Karta Kredytowa Citi Simplicity

- główne atuty

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB
karta kredytowa Citi Simplicity Citi Simplicity to karta kredytowa która daje szereg udogodnień od bezpłatnego użytkowania, przez okres bezodsetkowy, po szereg programów rabatowych i zniżkowych z których możemy korzystać.

Dzisiaj będzie o karcie która dosyć często przewija się na naszych łamach, a jeszcze nie mieliśmy okazji opisać jej nieco szerzej. Mowa tutaj o karcie kredytowej Citi Simplicity oferowanej przez bank Citi Handlowy.

Kata kredytowa Citi Simplicity często przewija się na naszych łamach, z racji tego że powiązana jest z wieloma różnego rodzaju promocjami, które organizuje Citibank. Dotyczy to najczęściej nowych klientów, którzy zakładają kartę kredytową po raz pierwszy. Spełniając określone warunki, mają oni możliwość uzyskania ciekawych nagród jak choćby nowego smartfona czy voucherów zakupowych do Allegro czy sklepów Leroy Merlin.

Citi Simplicity – krótka charakterystyka karty

Czym charakteryzuje się bankowa karta kredytowa, tego chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć. Jeśli jednak ktoś chciałby poznać główne różnice jakie dzielą kartę debetową od kredytowej, powinien zapoznać się z artykułem który już kiedyś publikowaliśmy na naszych łamach.

Karta kredytowa Citi Simplicity posiada wszystkie udogodnienia która posiada tradycyjna karta kredytowa. Możemy więc za jej pomocą skorzystać z dodatkowej gotówki na zakupy, którą udostępnił nam bank. Wysokość limitu, podobnie jak w przypadku każdej innej karty kredytowej, w głównej mierze będzie uzależniona od naszej zdolności kredytowej. Wysokość uzyskiwanego wynagrodzenia ma znaczny wpływ na ustanowienie limitu na karcie kredytowej. Maksymalny limit kredytowy na karcie może wynosić nawet do 100 000 zł. Jak każda inna karta kredytowa, tak również karta Citibanku umożliwia korzystanie z okresu bezodsetkowego, który w tym przypadku może wynosić aż 56 dni.

Główne atuty karty kredytowej CitiBanku

Na uwagę zasługuje fakt że zakładając kartę kredytową Citi Simplicity, nie będziemy musieli ponosić opłat za korzystanie oraz użytkowanie karty. Bank nie nalicza również opłat za powiadomienia SMS o dokonanych transakcjach. Dodatkowo możemy zainstalować aplikację Google Pay, dzięki której płatności będziemy mogli wykonywać za pomocą telefonu.

Rabaty i zniżki Citi Specials

Ten program powinien zainteresować wszystkie osoby które lubią dokonywać zakupów, ale lubią również otrzymywać rabaty i zniżki. Dzięki programowi Citi Specials, w którym możemy uczestniczyć jako użytkownik karty Citibanku, będziemy mogli uzyskać rabaty nawet do 50% u blisko 300 partnerów programu. Dotyczy to m.in takich marek jak Booking.com, Hotels.com czy Link4. Dodatkowo możemy również korzystać ze zniżek (do 15%) w ponad 100 restauracjach na terenie Polski. Jeszcze jednym atutem karty kredytowej Citi Simplicity, jest możliwość zakupu biletów na koncerty światowych gwiazd, jeszcze zanim pojawią się one w oficjalnej dystrybucji.

Dla kogo karta kredytowa Citi Simplicity?

Podstawowymi wymaganiami aby uzyskać kartą kredytową jest posiadanie ukończonych minimum 18 lat. Jako osoba zatrudniona na etacie powinniśmy uzyskiwać dochód miesięczny na poziomie przynajmniej najniższej krajowej. W przypadku osób które prowadzą własną działalność gospodarczą powinno to być przynajmniej 2500 zł netto.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Promocje w Citi tylko dla ludzi baaardzo cierpliwych. Składałem u nich wniosek o kartę kredytową w ramach promocji Leroy Merlin. Choć wstępna decyzja było ok, to kolejne formalności trwały wieki. Sam musiałem do nich dzwonić by dowiedzieć się jak się sprawy mają. Fajne promocje, ale proces straszne dłuuugi..

    (3/5)
Oceń:*