Teleratka

- telepożyczka internetowa

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB

Na naszych łamach kolejna pożyczka internetowa. Choć wyróżniająca się pośród innych szczególnie jedną rzeczą. Spłata pożyczki w Teleratce nie odbywa się w ratach miesięcznych, jak w przypadku tradycyjnych pożyczek. Tutaj spłata pożyczki podzielona jest na raty tygodniowe.

System spłaty tygodniowej na pewno jest dobrze znany wszystkim tym osobom, które miały okazję wcześniej korzystać z tzw. pożyczek domowych. Takich pożyczek chyba jeszcze do tej pory udzielają takie firmy jak Bocian czy Provident. Teleratka to jednak pożyczka internetowa, którą możemy uzyskać drogą elektroniczną, bezpośrednio na konto bankowe.

Pożyczka z ratą tygodniową z przelewem na konto

Jeśli wgłębimy się w szczegółowe informacje na temat pożyczek udzielanych przez Teleratkę, bez problemu odkryjemy, że głównym pożyczkodawcą kryjącą się za marką jest firma LoanMe Sp. z o.o. Zarejestrowana pod adresem Aleje Jerozolimskie 142b, 02-305 Warszawa. To znana firma pożyczkowa, której reklamy na pewno nie raz mieliście okazję oglądać w mediach. Firma pod marką Teleratka udziela pożyczek gotówkowych, za pośrednictwem internetu. Dzięki temu możemy uzyskać pożyczkę w krótkim czasie, bez konieczności wychodzenia z domu.

Pożyczki do 10 000 zł na 130 rat tygodniowych

Wysokość pożyczek oferowanych przez Teleratke może sięgać do 10 000 zł. Spłata pożyczki odbywa się w ratach tygodniowych, a maksymalny okres spłaty może wynosić do 130 tygodni. Pożyczkę możemy również spłacić w krótkim czasie np. 5 tygodni (to minimalny okres spłaty). Z pomocą kalkulatora pożyczkowego umieszczonego na stronie internetowej, możemy obliczyć wysokość kosztów pożyczki. Po określeniu kwoty pożyczki oraz okresu spłaty, poznamy wysokość raty tygodniowej, kwotę odsetek, prowizji, pobieranej opłaty przygotowawczej oraz łączną sumę do spłaty.

Dla kogo pożyczka w Teleratka?

Osoba wnioskująca o pożyczkę w Teleratka powinna posiadać ukończone 18 lat, aktywny rachunek bankowy oraz polskie obywatelstwo. Do uzyskania pożyczki potrzebny będzie dowód osobisty oraz dokument potwierdzający uzyskiwane dochody a więc np. wyciąg z konta bankowego. Kwota udzielonej pożyczki uzależniona jest od zdolności kredytowej osoby wnioskującej o pożyczkę. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę, pełna kwota pożyczki przelewana jest rachunek bankowych pożyczkobiorcy.

Czytaj również

2 Comments
  1. Bardzo niska przyznawalność pożyczek w tej firmie Teleratka, dlatego ja nie zawracałby sobie głowy żeby składać u nich wniosek o pożyczkę. Opinie też raczej średnie widziałem w internecie.

    (3/5)
  2. @Antonov – niestety masz rację, a łudziłam się że chociaż ta teleratka udzieli mi pożyczki, ale niestety jedynie się rozczarowałam.

    (5/5)

Oceń: