Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Kredyty na Klik

Kredyt gotówkowy możemy dzisiaj uzyskać w prosty i łatwy sposób, korzystając z oferty banków udostępniających kredyty na klik, dostępne całkowicie przez internet i bez ruszania się z własnego mieszkania.

Pamiętam doskonale gdy dobre kilkanaście lat temu starałem się o uzyskanie kredytu właśnie o podobnej porze, czyli w okresie świątecznym. Przyznam że w ówczesnych czasach miałem z tym nie mały problem. Nie było to niestety tak proste, jak jest teraz. Wtedy nie tylko trzeba było poświęcić sporo czasu na bieganie od jednej placówki bankowej do drugiej. Trzeba było również dostarczyć zaświadczenie o dochodach na specjalnym druczku od banku, a później czekać jeszcze przynajmniej kilka dni na decyzję o udzieleniu kredytu.

Dzisiaj na szczęście uzyskanie dodatkowej gotówki jest znacznie łatwiejsze. Po pierwsze mamy kredyty na klik czyli kredyty internetowe, które aby uzyskać nie trzeba nawet wychodzić z domu. Do ich uzyskania nie są wymagane papierowe zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach a na decyzję nie czekamy kilka dni, a co najwyżej kilka godzin. To jednak nie wszystko, ponieważ osoby którym z różnych przyczyn nie uda się uzyskać kredytu drogą bankową, nie są już skazane na drogie w spłacie pożyczki pozabankowe. Decydując się na taką opcję nie trzeba już płacić ogromnych kosztów, które często przekraczały kwotę samej pożyczki. Do wyboru mamy szereg ofert pożyczek pozabankowych, których rata nie musi być drastycznie wysoka w spłacie, jak miało to miejsce w przypadku popularnych swego czasu, pożyczek domowych.

Kredyty na Klik przez internet

Choć internetowy kredyt na klik jest dostępny już u większości banków, to nie we wszystkich będzie on równie łatwo dostępny. W wielu bankach ta opcja kredytu na klik zarezerwowana jest dla osób, które są już klientem danego banku. Dotyczy to zatem osób, które posiadają w danym banku konto osobiste czy sięgały już w nim po kredyt. W tym miejscu mam na myśli oferty takich banków jak ING Bank Śląski, Bank Zachodni WBK czy Bank Millenium. Jeśli macie konto w którymś z tych banków, wystarczy zalogować się do swojego konta przez internet. Powinniście znaleźć tam zakładkę, za pośrednictwem której będziecie mogli wziąć kredyt całkowicie przez internet. Muszę jednak dodać, że w przypadku większej kwoty kredytu (której wysokość uzależniona jest od indywidualnej oceny kredytowej), może być konieczna dodatkowa wizyta w placówce. Choćby w celu podpisania papierowej wersji umowy.

Kredyty na klik w ING Bank Śląski

Kredyt na klik w bankach internetowych

A jak otrzymać w łatwy sposób kredyt bez wychodzenia z domu, gdy nie jesteśmy klientem żadnego w wyżej wymienionych banków? Pozostaje nam skorzystać z ofert kilku internetowych banków, które nie posiadają placówek stacjonarnych (lub posiadają je tylko w większych miejscowościach jak Warszawa, Poznań, Łódź czy Wrocław) a kredyty udzielają całkowicie online. Do uzyskania kredytu za pośrednictwem takiego banku, będzie nam potrzebne ukończone przynajmniej 18 lat. Ponadto aktywny rachunek bankowy na który bank będzie mógł na przelać kwotę kredytu oraz telefon komórkowy. Jak już po części wspomniałem, większość takich internetowych banków do uzyskania kredytu nie wymaga od kredytobiorcy przedstawia dodatkowych zaświadczeń o dochodach. Zamiast tego jednak, na pewno zostaniemy poproszeni o przesłania elektronicznego wyciągu z rachunku bankowego. Niektóre banki mają możliwość przeprowadzenia automatycznej weryfikacji naszego rachunku za pomocą specjalnego systemu.

Gdzie dostaniemy internetowe kredyty na klik?

Jedną z najnowszych propozycji wśród internetowych kredytów na klik jest Inbank. Bank który zadebiutował na naszym krajowym rynku finansowym właśnie w tym roku. Marka wywodząca się z Estonii, która rozszerza swoją działalność również o inne kraje europejskie jak właśnie Polska. Oferta Inbanku może wydać się o tyle interesująca, że posiada jedną z wyższych kwot, która dostępna może być całkowicie drogą internetową. Mowa tutaj o kwocie której wysokość może wynosić nawet do 50 000 zł. Okres spłaty kredytu gotówkowego może sięgać nawet do 72 miesięcy.

Jedną z najbardziej kojarzoną marką jeśli chodzi nie tylko o internetowe kredyty na klik, ale również szereg produktów finansowych dostępnych online, jest na pewno marka mBank. Jest to jeden z pierwszych banków, który umożliwił Polakom otrzymanie kredytu przy wykorzystaniu nowoczesnych łączy internetowych. Uzyskanie kredytu w mBanku nie musi się wiązać z wizytą w placówce bankowej. Wszystkie formalności można sprawnie załatwić bez wychodzenia z domu.

Znaną marką działającą już od kilku dobrych lat na rynku kredytów internetowych w naszym kraju, jest również iGotówka, działająca pod skrzydłami banku BNP Paribas. W tym banku przy wykorzystaniu internetu, pożyczycie kredyt do 10 000 zł, lub w przypadku systemu Pl@net nawet do 30 000 zł. Ten ostatni dotyczy osób, które posiadają już konto osobiste z dostępem elektronicznym w banku BNP Paribas i korzystały już z usług banku. Okres spłaty kredytu może zostać rozłożony na okres od 6 do 84 miesięcy.

iKredyt w Getin Banku to kolejna z propozycji szybkich kredytów internetowych, który możemy mieć na swoim koncie jeszcze tego samego dnia. W przypadku tej oferty kwota kredytu gotówkowego może wynosić od 500 do 10 000 zł. Spłatę kredytu będziemy mogli oczywiście rozłożyć na raty miesięczne, które w zależności od naszych potrzeb mogą wynosić od 3 do 36 miesięcy. Jak w przypadku większości ofert kredytów internetowych tak również w Getin Banku mamy możliwość wyboru czy wybieramy kredyt z ubezpieczeniem, czy kredyt bez ubezpieczenia.

Ostatnią z moich propozycji kredytów na klik jest jedyna w tym artykule, pożyczka pozabankowa. Zdecydowałem się na zamieszczenie jej tutaj z dosyć prostej przyczyny. Jest to najtańsza pożyczka udzielana drogą pozabankową, której koszty w przypadku mniejszych kwot mogą okazać się nawet niższe niż w przypadku ofert bankowych. Ostatnio doceniłem ofertę firmy zamieszczając jej ofertę na pierwszej pozycji najlepszych pożyczek pozabankowych na rok 2018. Mowa oczywiście o znanej Wam na pewno bardzo dobrze – ofercie firmy Wonga. Aktualnie za jej pośrednictwem możecie uzyskać pożyczki internetowe w wysokości do 10 000 zł. Okres spłaty pożyczki możecie dopasować w zależności od Waszych potrzeb i możliwości i może on wynosić od 3 do 24 miesięcznych rat.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*