TurboKarta z 3% zwrotem za paliwo

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
TurboKarta Santander Główne korzyści jakie daje TurboKarta to 3% zwrot za paliwo oraz 1% zwrotu za inne zakupy, które zostaną dokonane za pomocą karty kredytowej Santander Counsumer Bank.

Produkt finansowy który dzisiaj mamy okazję bliżej Wam przedstawić, może przypaść do gustu szczególnie tym osobom, które wydają dużo pieniążków na paliwo. Karta kredytowa Visa TurboKARTA umożliwia otrzymanie zwrotu za paliwo oraz inne zakupy, za które zapłacimy kartą.

Visa TurboKARTA to karta kredytowa którą znajdziemy w ofercie banku Santander Consumer Bank. Główne korzyści posiadania karty to 3% zwrot za paliwo i 1% za inne zakupy dokonane kartą. Karta umożliwia również bezpieczne podróżowanie z bezpłatnym pakietem car assistance czy możliwość korzystania z promocyjnych ofert Visa Oferty.

Jak uzyskać zwrot za paliwo?

Pierwszym krokiem będzie oczywiście złożenie wniosku o założenie karty kredytowej Visa TurboKARTA przez bank Santander. Jeśli bank pozytywnie oceni naszą zdolność oraz historię kredytową, kartę będziemy mogli odebrać w najbliższym oddziale banku Santander lub drogą pocztową. Od tego momentu możemy już dokonywać płatności za paliwo oraz za zakupy za pomocą TurboKarty. W każdym miesiącu możemy zyskać maksymalnie do 30 zł zwrotu. Bedzie to 3% wartości zakupów opłaconych kartą na stacjach paliw oraz 1% wartości wszystkich innych zakupów, które zostaną przez nas opłacone kartą. W sekcji Twoje Oszczędności będziemy mogli zawsze znaleźć zaoszczędzoną kwotę, która jednocześnie pomniejszy saldo zadłużenia na karcie kredytowej lub zwiększy limit kredytowy.

Jakie korzyści daje nam TurboKarta poza wspomnianym już zwrotem? Otrzymujemy możliwość korzystania z karty całkowicie za darmo i bez opłat miesięcznych. Tutaj jednak musimy spełnić warunek, który mówi o wykonaniu transakcji za pomocą karty, nie mniejszych jak 1000 zł miesięcznie. Jeśli nie uda nam się spełnić tego warunku, bank naliczy opłatę miesięczną za kartę w wysokości 4,90 zł.

Visa TurboKARTA jest kartą kredytową dostępną online, a więc możemy ją otrzymać całkowicie bez wychodzenia z domu. Pozostałe atuty karty o których również warto wspomnieć, to szybki i wygodny dostęp do płatności zbliżeniowych oraz stały dostęp do dodatkowych pieniędzy. Limit na karcie kredytowej w głównej mierze będzie uzależniony od posiadanej przez nas zdolności kredytowej (dochodów miesięcznych). Podobnie jak większość kart kredytowych, Visa TurboKARTA posiada okres bez odsetkowy wynoszący do 54 dni.

Czytaj również

1 Opinie
  1. (4/5)

    Wszystko było by fajnie, gdyby nie ten limit zwrotu. Dostępne powinny być takie karty, które umożliwiają uzyskanie korzystnych zniżek dla osób pokonujących bardzo duże ilości kilometrów każdego miesiąca.

Oceń:*