Przelew z karty kredytowej bez prowizji w T-Mobile

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

2 udostępnij na FB
Choć wykonanie przelewu z karty kredytowej T-Mobile możliwe było już wcześniej, to teraz możemy taki przelew wykonać bez prowizji do końca marca 2016 roku.

Na łamach bloga Banki24 pisałem już artykuł na temat karty kredytowej, która dostępna jest w ofercie T-Mobile. Dzisiaj warto przyjrzeć się jej jeszcze raz ponieważ pojawiła się tam pewna nowość która może zainteresować wiele osób. Choć z tego co pamiętam, przelewy z rachunku karty można było dokonywać już wcześniej, to teraz taki przelew możemy wykonać bez prowizji do końca marca 2016 roku. Pierwszy o sprawie poinformował serwis Livesmarter, który śledzę na bieżąco więc postanowiłem że i ja przyjże się temu tematowi.

Co dokładnie oznacza wykonanie przelewu bez prowizji z karty kredytowej? Przecież wypłacenie gotówki z bankomatu za pomocą karty kredytowej ani tak będzie kosztować nas tyle co dotychczas a więc nie będzie tanie w spłacie. Owszem, ale możemy inaczej uzyskać gotówkę z karty kredytowej, używając do tego wspomnianego przelewu z karty kredytowej. Wystarczy że posiadamy konto osobiste na które przelejemy sobie gotówkę z karty kredytowej a później już będziemy mogli zrobić z nią to, co będziemy uznawali za słuszne. Z powodzeniem więc będziemy mogli ją wypłacić z bankomatu czy choćby wpłacić na lokatę terminową.

Jak dobrze zrozumiałem nową propozycję T-Mobile, wykonując przelew z karty kredytowej do końca marca tego roku, unikniemy prowizji za wykonanie takiego przelewu, która normalnie kosztowałaby nas 4% (min. 10 zł) wartości przelewanej kwoty. Tym samym dokonując przelewu z karty kredytowej obowiązują nas warunki jak dla transakcji bezgotówkowych a więc mamy aż 58 dni okresu bez odsetkowego, przynajmniej do końca marca 2016.

No dobrze, a co zrobić jeśli nie posiadamy jeszcze karty kredytowej T-Mobile? Możemy ją sobie po prostu założyć bez żadnych dodatkowych opłat. Jako nowy klient usług bankowych T-Mobile, do końca roku unikniemy również opłat miesięcznych za korzystanie z karty. Jeśli uznamy że z kartą kredytową T-Mobile chcemy zostać na dłużej i w przyszłym roku również będziemy chcieli z niej korzystać to za wydanie i wznowienie karty na kolejny rok nie poniesiemy żadnych dodatkowych opłat.

Kwota limitu kredytowego przyznanego na karcie, uzależniona jest od uzyskiwanych dochodów, maksymalnie może ona sięgnąć do 40 000 zł.

Czytaj również

2 Opinie
  1. Ciekawa metoda.. choć raczej nie skorzystam bo mam już jedną kartą kredytową, a raczej wystrzegam się kolejnych banków choćby dlatego by nie godzić się na informowanie na telefonicznie nagabywanie do skorzystania z kolejnych produktów finansowych, a to konto, a tu karta, lokata itp.. Poza tym, czy ja wiem czy to aż taki duży koszt wyciągnięcia gotówki z karty kredytowej, na pewno znacznie mniejszy niż wzięcie pożczyki pozabankowej na kilka rat 😉

  2. Marian Proboszcz 17 maja 2018 at 11:31

    Przyznać trzeba że jak ktoś myśli o założeniu karty kredytowej to akurat T-Mobile ma obecnie jedną z lepszych ofert. Może nam zaoferować na prawdę niezły limit a przy tym szereg innych udogodnień które nie wszystkie bank są w stanie zaoferować np. wspomniany przelew z karty kredytowej.

Oceń:*