliwość ubiegania się o pożyczkę w Ratce będą miały osoby które mają ukończone 20 lat, posiadają udokumentowany dochód oraz nie są osobami zadłużonymi w takich rejestrach jak BIG InfoMonitor, ERIF czy KRD. Aby dopełnić wszystkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki, wymagane jest podpisanie umowy. Ta jest dostarczana pod adres zameldowania przez firmę kurierską i automatycznie odsyłana do pożyczkodawcy.

Czytaj również

Oceń:*