BGŻ BNP Paribas wysoki kredyt gotówkowy

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB

Jeżeli potrzebujemy dodatkowej gotówki na dowolny cel, najczęściej kierujemy swoje kroki w kierunku placówki bankowej. Wiadomo bowiem, ze banki mogą zaoferować nam najbardziej korzystne warunki finansowania. Szczególnie jeśli potrzebujemy dużego kredytu. Taki wysoki kredyt gotówkowy, w wysokości nawet do 200 000 zł znajdziemy ofercie banku BGŻ BNP Paribas.

Szykuje się remont mieszkania, zmiana samochodu a może zamarzył Ci się wyjazd dookoła świata? W każdej z takiej sytuacji, może być Ci potrzebny duży kredyt gotówkowy? Żaden problem, ponieważ w banku BGZ BNP Paribas otrzymasz wysoki kredyt gotówkowy. Którego wysokość może sięgać nawet do 200 000 zł.

Kredyt gotówkowy w banku BGŻ BNP Paribas

Aby ocenić jakie koszty będą na nas czekać, decydując się na ofertę kredytu w banku BGŻ BNP Paribas, warto skorzystać z kalkulatora zamieszczonego na stronie banku. Przyznam że miałem okazję nie raz korzystać z tego rodzaju narzędzi. Akurat kalkulator tego banku to z jedno z ciekawszych narzędzi z którym miałem do czynienia. Przede wszystkim zostały przedstawione tutaj wszystkie możliwe koszty. Począwszy od oprocentowania, wysokości prowizji, kosztu kredytu oraz całkowitej kwoty do spłaty. Co więcej, możemy obliczyć sobie koszty kredytu. Uwzględniając dodatkowo koszty ubezpieczenia. Tutaj bank ma nam do zaoferowania aż 4 pakiety ubezpieczeń kredytu do wyboru, na wypadek nieprzewidzianych okoliczności.

Bank BGŻ BNP Paribas umożliwia uzyskanie żarówo małych kwot kredytu na dowolny cel (od 1000 zł). Jak również wysokich kredytów gotówkowych, których wysokość może wynosić nawet do 200 000 zł. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, jest to oferta kredytu gotówkowego. A więc kredytu który możemy przeznaczyć na dowolny cel. Może to być zarówno remont mieszkania, zakup sprzętu rtv czy agd czy wycieczka zagraniczna. Okres spłaty kredytu w banku BNP Paribas może wynosić od 6 do 120 miesięcy. Choć warto przy tym wiedzieć, że jego długość będzie zależna również, od posiadanej przez nas zdolności kredytowej. Oraz kwoty kredytu, o który będziemy wnioskować.

Kto może uzyskać wysoki kredyt gotówkowy w banku BGŻ BNP Paribas? Osoba wnioskująca o kredyt musi być osobą pełnoletnią, osiągającą stałe dochody z tytułu umowy o pracę, działalności gospodarczej, emerytury/zasiłku przedemerytalnego, renty, gospodarstwa rolnego, umów zleceń lub dochodu uzyskiwanego zagranicą.

Czytaj również

2 Comments
  1. W przypadku dużych kredytów, chyba bardziej opłacalne wydają się jednak inne rozwiązania finansowe jak choćby pożyczki hipoteczne. Kredyt gotówkowy, szczególnie taki wysoki może generować bardzo wysokie koszta.

    (4/5)
  2. Mogę potwierdzić – w tym banku są duże szanse by uzyskać taki wysoki kredyt gotówkowy. Co więcej, nie dostaniemy go przez internet, ale wstępny wniosek o taki kredyt można jak najbardziej złożyć online.

    (5/5)

Oceń: