Karta podarunkowa Lidl za 400 zł od Citi

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Citi Handlowy oferował już wiele ciekawych bonusów, dla osób które zdecydowały się na założenie ich karty kredytowej Citi Simplicity. Po kartach bonusowych do Leroy Merlin czy Biedronki, przyszedł czas na cieszącego się szczególną popularnością w Polsce – Lidla.

400 zł na zakupy w sklepach Lidl? Właśnie taki bonus oferuje aktualnie Citi Handlowy. Do zgarnięcia jest ich karta podarunkowa, którą w ostatnim czasie możecie znaleźć przy kasach tej sieci. Citi Handlowy podaruje Wam w prezencie kartę podarunkową do Lidla o wartości aż 400 zł. Pod warunkiem że założycie u nich kartę kredytową i spełnicie przy tym dwa, raczej mało skomplikowane warunki.

Jak otrzymać kartę prezentową Lidla o wartości 400 zł?

Możliwość uzyskania takiej karty, będą miały wszystkie osoby, które złożą wniosek o wydanie karty kredytowej i pozytywnie przejdą proces weryfikacyjny. Nie mogą to być osoby, które już posiadają aktywną kartę kredytową w Citi, lub ją posiadali po 1 stycznia 2018 r.

Samo założenie kart kredytowej Citi Simplicity jednak nie wystarczy aby otrzymać od banku kartę podarunkową do Lidla. Konieczne będzie jeszcze spełnienie dwóch dodatkowych warunków. Pierwszym z nich będzie zalogowanie się do bankowości mobilnej Citi Mobile. Musimy tego dokonać nie później, niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyliśmy kartę. Drugim koniecznym warunkiem promocji jest dokonanie płatności otrzymaną kartą. Z jej pomocą powinniśmy wykonać transakcje o łącznej wartości min. 2000 zł. Nie później niż do końca trzeciego miesiąca, licząc od miesiąca zawarcia umowy o kartę.

Jeśli uda nam się spełnić określone przez Citi warunki, otrzymamy na nasz adres korespondencyjny kartę podarunkową Lidl o łącznej wartości 400 zł. Będą to dwie karty prezentowe, każda po 200 zł. Powinniśmy je otrzymać nie później niż do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Co warto wiedzieć o samej karcie kredytowej? Jest to obecnie jedna z bardziej korzystnych ofert wśród kart kredytowych, z racji tego że jest ona w pełni darmowa i bez opłat miesięcznych. Więcej o atutach tej karty możecie przeczytać w odrębnym artykule. Warto jedynie dodać, że poza samą kartą podarunkową do Lidla, uzyskacie również dostęp do programu Citi Specials. Gwarantuje on Wam dostęp do wielu rabatów o promocji, które możecie wykorzystać u ponad 300 partnerów zrzeszonych w programie.

Czytaj również

Oceń: