Zniżki z kartami kredytowymi Citi Handlowy

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB

W dzisiejszym artykule chcielibyśmy Wam przybliżyć karty kredytowe Citi Handlowy ze zniżkami i z programem rabatowym. Przedstawimy wszystkie atuty, zalety oraz opinie na temat kart kredytowych Silver, Gold i Platinum.

Wspomniane karty to jedne z bardziej prestiżowych kart dostępnych w ofercie Citi Handlowy. Nie umożliwiają one wyłącznie dokonywania płatności za zakupy przy wykorzystaniu karty, a dają możliwość korzystania z wielu innych udogodnień.

Karty kredytowe Citi Handlowy

Należy zacząć od tego, że w ramach każdej z tych trzech kart kredytowych, możemy otrzymać wysoki limit kredytowy. Jest on ustalany indywidualnie z osobą starającą się o wydanie karty kredytowej. Jeżeli posiadamy stosunkowo wysokie dochody, to mamy szanse na przyznanie nam dużego limitu kredytowego na karcie.

Okres bez odsetkowy na kartach – w przypadku karty Platinum jest on najwyższy i wynosi on 56 dni. W przypadku kart Silver i Gold okres bez odsetkowy wynosi 54 dni.

Jednym z największych atutów tych kart kredytowych jest uczestnictwo w programie rabatowym CitiRabaty. W ramach tego programu możemy uzyskać rabat w wysokości nawet do 50% w blisko 5000 placówkach, sklepach i restauracjach na terenie całej Polski. Tu mamy do dyspozycji na prawdę szeroki przekrój tematyczny od rabatów w hotelach i restauracjach. Przez zniżki w sklepach motoryzacyjnych, sklepach z wyposażeniem mieszkania czy domu, z biżuterią i odzieżą po sklepy internetowe.

Promocje w Citi Handlowy

Z pomocą kart kredytowych Citi możemy płacić kiedy i gdzie chcemy. Nie wykorzystując do tego celu własnej gotówki. Założona karta nie będzie powiązana z naszym kontem w banku. Aby uzyskać jedną z kart Citi nie potrzebujemy nawet konta w tym banku. Wnioskując o kartę, bank założy nam specjalny limit kredytowy. Którego wysokość będzie uzależniona od naszych dochodów. Jeśli skorzystamy z tego limitu, dokonując zakupów za pomocą karty czy to w sklepie, pizzeri czy restauracji to spłacać go będziemy mogli w dowolnej chwili. Co miesiąc będziemy od banku otrzymywać informację o posiadanym zadłużeniu na karcie. A bank będzie od nas wymagał jedynie dokonania raz w miesiącu wpłaty minimalnej.

Wypłaty z bankomatów za pomocą karty kredytowej. Za pomocą kart kredytowych Citi nie tylko możemy korzystać z płatności w sklepach czy ze zniżek, ale również wypłacając gotówkę z dowolnego bankomatu, jeżeli będziemy mieć taką potrzebę. Należy jednak nadmienić, że w przypadku tego rodzaju transakcji bank pobiera wyższą prowizję niż w przypadku transakcji bezgotówkowych.

Co jeszcze oferują karty kredytowe Silver, Gold oraz Platinum?

Możemy dzięki nim dokonywać przelewów z karty kredytowej. Opłacać wszelkiego rachunki za telefon, prąd, internet czy korzystać ze specjalnego serwisu CitiPhone. Z pomocą tego ostatniego sprawdzimy nie tylko dostępny limit kredytowy na karcie. Sprawdzić możemy również obecny limit zadłużenia, zgłosić zaginięcie karty czy sprawdzić jakie transakcje były wykonywane za pomocą karty w ostatnim czasie.

Jaką kartę kredytową spośród tych trzech kart wybrać dla siebie? Nie musimy sami wybierać, wystarczy że prześlemy wniosek o wydanie karty po czym skontaktuje się z nami pracownik Citi. Pomoże nam on w wyborze najbardziej korzystnej dla nas oferty, która będzie dopasowana do naszych potrzeb i możliwości.

Czytaj również

2 Comments
  1. To się akurat zgadza, bo Citibank ma dosyć mocno rozbudowany ten program rabatowy Citi Specials i w wielu różnych punktach mamy możliwość uzyskania wielu korzystnych zniżek. Trzeba tylko ona bieżąco obserwować to co się dzieje. Wystarczy po wejściu na stronę wskazać miasto, gdzie wybieramy się n zakupy lub w innym celu i gotowe!

  2. Nie powiem, ofertę kart kredytowych mają super, promocje również, do tego wypasiony program rabatowy. Ale uzyskać od nich tą kartę kredytową to już wyższa technika. Czekałem chyba tydzień na jakieś konkretne informacje. Gdy już się doczekałem, okazało się że coś tam jeszcze mam im dosłać. Po kilku dniach odpuściłem, w innym banku udało się uzyskać karte o podobnym parametrach w 24h 😉 Pozdrawiam 😉

    (3/5)

Oceń: