Ranking Pożyczek Pozabankowych – Luty 2019

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
ranking pożyczek pozabankowych 2019

Pożyczki ratalne czyli pożyczki z ratami miesięcznymi możemy uzyskać na dwa sposoby. Pierwsza to tradycyjna opcja kredytu gotówkowego w banku, druga to pożyczka pozabankowa, udzielana przez firmy z sektora pozabankowego. Oby dwie tego typu pożyczki możemy uzyskać całkowicie przez internet. Którą z nich wybrać?

Wybór pożyczki zależy w głównej mierze od posiadanej przez nas historii kredytowej. Wiadomo że w banku uzyskamy jednak korzystniejsze warunki spłaty, a więc co się z tym wiąże, również nieco niższe raty. Firmy pożyczkowe mogą nam za to zapewnić ekspresowy przelew pożyczki na nasze konto bankowe, ponieważ te formalności z ich strony są jakby nieco mniejsze. Są jednak takie banki jak choćby Eurobank czy mBank, które nie mają aż tak skomplikowanych wymagań aby udzielić nam kredyt internetowy, również bez konieczności wychodzenia z domu.

1. ZAPLO
Promocja: Pierwsza pożyczka do 15 000 zł za 0 zł (spłata w ciągu 30 dni)

Niezmiennie na czołowym miejscu pojawia się Zaplo. Firma z sektora pozabankowego, która nie tylko może zaoferować stosunkowo nie duże koszty pożyczki, ale również błyskawiczny jej przelew na konto. Jest to możliwe dzięki temu, że firma sprawnie załatwia wszystkie formalności zaraz po wpłynięciu internetowego wniosku o pożyczkę. Ponadto nie wymaga od nas zaświadczeń o dochodach, nawet w postaci wyciągu z konta bankowego. Posiada własny system który umożliwia weryfikację zdolności kredytowej klienta, dzięki czemu nie musimy im przesyłać jakichkolwiek dokumentów.

W firmie Zaplo mamy możliwość uzyskania pożyczki przez internet do 15 000 zł. Spłata pożyczki może się oczywiście odbywać w ratach miesięcznych, a maksymalnym okresem spłaty jest okres 36 miesięcy. Koszty pożyczki w Zaplo poznamy, jeszcze zanim zdecydujemy się na złożenie wniosku. Za pomocą kalkulatora zamieszczonego na stronie, obliczymy zarówno koszt całej pożyczki, jak również wysokość raty miesięcznej. Aby uzyskać pożyczkę w firmie Zaplo powinniśmy posiadać ukończone 21 lat i czyste konto w bazach dłużników. Firma weryfikuje również historię kredytową klienta w bazie BIK, a więc będzie miała możliwość sprawdzenia czy wcześniej spłacaliśmy terminowo zobowiązania zaciągane w bankach.

2. FERRATUM

Firma Ferratum również należy do grona firm w której pierwszą pożyczkę możemy przetestować całkowicie za darmo. Dotyczy to oczywiście wyłącznie nowych klientów i pożyczki spłaconej w ciągu 30 dni. Jeśli jednak zależy nam spłacie pożyczki w ratach miesięcznych, to firma ma nam do zaoferowania pożyczki ratalne z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy. Firma może nam udzielić pożyczki w wysokości od 100 do 10 000 zł. Podobnie jak w Zaplo, tutaj również nie powinniście mieć większych kłopotów z uzyskaniem pożyczki. Podstawowym warunkiem jej otrzymania, za pośrednictwem firmy Ferratum jest ukończone 21 lat oraz brak informacji o zadłużeniach w bazach dłużników. Podobnie jak u większości firmy pożyczkowych, niezbędne do uzyskania dodatkowego zastrzyku gotówki będzie konto bankowe oraz telefon komórkowy.

3. RAPIDA MONEY

Firma która umożliwia uzyskanie znacznie większej gotówki drogą pozabankową. Nie da się jednak ukryć, że jest to głównie propozycja skierowana do osób, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Mają również problem z uzyskaniem pożyczki w inny sposób, a więc zarówno za pośrednictwem banków jak i firm pożyczkowych. Firma Rapida umożliwia uzyskanie pożyczki w różnych sytuacjach, również wtedy kiedy posiadamy zadłużenia czy negatywny BIK. Aby uzyskać pożyczkę przy pomocy firmy Rapida Money, konieczne jest posiadanie gwaranta pożyczki. Musi to być osoba posiadająca ukończone przynajmniej 18 lat, stały miesięczny dochód i brak jakichkolwiek zadłużeń. Firma udostępnia pożyczki udzielane przez internet, w wysokości nawet do 25 000 zł z okresem spłaty od 12 do 60 miesięcy.

4. SUPER GROSZ

Kolejną firmą w której będziecie mieli możliwość uzyskania pożyczki pozabankowej z ratami miesięcznymi jest Super Grosz. Wysokość pożyczek udzielanych przez firmę może sięgać do 15 000 zł a okres spłaty wynosi od 4 do 48 miesięcy. Podobnie jak w Ferratum czy Zaplo, nowi klienci mają możliwość przetestowania pożyczki całkowicie za darmo. W tym przypadku pełen zwrot pożyczki powinien nastąpić w ciągu 30 dni. Głównym warunkiem otrzymania pożyczki w firmie jest posiadanie ukończonych 21 lat. Do uzyskania pożyczki online, nie będą nam potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. W zupełności wystarczy nam do tego celu dowód osobisty, konto bankowe i telefon komórkowy. Jako nowy klient będziemy mieli możliwość pożyczenia maksymalnie do 10 000 zł.

5. PROVIDENT

Tej firmy nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, bo chyba nie ma w Polsce równie znanej marki pożyczkowej jak ta. Nic w tym dziwnego skoro już na samym polskim rynku, firma obecna jest już od ponad 20 lat. Aktualnie nie musimy jednak przepłacać, korzystając z oferty tej firmy. Do naszej dyspozycji jest pożyczka samoobsługowa, dzięki czemu wszystkie potrzebne formalności załatwiane są online. Nie musimy więc ani spotykać się z pracownikiem firmy, ani też odwiedzać placówki firmy. W ramach tej pożyczki Provident udziela pożyczek w wysokości od 300 do 20 000 zł z okresem spłaty od 3 do 48 miesięcy. Z dokładnym kosztem pożyczki również możemy zapoznać się jeszcze przed złożeniem wniosku. Oferta dostępna jest dla osób posiadających ukończone 18 lat oraz dochody które umożliwiają regularną spłatę rat pożyczki.

Czytaj również

Oceń:*