iKredyt Getin

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

6 udostępnij na FB
iKredyt Getin kredyt online Za pomocą iKredyt możemy uzyskać potrzebną gotówkę całkowicie przez internet - nawet do 10 000 zł

Co raz więcej banków stara się wprowadzać pożyczki dostępne w pełni internetowo. Starając się jednocześnie dotrzymać kroku internetowym firmom pożyczkowym. Nic dziwnego – w dzisiejszych czasach nikt nie zamierza w celu uzyskania nie dużego kredytu czy pożyczki udawać się do banków. W których najczęściej jedna wizyta nie może nie wystarczyć.

Kredyty przez internet udziela już mBank, iGotówka, T-Mobili Uslugi Bankowe, a teraz dołącza do nich Getin wraz z nowym brandem iKredyt. Choć może nie do końca nowym, bo póki co nie działa on jako dodatkowy produkt a w ramach oferty Getin Banku.

Internetowy Kredyt

A więc jeśli chcemy uzyskać kredyt internetowy za pośrednictwem Getin przechodzimy do zakładki iKredyt. Tam znajdziemy oferty kredytów w wysokości od 500 zł do 10 000 zł z okresem spłaty mogącym wynosić od 3 do 26 miesięcy (3 lata). Co jest tu fajne, to możliwość sprawdzenia dokładnego kosztu kredytu za pomocą suwaków. A więc niemal identycznie jak w przypadku firm udzielających chwilówek. Tyle że poza samą kwotą kredytu i okresem spłaty, mamy tu jeszcze możliwość wprowadzenia dodatkowej opcji. A więc ubezpieczenia kredytu, lub też skorzystania z oferty bez ubezpieczenia (wtedy rata będzie tańsza).

Od 18 lat – Getin jest jednym z nielicznych banków, który akceptuje wnioski o kredyt również od osób w młodym wieku. Również tych, nie posiadających jeszcze historii kredytowej. Jeśli wiec jesteśmy w tym wieku a jednocześnie posiadamy stałe zatrudnienie, to bez większych przeszkód powinno nam się udać uzyskać potrzebną gotówkę za pomocą iKredyt.

iKredyt krok po kroku

Otwierając wniosek o kredyt, w pierwszej kolejności za pomocą symulacji wprowadzamy kwotę kredytu jaką jesteśmy zainteresowani, oraz okres spłaty. W kolejnym kroku złożymy wniosek o kredyt i otrzymamy wstępną decyzję kredytową. Jeśli decyzja będzie pozytywna w kolejnym kroku będziemy mogli podpisać umowę, oraz otrzymamy kredyt bezpośrednio na nasze konto bankowe.

Kredyt na dowód – iKredyt jest kredytem udzielanym na dowód. A więc do jego uzyskania będzie nam potrzebny skan dowodu osobistego. Powinien on zostać wykonany w jednym z czterech dostępnych formatów: pdf, jpg, jpeg lub gif.

Czytaj również

6 Opinie
  1. Getin to jeden z tych banków które ja mogę polecić, bo miałam u nich kredyt. Chyba jako jeden z nielicznych banków nie wymagają założenia u nich konta podczas zaciągania kredytu, ani nie wciskają innych dodatkowych produktów bankowych. Bierzesz kredyt, spłacasz i na tym kończy się twoja przygoda z bankiem. A u innych jeszcze trzeba zamykać rachunek albo zostajesz z jaką dodatkową kartą kredytową, za którą trzeba płacić opłatę roczną.

  2. Tylko do 10 000 zł ten kredyt internetowy? Dla stałych klientów, którzy korzystali już z ich usług zwiększają limit czy jest on stały bez znaczenia czy osoba składająca wniosek jest nowym klientem czy też starym?

  3. Wcale nie jest taki tanie w spłacie ten ich kredyt. Myślałem że jak bank udziela kredyt przez internet, to może zaoferować dobrą stawkę bo jednak sporo im kosztów odchodzi. Nie musi przyjmować klienta w banku itp. a wysokość raty taka sama jak w placówce. To już tańszą w spłacie ratę znalazłem w Wondze.

  4. Michał Szczecinek 7 lutego 2018 at 17:33

    Chyba jeden z banków który nie robi większych problemów z uzyskaniem kredytu przez internet. Podstawą do jego uzyskania jest posiadanie historii kredytowej, oczywiście pozytywnej 😉 Pod kątem dochodów są bardzo elastyczni, więc nie trzeba wykazać na wyciągu nie wiem ile.

  5. Jedna z ofert bankowych które faktycznie dostępne są przez internet a nie tylko w reklamie. Szkoda tylko że dają kredyty internetowe do 10 000 zł, bo jednak u konkurencji np. w Wonga można już dostać online więcej do 20 000 zł. Ale myślę że dzięki temu właśnie oferty bankowe staną się w najbliższym czasie bardziej elastyczne niż dotychczas.

  6. (4/5)

    Świetna opcja, dzięki której możemy uzyskać kredyt przez internet bez wychodzenia z domu. Wygodna opcja dla kogoś, kto nie zamierza biegać po placówkach lub załatwiać jakichś dodatkowych dokumentów żeby uzyskać kredyt.

Oceń:*