Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Gdzie najłatwiej o pożyczkę?

Gdzie najłatwiej o pożyczkę Prześwietlam firmy pożyczkowe w których najłatwiej o pożyczkę ze spłatą ratach miesięcznych. Sprawdź w których firmach pożyczkowych otrzymasz pożyczkę bez większych przeszkód.

Jak doskonale wiemy, największe szanse na kredyt w banku mamy wtedy, kiedy posiadamy idealną historię kredytową bez opóźnień w spłacie rat kredytów. A do tego odpowiednią zdolność kredytową czyli odpowiednio wysoki dochód miesięczny. Jeśli z jakiegoś powodu bank nie udzieli nam kredytu, możemy spróbować uzyskać go za pośrednictwem firm pożyczkowych. W jakich firmach będzie nam najłatwiej o pożyczkę?

Zanim jednak przejdę do przedstawienia ofert kilku firm, w których uzyskanie pożyczki nie jest specjalnie skomplikowane i utrudnione. Musicie wiedzieć o tym, że firmy pożyczkowe mają różne kryteria przyznawania swoich pożyczek. I o ile dla jednej firmy bardzo ważna będzie informacja o tym, czy nie posiadamy opóźnień w bazach BIK, to dla innej znacznie ważniejsza może się okazać informacja dotycząca aktualnej sytuacji finansowej. O wyborze konkretnych firm w tym zestawieniu zadecydowało kilka czynników. Były to zarówno opinie dostępne w internecie na różnego rodzaju forach czy porównywarkach internetowych, jak również własne informacje które posiadam na temat konwersji wniosków o pożyczkę.

W każdym bądź razie, ja postarałem się znaleźć dla Was takie firmy, w których uzyskanie pozabankowej pożyczki ratalnej nie jest takie trudne. Podstawowy warunek to posiadanie czystej historii jeżeli chodzi o różnego rodzaju bazy i rejestry dłużników. Musimy posiadać również określony wiek aby uzyskać pożyczkę. U niektórych firm wymagane jest ukończone 18 lat a inne stawiają tą poprzeczkę nieco wyżej. To podstawowe warunki które powinniśmy spełnić starając się o uzyskanie pożyczki pozabankowej.

W których firmach najłatwiej o pożyczkę?


Jeżeli mieliście już wcześniej problem z uzyskaniem pożyczki drogą pozabankową, Incredit jest firmą do której powinniście skierować swoje kroki w pierwszej kolejności. Incredit może nie należy do firm które posiadają najniższe koszty tego typu pożyczek, ale z drugiej strony patrząc, nie o to mi chodziło w tym artykule. Podstawowym kryterium było znalezienie pożyczki łatwo dostępnej, a pożyczki Incredit takie kryterium właśnie spełniają. Firma umożliwia uzyskanie pożyczki pozabankowej od 800 do 10 000 zł z okresem spłaty od 3 do 12 miesięcy. Składając wniosek o pierwszą pożyczkę w firmie, musimy jednak wiedzieć że będziemy mogli otrzymać jako nowy klient maksymalnie do 7000 zł. Incredit wymaga od potencjalnego klienta ukończonych 21 lat, regularnych miesięcznych dochodów oraz brak zadłużeń w rejestrach dłużników za nie opłacone rachunki czy faktury.


Bez większych przeszkód wasz wniosek o pożyczkę powinien zostać zaakceptowany również w firmie Zaplo. Tutaj jednak jednym z ważnych kryteriów na drodze do uzyskania pożyczki jest posiadanie pozytywnej historii kredytowej w bazie BIK. Nie możemy więc być osobą, które posiadała znaczne opóźnienia w spłacie rat kredytów bankowych. Mowa tu jednak o większych opóźnieniach, sięgających nawet 2 miesięcy w spłacie raty, a nie takich kilku czy kilkunasto dniowych. Podobnie jak w firmie Incredit, tak również w Zaplo uzyskamy pożyczkę do 10 000 zł. Do wyboru jednak mamy znacznie dłuższy okres spłaty pożyczki, nie tylko do 12 miesięcy ale nawet do 36 miesięcznych rat. Główne kryterium które powinniśmy spełnić aby otrzymać pożyczkę w Zaplo to ukończone 21 lat, posiadanie zatrudnienia oraz brak zadłużeń zarówno w bazie BIK jak i rejestrach dłużników.


Firma Provident działa na rynku pożyczek pozabankowych w Polsce już od ponad 20 lat. Do tej pory była firmą, w której pomocy szukało większość ludzi mających problem z uzyskaniem kredytu w banku. Nie zmieniło się to do tej pory, z tą różnicą że konkurencja na rynku tego typu pożyczek jest znacznie większa. Provident jednak nie poddał się i nadal jest jedną z czołowych firm udzielających pożyczek pozabankowych w Polsce. Ich oferta przez te wiele lat została mocno wzbogacona. Oferta Providenta to już nie tylko pożyczki domowe, które do tej pory określane były mianem bardzo drogich, ale również oferta pożyczek internetowych czy pożyczek dla osób prowadzących jedno osobową działalność gospodarczą. O pożyczkę w Providencie również nie tak trudno. Najłatwiej co prawda o pożyczki domowe, jednak jeśli ktoś ma pozytywną historię kredytową to nie powinien mieć problemu z uzyskaniem pożyczki internetowej.


Czy Ferratum jest kolejną firmą, w której najłatwiej o pożyczkę pozabankową? Na pewno nie będą miały problemu z jej uzyskaniem osoby które posiadają ukończone 21 lat i nie posiadają znacznych opóźnień w spłacie rachunków czy faktur, które doprowadziły do wpisania ich do baz dłużników. Ferratum umożliwia uzyskanie pożyczki całkowicie drogą internetową. W przypadku jeżeli po raz pierwszy składamy wniosek o pożyczkę, może to być maksymalnie do 5000 zł, w przypadku kolejnych pożyczek do 10 000 zł. Kwoty dostępnych pożyczek w Ferratum sięgają od 100 do 10 000 zł. W ramach oferty możemy skorzystać również z pożyczek krótkoterminowych, spłacanych w krótkim czasie 15 lub 30 dni.


Jeszcze jedną propozycją jest oferta która na pewno zainteresuje osoby posiadające problem z uzyskaniem pożyczki, z powodu różnego rodzaju zadłużeń. Dotyczy to zarówno opóźnień w spłacie które zostały odnotowane w bazach dłużników, zadłużeń widocznych w bazie BIK jak również zajęć komorniczych. W każdej z powyższych sytuacji mamy szanse na uzyskanie pożyczki za pośrednictwem firmy Rapida Money. Umożliwia ona uzyskanie dodatkowej gotówki w wysokości nawet do 25 000 zł z okresem spłaty 12, 24, 36 lub 48 miesięcy. Warunkiem uzyskania pożyczki jest jednak posiadanie gwaranta, a więc osoby która będzie dodatkowym poręczycielem pożyczki. Taka osoba powinna posiadać dobrą historię kredytową a więc brak informacji o opóźnieniach w spłacie rat kredytów, jak również odpowiednią zdolność kredytową. Szereg informacji na temat tej firmy znajdziecie w osobnym wątku, w którym znalazły się również dodatkowe opinie na temat działalności firmy.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*