Ranking Pożyczek Pozabankowych – Lipiec 2017

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Sezon wakacyjny w pełni – jedni wypoczywają teraz na plażach jezior, mórz i oceanów a inni muszą pracować. Jeśli szukacie dodatkowej gotówki na realizację planów wakacyjnych a nie możecie jej otrzymać ponieważ bank odrzucił Wasz wniosek o kredyt z różnych powodów, to dobrze trafiliście.

Dzisiejszy ranking pożyczek długoterminowych będzie skierowany głównie do osób, którym z różnych powodów nie udało się uzyskać kredytu w banku. Negatywna historia kredytowa w BIK, niska zdolność kredytowa czy zbyt niski wiek pożyczkobiorcy – to najczęstsze powody odrzucenia wniosku o kredyt w banku. W przypadku każdej takiej sytuacji, mamy dla Was dzisiaj firmę w której macie szansę uzyskać potrzebną gotówkę.

FENIKO
Polecana w przypadku: odrzucony wniosek o kredyt z powodu niskiego wieku, negatywnej historii w BIK

Feniko to jedna z ciekawszych propozycji pożyczkowych, jaka pojawiła się w ostatnim czasie wśród firm udzielających pożyczki pozabankowe. Pożyczka jest bardzo łatwo dostępne niemal dla wszystkich osób. Zarówno tych które mają dopiero 18 lat, jak również tych które mają niezbyt ciekawą historię kredytową. Za pośrednictwem firmy nie pożyczmy zbyt dużo, ponieważ maksymalny limit pożyczek wynosi 1000 zł. Wiem jednak że nawet taki zastrzyk gotówki może pomóc w rozwiązaniu różnych trudnych sytuacji finansowych. Idealnym rozwiązaniem jest tutaj konkretny okres spłaty pożyczki który może wynosić nie mniej i nie więcej jak 4 miesiące. Dzięki temu zaciągniętą pożyczkę spłacimy szybko bez ładowania się w długoterminową spłatę, która najczęściej wiąże się z dużymi kosztami.

INCREDIT
Polecana w przypadku: odrzucony wniosek o kredyt z powodu negatywnej historii w BIK, niskiej zdolności kredytowej

Incredit należy do marek działających już dosyć długo na rynku pożyczek pozabankowych. W ofercie firmy spotkacie pożyczki długoterminowe nawet do 10 000 zł. Warto jednak wiedzieć że w przypadku pierwszej pożyczki firma może Wam zaproponować maksymalnie do 2000 zł. Jeśli tą pożyczkę spłacicie w ustalonym terminie, w przypadku kolejnych będziecie mogli liczyć na uzyskanie znacznie większego limitu. Okres spłaty pożyczek może sięgać od 3 do 24 miesięcy. Główne wymagania jakie stawia Incredit aby uzyskać u nich pożyczkę, to ukończone 21 lat, posiadanie stałego źródła dochodów oraz brak zadłużeń widocznych w rejestrach dłużników. Jeśli bank odrzucił Wasz wniosek o kredyt z powodu historii kredytowej w BIK, to w Incredit będziecie mieli znacznie większe szanse na uzyskanie kredytu.

PROVIDENT
Polecana w przypadku: odrzucony wniosek o kredyt z powodu niskiej zdolności kredytowej, niskiego wieku

Kiedyś Provident był jedną z nielicznych alternatyw w przypadku odrzuconego wniosku o kredyt. Dzisiaj tych firm jest znacznie więcej, ale nie da się ukryć że firma nadal pozostaje jednym z liderów na rynku pożyczek pozabankowych. Ofertę postanowiłem w tym miesiącu szczególnie wyróżnić ze względu na trwający konkurs o którym miałem okazję napisać dzisiaj kilka słów więcej. Szansę na pożyczkę w Providencie będziecie mieli w wielu różnych trudnych sytuacjach finansowych. Warto jednak zaznaczyć że w szczególnie trudnych przypadkach, klientowi może zostać zaproponowana jedynie pożyczka domowa, która niestety nie jest zbyt tanim rozwiązaniem w spłacie. Osoby posiadające stosunkowo dobrą historię kredytową i odpowiednią zdolność, pożyczkę mogą uzyskać całkowicie przez internet. Aktualnie w ofercie firmy dostępne są pożyczki gotówkowe nawet do 15 000 zł z okresem spłaty do 24 miesięcy.

WONGA (pożyczka ratalna)
Polecana w przypadku: odrzucony wniosek o kredyt z powodu niskiego wieku

Wonga pomoże nam w uzyskaniu dodatkowej gotówki, jeśli mamy problem z uzyskaniem kredytu w powodu niskiego wieku. Osoby posiadające 18 czy 19 lat najczęściej mają utrudnione zadanie by otrzymać kredyt gotówkowy w banku. Ma to związek nie tylko z niskim wiekiem ale również brakiem historii kredytowej na koncie pożyczkobiorcy. W tym miejscu Wonga wydaje się idealną alternatywą, ponieważ koszty ich pożyczek nie należą do wygórowanych. Jest to najtańsza dostępna ratalna pożyczka pozabankowa na rynku. Wonga udziela pożyczki do 10 000 zł, jednak stali klienci firmy mają możliwość uzyskania nawet do 15 000 zł. Okres spłaty pożyczek długoterminowych w Wondze może sięgać maksymalnie do 24 miesięcy.

HAPI POŻYCZKI
Polecana w przypadku: odrzucony wniosek o kredyt z powodu niskiej zdolności kredytowej, niskiego wieku

Podobnie jak Wonga, tak również Hapi Pożyczki udziela pożyczek osobom w wieku od 18 roku życia. Jest to pożyczka dostępna całkowicie online, bez żadnych dodatkowych formalności i spotkań z konsultantami. W ofercie firmy znajdują się pożyczki nawet do 15 000 zł z okresem spłaty który może sięgać do 36 miesięcy. Dokładny koszt pożyczki możemy poznać jeszcze przed złożeniem wniosku, wskazując za pomocą udostępnionego narzędzia dokładne informacje na temat interesującej nas kwoty pożyczki oraz okresu spłaty. Po wprowadzeniu tych danych, poznamy dokładny koszt pożyczki, w tym wysokość raty miesięcznej.

Czytaj również

Oceń: