Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Loan Me Pożyczki

LoanMe to nowa pożyczka pozabankowa od 1000 do 11 000 zł ze spłatą pożyczki w ratach tygodniowych.

Pewnie większość z Was miała okazję zapoznać się z ofertą tej firmy, poprzez reklamy wyświetlane w niektórych stacjach telewizyjnych. Loan Me to nowa firma na krajowym rynku pożyczkowym, zarejestrowana w Warszawie pod nazwą LoanMe Sp. z o.o, (Budynek EuroCentrum, Aleje Jerozolimskie 134).

Poza tą informacją niestety bardzo ciężko dowiedzieć się czegoś konkretnego na temat firmy, ponieważ nie znajdziemy na ich stronie ani jakiegoś regulaminu świadczonych usług czy choćby FAQ jakie możemy często spotkać na większości podobnych stron firm pożyczkowych. Nie wspomnę już o tym, że na stronie nie znalazłem choćby podstawowych informacji na temat działalności firmy. Jest za to bogato opisana relacja z imprezy charytatywnej, co bez wątpienia ma za zadanie pokazanie firmy w jasnym świetle, jako sprawdzonej firmy pożyczkowej. Pamiętam swego czasu bardzo zbliżone działania w wykonaniu pewnej pomorskiej firmy, która ostatecznie nie okazała się taka uczciwa jak mogłoby się to wcześniej wydawać. No ale mam nadzieję że z Loan Me będzie inaczej i niebawem dowiemy się czegoś więcej na ich temat, w czym tradycyjnie możecie mi pomóc zamieszczając komentarz pod poniższym artykułem.

Pożyczki LoanMe do 11 000 zł

Firma umożliwia pożyczenie od 1000 do nawet 11 000 zł z możliwością spłaty pożyczki w ratach.. tygodniowych. Myślałem że czasy tego typu pożyczek mamy już za sobą, a okazuje się że nadal są firmy które chcą jeszcze udzielać takich pożyczek. Rata tygodniowa mogłaby wskazywać na to, że LoanMe należy do firm udzielających pożyczek domowych a więc takich, w ramach których spłata pożyczki odbywa się w domu klienta, a każda rata co tydzień odbierana jest przez pracownika firmy. Czy jest tak na prawdę, tego na razie nie udało mi się ustalić. W każdym bądź razie nie ważne z jakiej kwoty zdecydujemy się skorzystać, będziemy mieli do wyboru opcje spłaty 17, 25, 45 lub 52 tygodni.

Formalności związane z uzyskaniem pożyczki – jak udało mi się ustalić pierwszym krokiem jest złożenie wniosku o pożyczkę drogą internetową. Jeśli pozytywnie przejdziemy proces weryfikacyjny a firma udzieli nam pożyczki, zostanie przygotowana umowa która drogą kurierską zostanie nam dostarczona do podpisania pod adres zamieszkania. Nie udało mi się jednak dowiedzieć czy z przesłaną umową można zapoznać się wcześniej. Większość firm pożyczkowych stosujących wysyłanie umowy firmą kurierską, wysyła ją również drogą elektroniczną. Dzięki temu osoba która taką umowę będzie podpisywała, ma możliwość zapoznania się z nią wcześniej lub też może skonsultować jej treść z inną osobą.

1 Comment

  1. Nie wiem dla kogo ta oferta jak koszty pożyczek mają wygórowane i chyba nawet w Providencie dostaniemy tańszą pożyczkę.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*