Karta kredytowa z RRSO 0%

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

3 udostępnij na FB

Citi Handlowy znany mi jest głównie z tego, że bardzo często zachęca nowych klientów różnego rodzaju akcjami promocyjnymi. Większość z nich jest udanych. Ale zdarzają się również takie, które udane są nieco mniej jak choćby “nie” sławna wpadka z maskotką. Citi rozdawał już za darmo telefony, tablety, drukarki i szereg innych gadżetów. Dzisiaj oferuje kartę kredytową z oprocentowaniem zero procent.

Oczywiście jeśli ktoś myśli że dostanie kartę kredytową, którą będzie mógł robić nie oprocentowane transakcje, nie ograniczoną ilość razy to muszę sprowadzić go na ziemie. Takie promocje działają tylko raz,. A więc dosyć podobnie jak popularne chwilówki za 0 zł. Karta kredytowa 0% którą dostaniemy od Citi Handlowy, również działa jednorazowo w warunkach promocyjnych. Oferta skierowana jest do nowych klientów, którzy w przypadku jednego zakupu będą mogły skorzystać z RRSO 0%. Później nadal będziemy mogli z niej korzystać, ale już na standardowych warunkach a więc wg. ustalonego oprocentowania.

Karta kredytowa 0% od Citi Handlowy – jak to działa

Należałoby zacząć od tego, że jest to akcja promocyjna, a wszystkie akcje promocyjne trwają ograniczony okres czasu. Ta uruchomiona przez Citi Handlowy potrwa dokładnie do 3 kwietnia 2018 roku i jak już wspomniałem, mogą z niej skorzystać wyłącznie nowi klienci banku. Nowi klienci, czyli tacy którzy w Citi nie posiadają konta bankowego, ani nie posiadają karty kredytowej w Citi. Nie brali też kredytu, bądź też nie korzystali z innych produktów finansowych oferowanych przez bank.

Jak skorzystać z oferty promocyjnej, w ramach której będziemy mogli wykonać nie oprocentowaną transakcję? Pierwszym krokiem będzie złożenie elektronicznego wniosku, do któego link znajdziecie powyżej. Po otrzymaniu danych, bank sprawdzi naszą historię kredytową i jeśli okaże się ona pozytywna, podpiszę z nami umowę o wydaniu karty kredytowej. Zostanie ona przesłana do nas drogą pocztową na wskazany adres zamieszkania. Ostatnim krokiem w celu dokonania transakcji, będzie aktywacja karty za pomocą systemu Citibank Online.

Jak skorzystać z rat 0 procent? Gdy już nasza karta będzie aktywna, wystarczy że dokonamy dowolnego zakupu, którego wartość nie może przekraczać 5000 zł. Może to być zarówno płatność dokonana drogą internetową, jak również w stacjonarnej placówce czy w sklepie. Musimy przy tym pamiętać że od momentu podpisania umowy do dokonania transakcji nie może upłynąć więcej jak 2 miesiące. Spłata zadłużenia na karcie kredytowej będzie odbywać się w ratach miesięcznych i może wynosić 6, 9 lub 12 miesięcy.

Czytaj również

3 Comments
  1. Citi bardzo często organizuje takie promocje, ale skierowane są one zazwyczaj do nowych klientów. Tak więc skorzystać z promocyjnych warunków u nich można tylko raz, a więc bardzo podobnie jak w firmach które udzielają chwilówek. Kiedyś można było tablet za założenie karty kredytowej w Citi.

  2. Ciekawa promocja, szkoda tylko że ograniczona limitem do 5000 zł. Ale dobre i to, zawsze można się posiłkować dodatkowo kartą kredytową i do tego za darmo.

  3. Widzę że karta jest bez opłaty rocznej za kartę. To spore udogodnienie, bo wśród kart z których korzystałem, było sporo takich które miało właśnie roczną opłatę za kartę.

Oceń: