Pożyczka Gotówkowa bez zaświadczeń

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

18 udostępnij na FB

Uzyskanie dodatkowej gotówki nie powinno przysporzyć w dzisiejszych czasach żadnych większych problemów. Firmy w których dostępna jest pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń, są w naszym zasięgu niemal na wyciągnięcie ręki. Praktycznie od kiedy internet zaczął się cieszyć tak dużą popularnością, odtąd zaczęło się pojawiać co raz więcej firm oferujących pożyczki gotówkowe całkowicie przez internet.

Zanim przejdziemy do konkretnych propozycji pożyczek gotówkowych które są dostępne bez zaświadczeń, warto wspomnieć że oferty te można podzielić na te dostępne drogą bankową, jak również te pozabankowe. Dlatego też postanowiłem że dzisiaj, że nie będę się skupiał wyłącznie na tych ofertach które dostępne pozabankowo, jak robię to zazwyczaj. W dzisiejszym artykule przedstawię zarówno wybrane banki, jak również wybrane firmy pozabankowe, które udzielają tego typu pożyczek przez internet. Choć wszystkie z przedstawionych banków i firm, udzielają pożyczek bez zaświadczeń, to musimy wiedzieć o tym że w przypadku większych kwot mogą poprosić nas o jakiś dodatkowy dokument. Może to być dla przykładu wyciąg z rachunku bankowego, na które otrzymujemy nasze wynagrodzenie. Nie musimy go jednak dostarczać bezpośrednio do placówki a wystarczy że prześlemy go drogą elektroniczną np. za pośrednictwem poczty e-mail.

Bankowa Pożyczka Gotówkowa bez zaświadczeń przez internet

Pożyczka Gotówkowa bez zaświadczeń iGotówka

IGOTÓWKA – marka działąjąca pod skrzydłami BNP BGŻ Paribas, za pośrednictwem którego kredyt możemy uzyskać całkowicie drogą internetową. Bank należy do nie licznej grupy banków, za pośrednictwem których możemy uzyskać kredyt całkowicie z dostępem przez internet. Oferta Igotówki to kredyt w wysokości od 1000 do nawet 120 000 zł. Musimy jednak wiedzieć że jeżeli zależy nam na uzyskaniu pożyczki całkowicie drogą internetową to tutaj będziemy mogli liczyć na uzyskanie maksymalnie do 10 000 zł. Wniosek o większą kwotę pożyczki również możemy złożyć przez internet, jednak dodatkowe formalności będziemy musieli dopiąć już w najbliższej placówce stacjonarnej banku BNP BGŻ Paribas. Okres spłaty pożyczki gotówkowej w iGotówka może wynosić od 6 do 84 miesięcy.

INBANK – prawdziwa nowość wśród banków które udzielają kredyty przez internet, która zadebiutowała dosłownie przed kilkoma miesiącami. Za pośrednictwem tego banku macie szansę uzyskać największą kwotę pożyczki gotówkowej za pośrednictwem internetu. Inbank umożliwia uzyskanie w ten sposób nawet do 50 000 zł, z okresem spłaty pożyczki od 4 do 72 miesięcy. Warto nadmienić że w ofercie Inbanku znajdziecie również małe pożyczki gotówkowe z szybkim okresem spłaty od 1 do 4 miesięcy.

IKREDYT GETIN – marka która działa pod skrzydłami dużego i dobrze znanego banku a mianowicie Getin Bank. Podobnie jak w iGotówce, osoby które interesuje pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń przez internet mogą pożyczyć tu maksymalnie do 10 000 zł. W przypadku takiej kwoty pożyczki, możemy wybrać dowolny okres jej spłaty z zakresu od 3 do 36 miesięcy. Wszystkie formalności w tym wypadku dopełnimy całkowicie przez internet i bez wychodzenia z domu.

Pożyczka Gotówkowa bez zaświadczeń Wonga

Pożyczka Pozabankowa Gotówkowa bez zaświadczeń z dostępem przez internet

WONGA RATY – przegląd 2 wybranych firm pozabankowych, oferujących pożyczki gotówkowe bez zaświadczeń rozpoczynam od Wongi. Firmy która ma bezapelacyjnie najlepszą ofertę wśród firm udzielających pożyczek pozabankowych. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się pożyczki gotówkowe nawet do 15 000 zł i taką pożyczkę można obecnie uzyskać całkowicie drogą internetową. Możemy samodzielnie wybrać kwotę interesującej nas pożyczki, jak również okres w którym będziemy ją spłacać. Pod tym kątem mamy do wyboru okres spłaty od 2 do nawet 36 miesięcy. Jedna z nielicznych ofert pożyczek która dostępna jest od 18 lat.

ZAPLO – firma w której również dostępna jest pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń. Co więcej w przypadku oferty pożyczek Zaplo, nie jest konieczne nawet przesyłanie wyciągów elektronicznych z konta bankowego. Wystarczy że do weryfikacji rachunku bankowego użyjemy aplikacji Instantor, która często jest stosowana przez różnego rodzaju firmy pożyczkowe. Za jej pośrednictwem dochody wpływające na nasze konto weryfikowane są automatycznie. Za pośrednictwem Zaplo macie możliwość uzyskania pożyczki gotówkowej przez internet do 10 000 zł. Okres spłaty pożyczki może wynosić od 3 do 24 rat miesięcznych.

FERRATUM BANK – na koniec obiecałem sobie, ze zamieszczę tutaj przynajmniej jedną firmę która przy udzielaniu pożyczki nie weryfikuje BIK. Mój wybór padł na sprawdzoną markę Ferratum Banku, jako że firma związana jest z rynkiem pożyczek pozabankowych od wielu już lat. Aktualnie w ofercie firmy znajdziecie pożyczki od 1000 do 5000 zł, z okresem spłaty pożyczki od 6 do 24 miesięcy. Jak już wcześniej wspomniałem, do uzyskania pożyczki nie jest konieczna pozytywna historia kredytowa w BIK, ale jako osoba starająca się o uzyskanie pożyczki nie możemy być osobą zadłużoną w bazach KRD (Krajowy rejestr Długów).

Czytaj również

18 Comments
 1. Faktycznie w Zaplo dają pożyczkę bez zaświadczeń ale maksymalnie do 7000 zł. Konieczna jest jednak weryfikacja przez Instantora, więc tak jakby sprawdzali dochody zdalnie, tyle że nie trzeba ich dokumentować. W Profi Credit dają jeszcze pożyczkę bez zaświadczeń na samo oświadczenie, no ale niestety to droga opcja w spłacie.

 2. Bez zaświadczeń w banku dają tylko wtedy jak brałeś jakiś kredyt i zaraz po nim w tym samym banku bierzesz następny. W każdej innej sytuacji będzie potrzebny dokument potwierdzający uzyskiwane dochody. Nawet jeśli wniosek o kredyt złożymy w tym samym banku co wcześniej braliśmy, ale po rocznej czy dwu letniej przerwie. Bank będzie wymagał od nas już nowego dokumentu który potwierdzi aktualnie uzyskiwane dochody. Na szczęście dzisiaj banki nie mają takiego parcia na te standardowe zaświadczenia a często wystarczą same wyciągi z konta i ewentualnie dodatkowo rozliczenie PIT za rok ubiegły.

 3. Teraz dużo banków udziela kredyt na pit, więc często nie są potrzebne żadne zaświadczenia aby uzyskać pożyczkę. A co do firm pożyczkowych to racja, mało która firma je wymaga ale przy tym koszty mają wysokie więc ja bym nie skorzystał. Jeśli mogę dostań tańszą pożyczkę gotówkową w banku to idę po nią do banku.

 4. Bez zaświadczeń to można co najwyżej uzyskać kilka tysięcy złotych pożyczki, nie więcej. Żaden bank, żadna firma nie udzieli większej kwoty kredytu czy pożyczki zanim nie sprawdzi zdolność kredytowej klienta. Czy to w postaci tradycyjnego papierowego zaświadczenia o dochodach, wyciągu z rachunku bankowego czy poprzez automatyczną weryfikację przez aplikację typu Instantor.

  • Przecież dla takiej firmy chyba lepiej jak zweryfikuje rachunek bankowy gdzie ma dostęp do nie ograniczonej historii konta niż zaświadczenie z 3 ostatnich miesięcy? Zaświadczenia o dochodach odchodzą więc już w odstawkę bo teraz na rynku są bardziej wygodne metody weryfikacji i to dla obu stron.

 5. Pamiętam że kiedyś każdy jeden bank wymagał przedstawiania zaświadczeń na indywidualnym zaświadczeniu banku czyli na ich druku. Jak kredyt odrzucono i poszedłeś do innego banku w celu złożenia kolejnego wniosku to już trzeba było kolejne zaświadczenie załatwiać. Nie wiem czy takie praktyki już się skończyły, ale na stronach kilku banków jeszcze widziałem do pobrania takie “kwitki” jak kiedyś.

 6. Jakoś średnio przemawiają do mnie te slogany bez zaświadczeń, bo kiedyś sam skuszony taką reklamą wszedłem do banku i co usłyszałem, że poza dowodem osobistym będzie potrzebne również aktualne zaświadczenie o dochodach. To samo w przypadku kredytów internetowych, niby też bez zaświadczeń a jak wejdziesz na stronę pierwszego lepszego takiego banku to co mamy w dokumentach do pobrania? Oczywiście ładne, firmowe zaświadczenie o dochodach, które trzeba do banku dostarczyć, wypisane i podpisane przez pracodawcę 😉

 7. Powiem Wam szczerze, że ta różnica pomiędzy bankami udzielającymi kredyty online, a firmami w których dostępne są pozabankowe pożyczki gotówkowe jest już nie wielka. Te najtańsze firmy pożyczkowe są już w stanie zaoferować podobne warunki co banki internetowe, więc moim zdaniem dla klienta lepiej bo ma większy wybór.

 8. Mi akurat pomogła firma Zaplo, wszystko z udzieleniem pożyczki przebiegło prawidłowo, a dodam że w dwóch bankach odrzucono mój wniosek z powodu niskich dochodów. Mam za to pozytywną historię kredytową i dzięki temu myślę że miałam problemu z uzyskaniem pożyczki gotówkowej za ich pośrednictwem. Raty pożyczki może nieco wyższe niż w przypadku kredytów online, ale też nie jakoś przesadnie większe.

 9. Co raz mniej firm pożyczkowych wymaga zaświadczenia przy pożyczkach gotówkowych. Zresztą w bankach chyba już też od tego odeszli i jak już chcą jakichś dokumentów to jest to wyciąg z konta czy ostatnio opłacana rachunki. Sprawdzają czy terminowo i bez opóźnień były opłacane.

 10. Ja głównie sięgam po pożyczki gotówkowe przez internet, bo wydaje mi się że w dzisiejszych czasach to najlepsze rozwiązanie. Ja już pisałem gdzieś tu wcześniej nie zadłużam się na większe kwoty, więc w ramach takiej pożyczki online mam całkiem przystępne i nie duże koszty. No a do tego wszystkie formalności przez internet i bez zaświadczeń, a to spore udogodnienie.

 11. Jeśli pożyczka gotówkowa to tylko w banku. Może i faktycznie jest ją trudniej dostać niż w firmach pożyczkowych, ale jednak ma się większą kontrolę nad tym co się bierze. Jak już ma się wypracowaną dobrą historię kredytową w bankach, to w każdym jednym takie pożyczki gotówkowe otrzymamy bez najmniejszych przeszkód.

 12. Jak brałem w chwilówkach, to nigdy nie wymagali ode mnie żadnych zaświadczeń o dochodach. Wystarczyło jedynie podać dane o uzyskiwanych dochodach i miejscu zatrudnienia – to było wszystko. Nic więcej ode mnie nie potrzebowali.

 13. Co raz więcej banków również decyduje się udzielać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń. Co prawda jest potrzebny jakiś dodatkowy wyciąg z konta bankowego czy weryfikacja dochodów na koncie, ale online i bez konieczności dostarczania dodatkowych “kwitków”.

  • To prawda, teraz to znacznie prostsze niż kiedyś. Dodatkowa gotówka jest w zasięgu ręki dzięki zarówno bankom , w których dostępna jest pożyczka gotówkowa online, jak również firmom udzielających pozabankowe pożyczki przez internet.

 14. Moim zdaniem jest całe grono firm które takie pożyczki gotówkowe bez zaświadczeń udzielają. Większość z nich jeśli już czegoś wymaga poza dowodem osobistym, to wyciąg z konta dokumentujący ostatnie 3 miesiące i nic więcej.

 15. To prawda, dzisiaj nawet w bankach nie jest konieczne przedstawianie zaświadczeń o dochodach. Składałem ostatnio wniosek o pożyczkę gotówkową przez internet i wystarczył tylko sam wyciąg z konta i jeden z ostatnio opłaconych dowolnych rachunków.

 16. Z mojej strony mogę polecić Smartney, który jako jeden z nielicznych banków udziela kredyty gotówkowe bez zaświadczeń. Co więcej, można u nich uzyskać całkiem wysokie pożyczki całkowicie przez internet.