Konto osobiste z aplikacją Moje ING

- z premią 160 zł

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Nowością wśród rachunków osobistych jest konto osobiste z aplikacją w ING Banku Śląskim. To konto, które umożliwia korzystanie z rachunku bankowego w prosty i intuicyjny sposób, całkowicie przez internet.

ING Bank Ślaski wspiera akcję #zostańwdomu, dlatego umożliwia swoim klientom bankowanie bez wychodzenia z domu. Otwierając konto osobiste z aplikacją Direct, mamy możliwość opłacania rachunków całkowicie online. Wystarczy nam do tego celu numer konta, tytuł przelewu oraz kwota. Za zakupy wykonane w internecie, zapłacimy szybkim przelewem internetowym lub kodem BLIK z pomocą aplikacji mobilnej. Ponadto, dzięki dodatkowym zniżkom w Moim ING, będziemy mogli dokonywać tanich zakupów. To jednak nie wszystko, ponieważ ING daje nam dyspozycji również szybkie przelewy internetowe.

Premia 160 zł za otwarcie Konta Osobistego w ING

Jeśli ktoś właśnie w ciągu ostatnich dni zastanawiał się nad założeniem konta osobistego, to teraz może być na to dobry moment. Otóż, otwierając konto osobiste z aplikacją w ING do 30 czerwca 2020 roku, będziemy mogli otrzymać od banku ING dodatkową premię pieniężną w wysokości 160 zł.

Jakie warunki należy spełnić? Pierwsze 100 zł otrzymamy w zamian za otwarcie konta wraz z kartą przez internet. Do 30 września będziemy musieli również wykonać transakcje bezgotówkowe za min. 1000 zł używając karty lub aplikacji BLIK.

Jeżeli spełnimy te warunki, pozostanie nam do zgarnięcia jeszcze dodatkowe 60 zł. Otrzymamy je w zamian za 3 dowolne transakcje wykonane przez aplikację BLIK w internecie, oraz gdy na nasze konto bankowe Direct w ING, zasili przelew w wysokości 1000 zł. Ten ostatni warunek może być nieco kłopotliwy, ponieważ jak mówi regulamin, nie może to być przelew przekazany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach banku. Najlepiej więc, aby wykonany przelew pochodził z rachunku firmowego.

Uczestnikom którzy spełnią powyższe warunki promocji, bank wypłaci nagrodę pieniężna do 15 października 2020 roku.

Czy warto założyć konto Direct w ING?

Założenie rachunku osobistego na pewno wydaje się atrakcyjne z poziomu możliwości uzyskania dodatkowej premii od banku ING. Szczególnie uzyskanie pierwszych 100 zł nie wiąże się z jakimiś specjalnymi trudnościami. Konto osobiste z aplikacją Direct może być kontem w pełni bezpłatnym, a więc bez dodatkowych opłat miesięcznych. Konto umożliwia nam wykonywanie bezpłatnych przelewów przez internet, za wyjątkiem przelewów Express ELIXIR, BlueCash, SORBNET. Dodatkowo możemy korzystać ze zbliżeniowej karty Visa, w pełni bezpłatnie jeśli spełnimy określony warunek banku. Warunek mówi o transakcjach bezgotówkowych wykonanych kartą za przynajmniej 300 zł. Jeśli nie spełnilibyśmy w którymś miesiącu tego warunku, wtedy naliczona zostanie standardowa opłata w wysokości 7 zł.

Wypłaty z bankomatów w ramach konta ING Direct są całkowicie bezpłatne, pod warunkiem dokonywania wypłat za pośrednictwem bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w całym kraju.

Czytaj również

Oceń: