Kredyty na Klik

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

18 udostępnij na FB
Kredyt gotówkowy możemy dzisiaj uzyskać w prosty i łatwy sposób, korzystając z oferty banków udostępniających kredyty na klik, dostępne całkowicie przez internet i bez ruszania się z własnego mieszkania.

Pamiętam doskonale gdy dobre kilkanaście lat temu starałem się o uzyskanie kredytu właśnie o podobnej porze, czyli w okresie świątecznym. Przyznam że w ówczesnych czasach miałem z tym nie mały problem. Nie było to niestety tak proste, jak jest teraz. Wtedy nie tylko trzeba było poświęcić sporo czasu na bieganie od jednej placówki bankowej do drugiej. Trzeba było również dostarczyć zaświadczenie o dochodach na specjalnym druczku od banku, a później czekać jeszcze przynajmniej kilka dni na decyzję o udzieleniu kredytu.

Dzisiaj na szczęście uzyskanie dodatkowej gotówki jest znacznie łatwiejsze. Po pierwsze mamy kredyty na klik czyli kredyty internetowe, które aby uzyskać nie trzeba nawet wychodzić z domu. Do ich uzyskania nie są wymagane papierowe zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach a na decyzję nie czekamy kilka dni, a co najwyżej kilka godzin. To jednak nie wszystko, ponieważ osoby którym z różnych przyczyn nie uda się uzyskać kredytu drogą bankową, nie są już skazane na drogie w spłacie pożyczki pozabankowe. Decydując się na taką opcję nie trzeba już płacić ogromnych kosztów, które często przekraczały kwotę samej pożyczki. Do wyboru mamy szereg ofert pożyczek pozabankowych, których rata nie musi być drastycznie wysoka w spłacie, jak miało to miejsce w przypadku popularnych swego czasu, pożyczek domowych.

Kredyty na Klik przez internet

Choć internetowy kredyt na klik jest dostępny już u większości banków, to nie we wszystkich będzie on równie łatwo dostępny. W wielu bankach ta opcja kredytu na klik zarezerwowana jest dla osób, które są już klientem danego banku. Dotyczy to zatem osób, które posiadają w danym banku konto osobiste czy sięgały już w nim po kredyt. W tym miejscu mam na myśli oferty takich banków jak ING Bank Śląski, Bank Zachodni WBK czy Bank Millenium. Jeśli macie konto w którymś z tych banków, wystarczy zalogować się do swojego konta przez internet. Powinniście znaleźć tam zakładkę, za pośrednictwem której będziecie mogli wziąć kredyt całkowicie przez internet. Muszę jednak dodać, że w przypadku większej kwoty kredytu (której wysokość uzależniona jest od indywidualnej oceny kredytowej), może być konieczna dodatkowa wizyta w placówce. Choćby w celu podpisania papierowej wersji umowy.

Kredyty na klik w ING Bank Śląski

Kredyt na klik w bankach internetowych

A jak otrzymać w łatwy sposób kredyt bez wychodzenia z domu, gdy nie jesteśmy klientem żadnego w wyżej wymienionych banków? Pozostaje nam skorzystać z ofert kilku internetowych banków, które nie posiadają placówek stacjonarnych (lub posiadają je tylko w większych miejscowościach jak Warszawa, Poznań, Łódź czy Wrocław) a kredyty udzielają całkowicie online. Do uzyskania kredytu za pośrednictwem takiego banku, będzie nam potrzebne ukończone przynajmniej 18 lat. Ponadto aktywny rachunek bankowy na który bank będzie mógł na przelać kwotę kredytu oraz telefon komórkowy. Jak już po części wspomniałem, większość takich internetowych banków do uzyskania kredytu nie wymaga od kredytobiorcy przedstawia dodatkowych zaświadczeń o dochodach. Zamiast tego jednak, na pewno zostaniemy poproszeni o przesłania elektronicznego wyciągu z rachunku bankowego. Niektóre banki mają możliwość przeprowadzenia automatycznej weryfikacji naszego rachunku za pomocą specjalnego systemu.

Gdzie dostaniemy internetowe kredyty na klik?

Jedną z najnowszych propozycji wśród internetowych kredytów na klik jest Inbank. Bank który zadebiutował na naszym krajowym rynku finansowym właśnie w tym roku. Marka wywodząca się z Estonii, która rozszerza swoją działalność również o inne kraje europejskie jak właśnie Polska. Oferta Inbanku może wydać się o tyle interesująca, że posiada jedną z wyższych kwot, która dostępna może być całkowicie drogą internetową. Mowa tutaj o kwocie której wysokość może wynosić nawet do 50 000 zł. Okres spłaty kredytu gotówkowego może sięgać nawet do 72 miesięcy.

Jedną z najbardziej kojarzoną marką jeśli chodzi nie tylko o internetowe kredyty na klik, ale również szereg produktów finansowych dostępnych online, jest na pewno marka mBank. Jest to jeden z pierwszych banków, który umożliwił Polakom otrzymanie kredytu przy wykorzystaniu nowoczesnych łączy internetowych. Uzyskanie kredytu w mBanku nie musi się wiązać z wizytą w placówce bankowej. Wszystkie formalności można sprawnie załatwić bez wychodzenia z domu.

Znaną marką działającą już od kilku dobrych lat na rynku kredytów internetowych w naszym kraju, jest również iGotówka, działająca pod skrzydłami banku BNP Paribas. W tym banku przy wykorzystaniu internetu, pożyczycie kredyt do 10 000 zł, lub w przypadku systemu Pl@net nawet do 30 000 zł. Ten ostatni dotyczy osób, które posiadają już konto osobiste z dostępem elektronicznym w banku BNP Paribas i korzystały już z usług banku. Okres spłaty kredytu może zostać rozłożony na okres od 6 do 84 miesięcy.

iKredyt w Getin Banku to kolejna z propozycji szybkich kredytów internetowych, który możemy mieć na swoim koncie jeszcze tego samego dnia. W przypadku tej oferty kwota kredytu gotówkowego może wynosić od 500 do 10 000 zł. Spłatę kredytu będziemy mogli oczywiście rozłożyć na raty miesięczne, które w zależności od naszych potrzeb mogą wynosić od 3 do 36 miesięcy. Jak w przypadku większości ofert kredytów internetowych tak również w Getin Banku mamy możliwość wyboru czy wybieramy kredyt z ubezpieczeniem, czy kredyt bez ubezpieczenia.

Ostatnią z moich propozycji kredytów na klik jest jedyna w tym artykule, pożyczka pozabankowa. Zdecydowałem się na zamieszczenie jej tutaj z dosyć prostej przyczyny. Jest to najtańsza pożyczka udzielana drogą pozabankową, której koszty w przypadku mniejszych kwot mogą okazać się nawet niższe niż w przypadku ofert bankowych. Ostatnio doceniłem ofertę firmy zamieszczając jej ofertę na pierwszej pozycji najlepszych pożyczek pozabankowych na rok 2018. Mowa oczywiście o znanej Wam na pewno bardzo dobrze – ofercie firmy Wonga. Aktualnie za jej pośrednictwem możecie uzyskać pożyczki internetowe w wysokości do 10 000 zł. Okres spłaty pożyczki możecie dopasować w zależności od Waszych potrzeb i możliwości i może on wynosić od 3 do 24 miesięcznych rat.

Czytaj również

18 Opinie
 1. Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:
  – Przejrzystości – informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty,
  – Elastyczności i kontroli,
  – Selektywności – dokładnie oceniamy możliwości naszych klientów do skorzystania z naszej oferty.
  Wonga.com zajęła pierwsze miejsce w rankingach w kategorii najniższa rata. Rankingi zostały przygotowane przez TotalMoney i Comperia.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=banki24.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

  • Z autopsji wystarczą regularne wpływy na konto i dobra historia kredytowa,a kredyt dostaniemy na klik w MBanku czy Santander, nawet kilkadziesiąt tysięcy w dosłownie kilka sekund 🙂 Ostatnio otrzymałem kredyt w Santander, na klik, 0% prowizji, RRSO 10% 🙂 W ING ciężko dostać taki kredyt mimo przygotowanej indywidualnej oferty…

 2. Ale Wongi chyba nie ominęli w tym artykule więc po co pisać o niej jeszcze raz w komentarzu? Z drugie strony jednak przyznam że oferta Wongi faktycznie bardzo zbliżona do bankowych, bynajmniej wysokość raty pożyczki na zbliżonym poziomie.

 3. Jednak nadal dużo wniosków o takie kredyty bankowe przez internet jest odrzucana. Łatwiej dostać kredyt w placówce, niż bez wychodzenia z domu. Jeśli więc ktoś stawia na pożyczkę internetową, znacznie łatwiej będzie mógł ją dostać przez firmy pożyczkowe niż w bankach pokroju Inbank czy mBank. Bynajmniej ja mam takie doświadczenie.

 4. To prawda, nie wiem co jest z tymi bankami ale jak nie brałeś wcześniej kredytu w danym banku to ciężko dostać kredyt drogą internetową. Nie wiem czy tak jest ze wszystkimi bankami, bo nie we wszystkich wniosek składałem ale w kilku bankach online kredyt na klik został odrzucony.

 5. Wydaje mi się że gdyby banki z podobną prostotą i łatwością udzielały kredytów co firmy pożyczkowe to zainteresowanie nimi byłoby większe. A tak jak ktoś myśl o pożyczeniu nie wielkiej kwoty, powiedzmy do 5000 zł to woli wybrać pożyczkę przez internet, bo koszty będą nie znacznie większe ale za to bez tych wszystkich formalności w postaci zaświadczeń, nie wspominając już o długim czasie oczekiwania.

 6. Myślę że taki kredyt jest dobrym rozwiązaniem, jak ktoś ma dobra historię kredytową i odpowiednią zdolność bo wtedy pewnie bez większych przeszkód uzyska kredyt przez internet. W innym przypadku będzie bardzo pod górkę, będą chcieli dodatkowe dokumenty i kto wie czy nie również wizytę w najbliższej placówce w celu dopełnienia formalności.

 7. Taka opcja szybkiego kredytu na klik najczęściej dostępna jest dla osób które mają bardzo dobrą historię kredytową, albo wypracują sobie bardzo dobre warunki w banku. A więc co miesiąc mają wpływy w określonej wysokości, wzięły kredyt i spłacimy go terminowo. Takim osobom bank może zaoferować takie pożyczki od ręki i bez ruszania się z miejsca.

 8. Taki kredyt na klik jest dostępny u większości banków, bynajmniej tych które postawiły na nowoczesność jak BZ WBK, mBank czy BNP Parinas. W tych bankach bez większych przeszkód uzyskamy taki kredyt internetowy, bez dodatkowych formalności i zaświadczeń. Mają go włączone już w panelu konta najczęściej te osoby, wobec których bank ma pewność że osoby te nie będą miały problemu ze spłatą.

 9. Wiem że dużo banków posiada gotową opcją po zalogowaniu się na swoje konto, która umożliwia wzięcie pożyczki niemal od ręki. Wszystko jest możliwe dzięki temu że bank ma wgląd w naszą historię kredytową i na tej podstawie tego może udzielić nam kredytu na klik. Bez przedstawiania dodatkowych dokumentów czy zaświadczeń.

 10. Pożyczki na klik ma też ING Bank Sląski i już od 1000 zł można u nich taki kredyt uzyskać. Kwoty oczywiście mogą być większe, ale wszystko zależy od tego jaką mamy zdolność i historię kredytową. Mają nawet pożyczki na klik na zakup samochodu i ona też dostępna jest całkowicie przez internet. Ponadto można dostać jeszcze dodatkową premię.

 11. W Eurobanku teraz również wprowadzono taki kredyt internetowy na klik, w ramach któego można uzyskać pożyczki online do 4000 zł. Nie dużo, ale za to bank może zaoferować całkiem nie duże koszty pożyczki w ramach tej oferty. Aktualnie jest na rynku co raz więcej takich ofert, w ramach których pożyczka czy kredyt dostępna jest niemal od ręki.

 12. Banki jednak nie udzielają tak łatwo kredytu na kilk jak firmy pożyczkowe. Wniosek o taki kredyt przez internet, nie przejdzie tak łatwo. Są banki, któe udzielają taki kredyt tylko tym klientom, których mają już w swoich bazach i te osoby posiadają już historię kredytową. Nowy klient może mieć problem żeby dostać taki kredyt online w banku.

 13. Ja wcześniej miałem raczej dobrą historię kredytową, spłacone kredyty w kilku różnych bankach, a jak chciałem pożyczyć 8000 zł z jednym z banków które udzielają kredyty na klik przez internet, to chcieli bym podszedł do oddziału.

 14. Dla przykładu w Eurobanku teraz można dostać taki kredyt od ręki w wysokości do 4000 zł. Nie jest przy nim wymagane żadne zaświadczenia ani wyciągi z konta. Pożyczka udzielana jest całkowicie online, więc można uzyskać ją całkowicie bez wychodzenia z domu.

 15. (4/5)

  Co raz więcej banków ma tego rodzaju kredyt na klik, i to jest na pewno dobra opcja, żeby skorzystać z dodatkowego zastrzyku gotówki niemal od ręki. Jestem jednak ciekaw jak on jest przyznawany, podobnie jak limit w koncie? Żeby mieć tą opcję w panelu konta, trzeba złożyć w banku wniosek i wtedy bank ocenia zdolność kredytową czy jak to wygląda?

 16. (4/5)

  Ja mam u siebie kredyt na klik Santander i mogę z niego skorzystać w każdej chwili. To zdecydowanie dobra opcja, gdy nie chcemy specjalnie załatwiać tych wszystkich formalności, tylko po to by uzyskać kilka tysięcy złotych kredytu.

  • (4/5)

   Jeśli ma się dobrą zdolność kredytową, i brak zadłużeń widocznych w historii kredytowej to bez większego problemu otrzymamy takie finansowanie. Jest ono o tyle dobre, że możemy skorzystać z niego wtedy, kiedy tylko będziemy mieli taką potrzebę.

Oceń:*