Hajs się zgadza czyli nowe konto Getin Up dla studentów

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

4 udostępnij na FB
Getin Up Free tonowe darmowe konto dla osób młodych które ukończyły 18 lat a które umożliwia uzyskanie dodatkowego stypendium czy zniżek w kinach Cinema City.

Getin up Free bo taką właśnie nawę przyjął nowy produkt Getin Banku, skierowany jest do młodych osób i studentów w wieku od 18 do 28 lat. Na pierwszy rzut oka, konto może zainteresować młode osoby nie typowymi kartami płatniczymi, 10% zniżkami na seanse kinowe czy 3% dodatku do stypendium naukowego i socjalnego.

No dobra, na sam początek przedstawie karty płatnicze jakie są dołączone do konta bo ze względu na swój nietypowy wygląd mogą cieszyć się całkiem sporym zainteresowaniem wśród młodzieży. Mamy więc tu do wyboru takie napisy jak „Hajs się zgasza”, „Moje nie Rusz!”, jest czarna karta z czaszkami, hamburgerem, jest zombie i jest też kilka standardowych wzorów. Poniżej możecie obejrzeć jak wyglądają dokładnie, sami możecie wybrać tą która najbardziej przypadnie Wam do gustu.

Teraz może coś o samym koncie. Getin UP Free dedykowane jest osobom od 18 do 28 roku życia i jest to konto w pełni darmowe a więc bez opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku. Konto nie posiada również opłat za wydanie i obsługę karty, wypłaty z bankomatów Euronet i Planet Cash w całej Polsce oraz pozbawione jest opłat za przelewy internetowe.

To jednak nie koniec atrakcji bo teraz czas na te największe które powinny zainteresować młode osoby. Otóż otwierając konto otrzymujemy również 10% zniżki na filmy w Cinema City. Wspomniana zniżka dotyczy nie tylko seansów ale również obejmuje strefę gastronomiczną. Jedyne co musimy zrobić to poinformować sprzedawcę o chęci skorzystania z promocji i dokonując płatności kartą Getin Banku.

Teraz o 3-procentowym stypendium, które dotyczą te osoby które otrzymają przelew stypendium z uczelni lub szkoły oraz wykonają przynajmniej jedną transakcję kartą Getin w miesiącu za min. 100 zł. Za pierwszy przelew otrzymamy na start 50 zł oraz 3% dodatku. Każdy kolejny przelew będzie zwiększony o 3% a w ciągu 12 miesięcy trwania promocji możemy otrzymać 9 takich bonusów. Wniosek o założenie konta możecie złożyć tutaj

Czytaj również

4 Opinie
  1. koncie uż słyszałam, bo koleżanka reklamy mi pokazała. Nie wiedziałam tylko że takie karty można sobie wybrać. Koniecznie hamburger musi się w moim portfelu znaleźć:)

  2. na mnie i tak najlepsze wrażenie zrobiły karty 😉 wybrałam sobie fajną kreskówkową, a do tego zniżki do cinema city ratują mój studencki budżet wieczorami gdy idę do kina 😉

  3. ja się cieszę,że nie muszę nic płacić za konto plus dorzucają mi parę % do stypy. ogólnie getin miał świetny pomysł z tym kontem, więc się długo nie zastanawiałem. a reklamy mają dobre 😀

  4. Generalnie Getin idzie pod rękę z nowoczesnymi technologiami. Mam konto w Getin Up i to też świetne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli idzie o podgląd na wyświetlaczu.

Oceń:*