Kredito24 Raty

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB

Co prawda marka ta już nie istnieje, ale warto ją przybliżyć. Jako że to właśnie na jej bazie powstało późniejsze Zaimo i Monedo. A obie marki zostały wykreowane nie przez nikogo innego, jak przez znaną z pożyczania chwilówek Kredito24.

Jeśli więc zapytacie co oferowało Kredito24 raty, to wystarczy spojrzeć na ofertę Zaimo ponieważ jest ona bardzo zbliżona. Firma idąc krokiem przetartym przez Incredit postanowiła udzielać pożyczek długoterminowych pod nową marką.

Pożyczka na raty miesięczne – Kredito24, Zaimo, Monedo

Pierwsza oferta była dosyć bogata, ponieważ limit pożyczek sięgał podobnie jak w Providencie kwoty 10 000 zł. Kiedy jednak marka została przemianowana na Zaimo, kwota ta została znacznie zmniejszona do 6000 zł. Okres spłaty jednak pozostał ten sam i wynosi do 12 miesięcy. Wybierając zatem kwotę pożyczki możemy wybrać dowolny okres spłaty od 1 do 12 miesięcy.

Jeszcze jedna zmiana która różni Kredito24 raty i Zaimo to możliwość obliczenia kosztów pożyczki. W pierwotnej wersji było to możliwe jeszcze przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu pożyczki. Wykorzystując do tego popularny suwak mogliśmy sprawdzić wskazując kwotę pożyczki oraz okres spłaty, jaka będzie miesięczna rata pożyczki. W obecnej ofercie Zaimo już tego nie ma a koszt pożyczki ustalany jest indywidualnie po kontakcie z pożyczkobiorcą.

Kredito24 raty zakończyło swoją działalność pod tą nazwą w kwietniu 2014 roku i w tym samym czasie zostało zastąpione marką Monedo.

Czytaj również

1 Comment
  1. O kurcze.. kiedy to było, wieki temu. Tak, Kredito raty zmieniło nazwę na Monedo o w tym momencie praktycznie skończyła się w firmie udzielania pożyczek niemal każdemu. Teraz ta frekwencja udzielanych pożyczek jest znacznie mniejsza i żeby dostać u nich pożyczkę trzeba mieć zdolność i historię kredytową niemal taką jak w banku.

Oceń: