Karta Kredytowa T-Mobile

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

5 udostępnij na FB
Karta kredytowa w T-Mobile Usługi Bankowe

Jak zapewne większość z Was pamięta za nową nazwą T-Mobile Usługi Bankowe kryje się nie kto inny jak marka Alior Sync, która cieszyła się sporym zainteresowaniem szczególnie wśród internautów zainteresowanymi usługami bankowymi. Jedną z propozycji bankowego oddziału T-Mobile jest karta kredytowa.

Kartę kredytową T-Mobile (MasterCard) możemy uzyskać całkowicie bezpłatnie, bezpłatne może być również korzystanie z karty przez cały rok pod warunkiem że za pomocą karty będziemy dokonywać transakcji za minimum 15 000 zł w ciągu 12 miesięcy. Jeśli aż tak dużo nie kupujemy i nie zmieścimy się w tych kryteriach to musimy się przygotować na opłatę roczną za kartę. Może ona wynosić 35 zł (jeśli suma transakcji w ciągu roku wyniesie przynajmniej 7500 zł) lub 70 zł bez narzuconych warunków.

Na jakie udogodnienia możemy liczyć składając wniosek o wydanie karty kredytowej T-Mobile? Dostępny limit na karcie może wynosić do 40 000 zł, jednak ostateczna kwota przyznanego limitu uzależniona jest od naszych dochodów oraz od oceny zdolności kredytowej.

Karta poza tym że możemy dokonywać zarówno transakcji bezgotówkowych (płacąc w sklepie, hipermarketach czy w internecie) i gotówkowych (wypłacając gotówkę w dowolnym bankomacie) daje możliwość wykonywania przelewów z rachunku karty kredytowej i są one traktowane jako transakcja bezgotówkowa.

58 dniowy okres bez odsetkowy – karta posiada aż 58-dniowy okres bez odsetkowy a więc za dokonane zakupy możemy zapłacić aż po 58 dniach, nie ponosząc za to dodatkowych kosztów. Jeśli nie spłacimy w tym czasie całości zadłużenia, wystarczy że będziemy wpłacać miesięczną minimalna kwotę wyznaczoną przez bank.

Karta Kredytowa T-Mobile w technologii PayPass umożliwia dokonywanie płatności zbliżeniowych jak również płatności zbliżeniowych za pomocą naszego telefonu z wykorzystaniem usługi MyWallet dla osób będącymi abonentami sieci telefonii komórkowej T-Mobile.

Wychodząc naprzeciw waszym pytaniom – tak, kartę kredytową T-Mobile Usługi Bankowe mogą posiadać również ci klienci którzy nie są abonentami sieci komórkowej T-Mobile.

Czytaj również

5 Opinie
  1. Chyba jedna z ciekawszych propozycji wśród kart kredytowych. Przede wszystkim karta wyróżnia się długim okresem bez odsetkowym który nie jest dostępny praktycznie w żadnym innym banku a wynosi aż 58 dni. Ponadto osoby posiadające wysokie dochody mają tu szanse uzyskania na prawdę wysokiego limitu na karcie kredytowej.

  2. Faktycznie, miałem kilka kart kredytowych ale ta oferta wyróżnia się zdecydowanie. Duży plus to brak opłat za wydanie karty i brak opłaty rocznej, co rzadko się zdarza w przypadku kart kredytowych. Ta oferta karty T-Mobile mnie przekonała, tym bardziej że limit na karcie również można uzyskać całkiem przyzwoity.

  3. Możliwość uzyskania dużego limitu na karcie i nieco wydłużonego okresu bez odsetkowego na karcie kredytowej. Całkiem fajna propozycja T-Mobile z nie wygórowanym oprocentowaniem.

  4. Lubię korzystać z kart kredytowych, bo mam poczucie bezpieczeństwa, w momencie gdy pojawiają się jakieś większe i nie planowane wydatki. Wtedy w zanadrzu jest karta kredytowa z której mogę skorzystać, a w przeciwnym wypadku musiałabym na szybko załatwiać jakiś dodatkowy kredyt. Akurat karty kredytowej T-Mobile nie posiadam, ale mam karty Eurobanku i BZ WBK i są ok.

  5. (5/5)

    Karta kredytowa T-mobile u mnie dobrze się sprawdza. Zdecydowałem się na tę kartę, ponieważ oferta była bardzo korzystna. Na szczęście nie zmieniła się 😉

Oceń:*