Kredyt Hipoteczny nawet do 6 milionów złotych

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

6 udostępnij na FB

Citi Handlowy promuje właśnie nową ofertę produktów hipotecznych. Przygotowaną z myślą o osobach chcących kupić gotowy dom lub mieszkanie, jak również myślących o realizacji dodatkowych planów. Maksymalna kwota kredytu w ramach kredytu hipotecznego w banku Citi Handlowy może sięgnąć nawet do 6 000 000 złotych.

Oferta produktów hipotecznych Citi Handlowy to w zasadzie dwie różne oferty. Pierwsza to Pieniądze na nowy dom – Kredyt Hipoteczny. Skierowana ona jest do osób, które chcą kupić gotowy dom lub mieszkanie. Druga oferta to Pieniądze na dowolny cel – Pożyczka Hipoteczna. Ta oferta przygotowana została z myślą o osobach, które posiadają już mieszkanie, ale potrzebują dodatkowej gotówki w celu realizacji dodatkowych planów.

Duży Kredyt Hipoteczny do 6 milionów złotych

Czym jest kredyt hipoteczny, o tym większość z moich czytelników dobrze wie. Jeśli jednak wasza wiedza pod tym kątem jest uboga, zawsze możecie zasięgnąć więcej informacji w materiale, który od a do z został poświęcony temu zagadnieniu i do przeczytania którego serdecznie Was zachęcam.

Ofertę kredytu hipotecznego posiada również bank Citi Handlowy. Ma do zaoferowania pod tym kątem dosyć bogatą ofertę. Propozycja ta może zainteresować w szczególności te osoby, które myślą o sfinansowaniu bardzo kosztownych i drogich nieruchomości. Maksymalna kwota kredytu jaką jest nam w stanie zaoferować Citi to aż 6 000 000 zł. Bank może sfinansować zakup maksymalnie do 80% wartości nieruchomości. Dodatkowo możemy również liczyć na pomoc doradcy w załatwieniu wszystkich formalności, związanych z uzyskaniem takiego kredytu. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania w ramach tej oferty wynosi 3,84%. A maksymalny okres spłaty kredytu wynosi 30 lat (360 miesięcy).

Na co może zostać przeznaczony kredyt hipoteczny Citi? Może to być zakup nieruchomości na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Kredyt może nam więc posłużyć na zakup mieszkania całkowicie nowego, od dewelopera. Jak również mieszkania używanego z rynku wtórnego, od osoby prywatnej. To samo tyczy się oczywiście również domów. Kredyt może zostać przeznaczony zarówno na zakup działki i sfinansowanie budowy domu od podstaw, po stan pod klucz. A równie dobrze możemy z jego pomocą kupić już gotowy dom z rynku wtórnego.

To jednak nie jedyne możliwości kredytowania w ramach kredytu hipotecznego. Celem kredytowania może być również remont czy wykończenie nieruchomości. Nabycie nieruchomości w drodze przetargu lub licytacji czy przekształcenie spółdzielczego, lokatorskiego prawa do lokalu w spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu lub w prawo odrębnej własności.

kredyt hipoteczny w Citi Informacje

Pieniądze na dowolny cel – Pożyczka Hipoteczna

To druga z wcześniej wspomnianych ofert produktów hipotecznych, jaką znajdziemy w ofercie Citi Handlowy. Ta oferta skierowana jest wyłącznie do tych osób, które posiadają już dom lub mieszkanie, jednak potrzebują dodatkowych pieniędzy na realizację swoich planów. Pożyczka Hipoteczna może zostać przeznaczona na dowolny cel konsumpcyjny
niezwiązany z prowadzeniem działalności gospodarczej. Oznacza to że w ramach kredytu możemy uzyskać bardzo dużą kwotę kredytu (nawet do 2 milionów złotych, do 70 % wartości nieruchomości) i przeznaczyć go na dowolny cel, w tym na spłątę innych zaciągniętych kredytów czy pożyczek. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania w Citi wynosi 5,09% a maksymalnym okresem spłaty jest 20 lat (do 240 miesięcy).

Czytaj również

6 Comments
  1. Trzeba mieć niezłą zdolność kredytową żeby dostać taki duży kredyt, myślę że minimum te 40-50k na rękę miesięcznie. Bo składając wniosek o kredyt hipoteczny w wysokości 600 000 zł trzeba mieć min. 5000 zł na rękę, więc nie trudno policzyć ile trzeba przy takim dużym kredycie hipotecznym.

  2. To prawda, nie każdy dostanie taki kredyt a niektórzy nie zarobią przez całe życie nawet części tego. Ogólnie jednak jeśli ktoś ma stałe dochody i nie ma najniższej krajowej i może przedstawić zdolność z ostatnich kilku lat to bank na pewno zaproponuje nam na pewno nie małą kwotę które na mieszkanie w nowym bloku na pewno wystarczy.

  3. Grunt to znalezienie takiego kredytu hipotecznego który będzie miał korzystne dla nas warunki. Co nam po tym że dostaniemy duży kredyt hipoteczny, jeśli będziemy mieli problem z jego spłatą a bank nie będzie nam mógł pomóc w rozwiązaniu takiego problemu.

  4. Biorąc taki duży kredyt hipoteczny chyba że trzeba oddać połowę tego dodatkowo? Kilka milionów złotych w ramach kredytu hipotecznego.. hmm, jak kogoś stać to czemu nie. Wiadomo że do takiego kredytu trzeba mieć odpowiednią zdolność, a bank nie da takiej dużej pożyczki byle komu.

  5. Ja wiem czy dużo? Popatrzcie sobie na ceny choćby samych mieszkań w dobrych lokalizacjach, w centrum dużych miast? Niżej miliona nic nie znajdziecie, więc jak ktoś ma odpowiednią zdolność to może sobie pozwolić na zakup takiego mieszkania i taki duży kredyt hipoteczny.

    (4/5)
  6. Niektóre banki nie mają ustalonych jakichś górnych limitów jeśli chodzi o wysokość kredytu hipotecznego. Jeśli potrzebujemy 6 milionów na zakup nieruchomości, to bez problemu nam takiego kredytu udzielą. Pod warunkiem oczywiście, że posiadamy odpowiednio wysoką zdolność kredytową i nie naganną historię kredytową 😉

    (4/5)

Oceń: