eKredycik

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

4 udostępnij na FB
eKredycik to firma umożliwiająca uzyskanie pożyczki pozabankowej przez internet od 2000 do 7000 zł, z okresem spłaty pożyczki od 6 do 30 miesięcy.

Dzisiaj na tapetę trafia kolejna firma, za pośrednictwem której uzyskacie pożyczkę ratalną. eKredycik to firma należąca do sektora pozabankowego, która podobnie jak większość podobnych firm w dzisiejszych czasach, umożliwia uzyskanie pożyczki całkowicie przez internet i bez ruszania się z domu.

eKredycik to oferta skierowana do osób które nie szukają krótkoterminowej pożyczki w postaci chwilówki, a do osób które zainteresowaną są pożyczką ratalną. Za ich pośrednictwem będziecie mieli możliwość uzyskania pożyczki od 2000 do 7000 zł. Na spłatę takiej pożyczki będziecie mieli dosyć sporo czasu, ponieważ pod tym kątem firma daje szeroki przedział spłaty który może sięgać od 6 do nawet 30 miesięcy. Podobnie jak u większości podobnych firm, dokładny koszt pożyczki możemy poznać jeszcze przed złożeniem wniosku. Z ciekawości sprawdziłem koszt pożyczki 7000 zł, jako że wczoraj miałem okazję wałkować temat pożyczek w tej wysokości. Okazało się jednak że koszty pożyczek w eKredycik delikatnie wybiegają poza przedstawione przeze mnie oferty, a więc są delikatnie wyższe.

Główne wymagania uzyskania pożyczki w eKredycik. Te również są nieco wyższe niż u większości podobnych firm, bynajmniej jeśli mowa o wieku potencjalnego pożyczkobiorcy. Aby uzyskać pożyczkę w firmie musimy mieć ukończone przynajmniej 25 lat a nie przekroczone 80 lat. Trzeba również posiadać stałe miejsce zamieszkania oraz stałe źródło dochodu. Nie możemy przy tym posiadać negatywnej historii kredytowej w BIK, KRD, BIG InfoMonitor i innych podobnych bazach. Co ciekawe, za pośrednictwem firmy nie uzyskają pożyczki te osoby, które mają aktywną pożyczkę w firmie SMS Kredyt. Okazuje się bowiem, że za marką eKredycik odpowiedzialna jest firma Rankomat a głównym pożyczkodawcą jest znana nam już firma SMS Kredyt Sp. z o. o.

Sam proces przyznania pożyczki przez eKredycik jest stosunkowo prosty. W pierwszej kolejności składamy wniosek online i wybieramy formę zawarcia umowy i sposób odbioru pieniędzy. Umowa może zostać zwarta drogą telefoniczną bądź też poprzez kuriera. Po zawarciu umowy nastąpi przelew pożyczki na wskazane konto albo będziemy mogli odebrać gotówkę w banku lub na poczcie, jeśli taką opcję odbioru wybraliśmy.

Czytaj również

4 Opinie
  1. Jedna z ciekawszych propozycji pożyczek pozabankowych, którą w ostatnim czasie spotkałam. Fachowe doradztwo, szybki proces weryfikacji klienta oraz podejmowanie decyzji o przyznaniu pożyczki to jedne z głównych atutów eKredycik. Jak ktoś szuka odpowiedniej oferty pożyczki, którą otrzyma całkowicie przez internet to mogę tylko potwierdzić, że właśnie ją znalazł.

  2. Drogo ta ich pożyczka wychodzi. Może faktycznie dostać ją nie trudno ale za to do spłacenia będziemy mieli niezłą sumkę. Tym bardziej jeśli pożyczymy te maksymalne 7000 zł które mają w ofercie. Wtedy do oddania drugie tyle. Ja bym poszukał tańszych ofert, bo wbrew pozorom można takie znaleźć, tylko trzeba dać sobie trochę czasu na znalezienie takiej pożyczki.

  3. Konkretna oferta pożyczki i to lubię. Nie dostałem w banku to złożyłem wniosek o pożyczkę u nich i aż byłem zdziwiony że tak szybko rozpatrzyli pozytywnie mój wniosek. Firma która uratowała moje święta, bo wcześniej próbowałem bezskutecznie uzyskać kredyt przez internet w bankach ale się nie udało. Co warto wiedzieć to że można umowę zawrzeć na dwa sposoby. Albo umowa przez kuriera albo telefonicznie, i dzięki tej drugiej opcji możemy szybko dostać przelew pożyczki na nasze konto.

  4. Bardzo przyjazna oferta pożyczki online. Ekredycik ma nie duże koszty pożyczki pozabankowej a do tego wszystko załatwimy przez internet i to mi się u nich podoba. To prawda, sprawdzają historię kredytową ale pożyczki online można dostać u nich zdecydowanie łatwiej niż w banku.

Oceń:*