Zniżki z kartami kredytowymi Citi Handlowy

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB

W dzisiejszym artykule chcielibyśmy Wam przybliżyć karty kredytowe Citi Handlowy ze zniżkami i z programem rabatowym. Przedstawimy wszystkie atuty, zalety oraz opinie na temat kart kredytowych Silver, Gold i Platinum.

Wspomniane karty to jedne z bardziej prestiżowych kart dostępnych w ofercie Citi Handlowy. Nie umożliwiają one wyłącznie dokonywania płatności za zakupy przy wykorzystaniu karty a dają możliwość korzystania z wielu innych udogodnień.

Należy zacząć od tego że w ramach każdej z tych trzech kart kredytowych możemy otrzymać wysoki limit kredytowy. Jest on ustalany indywidualnie z osobą starającą się o wydanie karty kredytowej, ale jeżeli posiadamy stosunkowo wysokie dochody to mamy szanse na przyznanie nam dużego limitu kredytowego na karcie.

Okres bez odsetkowy na kartach – w przypadku karty Platinum jest on najwyższy i wynosi on 56 dni, w przypadku kart Silver i Gold okres bez odsetkowy wynosi 54 dni.

Jednym z największych atutów tych kart kredytowych jest uczestnictwo w programie rabatowym CitiRabaty, w ramach którego możemy uzyskać rabat w wysokości nawet do 50% w blisko 5000 placówkach, sklepach i restauracjach na terenie całej Polski. Tu mamy do dyspozycji na prawdę szeroki przekrój tematyczny od rabatów w hotelach i restauracjach, przez zniżki w sklepach motoryzacyjnych, sklepach z wyposażeniem mieszkania czy domu, z biżuterią i odzieżą po sklepy internetowe.

Z pomocą kart kredytowych Citi możemy płacić kiedy i gdzie chcemy, nie wykorzystując do tego celu własnej gotówki. Założona karta nie będzie powiązana z naszym kontem w banku, aby uzyskać jedną z kart Citi nie potrzebujemy nawet konta w tym banku. Wnioskując o kartę, bank założy nam specjalny limit kredytowy (którego wysokość będzie uzależniona od naszych dochodów). Jeśli skorzystamy z tego limitu, dokonując zakupów za pomocą karty czy to w sklepie, pizzeri czy restauracji to spłacać go będziemy mogli w dowolnej chwili. Co miesiąc będziemy od banku otrzymywać informację o posiadanym zadłużeniu na karcie a bank będzie od nas wymagał jedynie dokonania raz w miesiącu wpłaty minimalnej.

Wypłaty z bankomatów za pomocą karty – za pomocą kart kredytowych Citi nie tylko możemy korzystać z płatności w sklepach czy ze zniżek ale również wypłacając gotówkę z dowolnego bankomatu, jeżeli będziemy mieć taką potrzebę. Należy jednak nadmienić przy tym że za tego rodzaju transakcje pobierana jest wyższa prowizja niż w przypadku transakcji bezgotówkowych.

Co jeszcze oferują karty kredytowe Silver, Gold oraz Platinum? Możemy dzięki nim dokonywać przelewów z karty kredytowej, opłacać wszelkiego rachunki za telefon, prąd, internet czy korzystać ze specjalnego serwisu CitiPhone. Z pomocą tego ostatniego sprawdzimy dostępny limit kredytowy na karcie, obecny limit zadłużenia, zgłosimy zaginięcie karty czy sprawdzimy jakie transakcje były wykonywane za pomocą karty w ostatnim czasie.

Jaką kartę kredytową spośród tych trzech kart wybrać dla siebie? Nie musimy sami wybierać, wystarczy że prześlemy wniosek o wydanie karty po czym skontaktuje się z nami pracownik Citi i pomoże nam w wyborze najbardziej korzystnej dla nas oferty, która będzie dopasowana do naszych potrzeb i możliwości.

Czytaj również

1 Opinie
  1. To się akurat zgadza, bo Citibank ma dosyć mocno rozbudowany ten program rabatowy Citi Specials i w wielu różnych punktach mamy możliwość uzyskania wielu korzystnych zniżek. Trzeba tylko ona bieżąco obserwować to co się dzieje. Wystarczy po wejściu na stronę wskazać miasto, gdzie wybieramy się n zakupy lub w innym celu i gotowe!

Oceń:*