Loan Me Pożyczki

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

13 udostępnij na FB

Pewnie większość z Was miała okazję zapoznać się z ofertą tej firmy. Poprzez reklamy wyświetlane w niektórych stacjach telewizyjnych. Loan Me to nowa firma na krajowym rynku pożyczkowym, zarejestrowana w Warszawie pod nazwą LoanMe Sp. z o.o, (West Station, al. Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa).

Poza tą informacją niestety bardzo ciężko dowiedzieć się czegoś konkretnego na temat firmy. Ponieważ nie znajdziemy na ich stronie ani jakiegoś regulaminu świadczonych usług czy choćby FAQ. Jakie możemy często spotkać na większości podobnych stron firm pożyczkowych. Nie wspomnę już o tym, że na stronie nie znalazłem choćby podstawowych informacji na temat działalności firmy. Jest za to bogato opisana relacja z imprezy charytatywnej. Co bez wątpienia ma za zadanie pokazanie firmy w jasnym świetle, jako sprawdzonej firmy pożyczkowej. Pamiętam swego czasu bardzo zbliżone działania w wykonaniu pewnej pomorskiej firmy. Która ostatecznie nie okazała się taka uczciwa, jak mogłoby się to wcześniej wydawać. No ale mam nadzieję że z Loan Me będzie inaczej i niebawem dowiemy się czegoś więcej na ich temat. W czym tradycyjnie możecie mi pomóc, zamieszczając komentarz pod poniższym artykułem.

LoanMe Pożyczki Pozabankowe Online

Firma umożliwia pożyczenie od 1000 do nawet 11 000 zł. Z możliwością spłaty pożyczki w ratach tygodniowych. Myślałem że czasy tego typu pożyczek mamy już za sobą, a okazuje się że nadal są firmy, które chcą jeszcze udzielać takich pożyczek. Rata tygodniowa mogłaby wskazywać na to, że LoanMe należy do firm udzielających pożyczek domowych a więc takich, w ramach których spłata pożyczki odbywa się w domu klienta. Z każda rata co tydzień odbierana jest przez pracownika firmy. Czy jest tak na prawdę, tego na razie nie udało mi się ustalić. W każdym bądź razie, nie ważne z jakiej kwoty zdecydujemy się skorzystać, będziemy mieli do wyboru opcje spłaty 17, 25, 45 lub 52 tygodni.

Formalności związane z uzyskaniem pożyczki

Jak udało mi się ustalić, pierwszym krokiem jest złożenie wniosku o pożyczkę drogą internetową. Jeśli pozytywnie przejdziemy proces weryfikacyjny a firma udzieli nam pożyczki, zostanie przygotowana umowa. Która drogą kurierską zostanie nam dostarczona do podpisania pod adres zamieszkania. Nie udało mi się jednak dowiedzieć, czy z przesłaną umową można zapoznać się wcześniej. Większość firm pożyczkowych stosujących wysyłanie umowy firmą kurierską, wysyła ją również drogą elektroniczną. Dzięki temu osoba która taką umowę będzie podpisywała, ma możliwość zapoznania się z nią wcześniej. Lub też może skonsultować jej treść z inną osobą.

Loan Me Kontakt i Opinie o firmie

Informacja o firmie Loan me: LoanMe Sp. z.o.o., West Station, al. Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa, tel: 22 377 78 88, tel: 22 377 78 00 (Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora)

Czytaj również

13 Comments
 1. Nie wiem dla kogo ta oferta jak koszty pożyczek mają wygórowane i chyba nawet w Providencie dostaniemy tańszą pożyczkę.

 2. Typowa pożyczka tygodniówka podobna do Providenta i Bociana, nawet ze zbliżonymi kosztami. Więc jak na dzisiejsze czasy gdzie pożyczkę można uzyskać znacznie szybciej i taniej, oferta nie specjalnie zachwyca. No ale mają dobrą reklamę, więc ludzie którzy w banku nie mogą dostać kredytu pewnie do nich dzwonią.

 3. Firma w porządku – pracownicy nie nachodzą nikogo w domu, tylko otrzymuje się numer konta, na który spłaca się raty zgodnie z harmonogramem.
  Proszę sprawdzić informacje u źródła – firma istnieje w social mediach, można łatwo się z nimi skontaktować 🙂

  • Faktycznie, po zapoznaniu się z profilem który mają na Facebooku da się zauważyć że firma angażuje się w różne charytatywne akcje. Mam tylko nadzieję że to nie żadna przykrywka, bo kiedyś już była pewna firma pożyczkowa, która również pokazywała że angażuje się w różna akcje a później okazało się że ta ich główna działalność daleko odbiega od zasad fair play. Wierzę jednak że w przypadku Loane Me sytuacja wygląd inaczej.

 4. Korzystałem z oferty LoanMe i umowę podpisywałem elektronicznie, miałem możliwość zapoznać się z umowa która podpisuję. A jeśli chodzi o ich akcje charytatywne to WIELKI szacunek, widać że działają i faktycznie pomagają 🙂

 5. Szczególnie, że ich przepisy w umowqie są nie zgodne z ustawą o kredycie konsumenckim i koszty pozaodstkowe są zawyżone
  UOKIK prowadzi postępowanie w tej sprawie,
  pozyczas 2tys na rok a do oddania ponad 4tys
  Sankcja kredytu darmowego sie klania 🙂

 6. ja jestem zadowolony, potrzebowałem pieniędzy na szybko, żeby opłacić ferie dla córki, złożyłęm wniosek i dzień później pieniądze były na koncie

 7. Potrzebowałem kasy na święta wypełniłem wniosek i następnego dnia miałem przelew na koncie. Miałem na prezenty dla dzieci. Polecam

 8. Wzięłam pożyczkę bo potrzebowałam na spałatę zaległych rachunków. Dostałam potrzebną mi gotówkę i na szczęscie nie było żadmych komplikacji. Polecam

 9. Otrzymałem pożyczkę na 5 000zl natomiast 3 000zl wplacilem w ciagu niecalego miesiaca. Teraz spozniam sie z ratami a oni w Biurze Informacji Kredytowej pisza ze opoznienia sa po 181 dni a rzeczywistość jest taka że Max 55dni. Pisząc maile do nich zazwyczaj sprawa zostaje bez odpowiedzi. Telefoniczna obsługa w 90 % zagraniczna. Oczywiście niech pracują osoby nie z Polski natomiast nie znają języka Polskiego co utrudnia rozwiązanie sprawy. Polski personel za to zna język ale jest bardzo nie miła.