Kredyt na dowolny cel ING Bank Śląski

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

4 udostępnij na FB

Osoby szukające kredytów gotówkowych na dowolny cel, jedną z takich ofert znajdą w ING Banku Śląskim. Kredyt taki możemy zaciągnąć w banku na dowolny cel i wydać na co chcemy a formalności związane z kredytem załatwić w ciągu jednej wizyty w banku w ciągu 15 minut.

Kredyt bez dokumentów – istnieje możliwość uzyskania kredytu w ING bez przedstawiania dokumentów potwierdzających dochody, pod warunkiem że posiadamy konto osobiste w ING od przynajmniej 3 miesięcy na które wpływają nasze co miesięczne dochody z tytułu umowy i pracę, emerytury i renty lub kontraktu menadżerskiego, sportowego lub żołnierskiego.

ING Bank Śląski oferuje wysokie kwoty kredytu sięgające nawet do 160 000 zł. W przypadku mniejszych kwot kredytu mamy do wyboru trzy pakiety z których możemy skorzystać a mianowicie pożyczkę standardową od 1000 zł do 20 000 zł, pożyczkę superszybką od 5000 zł do 60 000 zł oraz pożyczkę internetową od 1000 zł do 60 000 zł. W przypadku tej ostatniej wszystkie formalności możemy załatwić całkowicie internetowo, bez odwiedzania placówki ING. Jest to możliwe pod warunkiem że tak jak wspomnieliśmy wcześniej jesteśmy posiadaczem konta ING na które otrzymujemy wynagrodzenie.

Kredyt przy małym dochodzie – w ING banku Śląskim mogą uzyskać kredyt również osoby posiadające niskie dochody które nawet nie sięgają najniższej krajowej a więc osoby pracujące na pół etatu, będące na emeryturze czy rencie a które osiągają miesięczny dochód w kwocie nie mniejszej niż 800 zł.

Maksymalny okres kredytowania w ING to 96 miesięcy.

Czytaj również

4 Opinie
 1. (5/5)

  Warto dodać że kredyt na dowolny cel w banku ING dostępny jest dla osób już od 18 roku życia. Nie trzeba również posiadać wysokich dochodów, aby uzyskać u nich pożyczkę czy kredyt, ponieważ minimalny dochód wymagany przez ING to 800 zł miesięcznie. Na prawdę polecam, jeśli ktoś ma problem z uzyskaniem kredytu w tradycyjny sposób.

  • (4/5)

   Czyli jak ktoś jest zatrudniony na pół etatu i ma zarobki 800 zł miesięcznie to również może dostać kredyt za pośrednictwem banku ING?

 2. (4/5)

  W przypadku pożyczki gotówkowej od 30 do 100 tysięcy złotych bank ING nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu. To samo dotyczy sytuacji, gdy weźmiemy pożyczkę na konsolidację zobowiązań w innych bankach.

  • (4/5)

   Właśnie mnie interesowałby taki kredyt w wysokości 50 000 zł. Czy w ING mam szansę na otrzymanie korzystniejszej oferty niż w winnych bankach dzięki temu tzn. czy rata będzie dzięki temu niższa?

Oceń:*