Pożyczka Gotówkowa bez prowizji – ING Bank Śląski

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
ING promocja pożyczki bez prowizji Pożyczka z prowizją 0 zł dla kwot powyżej 30 000 zł - to nowa promocyjna oferta ING Banku Śląskiego, która dostępna będzie do 31 marca 2019 roku.

Dzięki nowej ofercie ING banku Śląskiego, możemy zrealizować większy plan, tańszą pożyczką. ING oferuje 0 zł prowizji dla pożyczek powyżej 30 000 zł i do 100 000 zł. Oferta promocyjna dostępna jest w ofercie banku do 31 marca 2019.

Jedną z ofert kredytu ING Banku Śląskiego, mieliśmy okazję już opisywać na łamach bloga. Była to oferta kredytu na dowolny cel i bez dodatkowych dokumentów do 60 000 zł.

Pożyczka bez prowizji w ING Bank Śląski

Promocyjna oferta pożyczki z zerową prowizją będzie dostępna w ING Bank Śląski do końca marca 2019 roku. Obejmuje pożyczki, których kwota przekracza 30 tyś zł i nie przekracza kwoty 100 tyś złotych. Promocja dotyczy również tych pożyczek, których część kwoty przeznaczona zostanie na konsolidację zobowiązań z innych banków.

Oblicz ratę pożyczki. Na stronie banku możemy obliczyć dokładny koszt pożyczki gotówkowej. Bank zapyta ile pieniędzy potrzebujemy, i na jak długo chcemy je pożyczyć. Na najniższy koszt możemy liczyć w przypadku pożyczek powyżej 30 000 zł. Tu nie dość że prowizja będzie zerowa, to jeszcze uzyskamy niższe oprocentowanie (7,49%). Za pomocą kalkulatora kredytowego ING, możemy również obliczyć koszt pożyczki z ubezpieczeniem Moim ING dla pożyczek do 60 000 zł.

Jak przebiega udzielenie pożyczki gotówkowej bez prowizji w ING Bank Śląski? Pierwszy krok to złożenie wniosku o pożyczkę online lub telefonicznie. W kolejnym kroku ustalamy warunki kredytu a bank przystępuję do ocenienia naszej zdolności kredytowej. Wymagane jest ukończone 18 lat oraz posiadanie zatrudnienia. Po pozytywnej decyzji i akceptacji umowy, bank przeleje nam pieniądze na nasze konto bankowe.

Czytaj również

Oceń:*