Szybki kredyt gotówkowy w Santander

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

7 udostępnij na FB

Szybki kredyt gotówkowy to nowa propozycja banku Santander. Bank zapewnia, że kredytu udziela bez dodatkowych formalności. Można go otrzymać bezpośrednio na konto bankowe, bez konieczności wychodzenia z domu.

Bank Santander w ramach szybkiego kredytu gotówkowego, chce pokazać że uzyskanie kredytu nie musi wiązać się ze skomplikowanymi formalnościami. Uzyskanie kredytu może być szybkie, proste i przyjemne. A pieniądze możemy otrzymać na nasze konto nawet w ciągu 10 minut od złożenia wniosku. Bank uzależnia udzielenie kredytu od indywidualnego badania zdolności kredytowej, oraz oceny ryzyka kredytowego.

Szybki kredyt gotówkowy

Ułatwione zadanie będziemy mieli już na samym starcie wnioskowania o kredyt w banku Santander. Wstępny wniosek o kredyt gotówkowy składa się w zasadzie tylko z czterech pól. W którym powinniśmy wpisać nasze imię i nazwisko, numer telefonu, kwotę interesującego nas kredytu oraz porę kontaktu telefonicznego. Będziemy musieli również zaznaczyć w formularzu, że wyrażamy zgodę na kontakt telefoniczny doradcy Santander Bank Polska. Ponieważ w przeciwnym wypadku formularz nie będzie mógł zostać wysłany.

Kontakt doradcy bankowego Santander powinien nastąpić już w ciągu najbliższych kilku minut. W rozmowie telefonicznej zostaną nam przedstawione szczegółowe warunki kredytu. Jeśli pozytywnie przejdziemy weryfikację i ocenę zdolności kredytowej, bank przeleje nam pieniądze bezpośrednio na nasze konto bankowe. Jeśli ta forma nie będzie nam odpowiadać, istnieje również możliwość odebrania pieniędzy bezpośrednio w najbliższej placówce Santandera.

Kredyt gotówkowy do 300 000 zł

Maksymalna kwota kredytu udzielonego w ramach oferty Szybki kredyt gotówkowy, może wynosić do 300 000 zł w przypadku osób uzyskujących dochody z tytułu umowy o pracę. W pozostałych przypadkach (np. osoby samozatrudnione) maksymalna kwota kredytu może wynieść do 120 tyś zł. Wysokość kredytów udzielanych przez internet może być niższa. Okres spłaty kredytu wynosi od 1 do nawet 120 miesięcy.

Czytaj również

7 Comments
 1. Moim zdaniem lepiej wziąć właśnie taki kredyt gotówkowy, jak ten w Santander niż szukać na szybko pożyczki w parabankach. W banku jednak dostaniemy kredyt bezpiecznie i bez obaw że będziemy musieli spłacać dwa razy tyle. No i trzeba zauważyć że co raz więcej banków udziela kredytów internetowych.

 2. W Santanderze mają dosyć korzystne warunki kredytu, a jeśli ktoś ma bardzo dobrą zdolność kredytową to już nigdy nie będzie miał problemu z pozyskaniem dodatkowej gotówki w każdym dowolnym momencie. Maksymalna kwota kredytu dla dobrze zarabiających to obecnie nawet 230 000 zł.

  (5/5)
 3. Korzystałem z oferty kredytu tego banku, jeszcze jak działał pod nazwą BZWBK. Kredyt udzielony na bardzo jasnych warunkach, rata sama pobiera się z konta i praktycznie nie musimy się o nic martwić. Tylko zadbać o to by były odpowiednie wpływy na konto.

  (5/5)
 4. Aktualnie za pomocą nowej oferty Szybki Kredyt Gotówkowy w Santander mamy możliwość uzyskania jednej z najwyższej kwoty jeśli chodzi o kredyt gotówkowy. Maksymalny limit kredytu wynosi teraz do 300 000 zł.

  (5/5)
  • No żeby teraz uzyskać ta wysoki kredyt gotówkowy, trzeba mieć na prawdę dobrą zdolność kredytową. A jaki można uzyskać najdłuższy okres spłaty w przypadku takiego kredytu?

 5. Miałem okazję brać kredyt w Santander i wszystko przebiegło bez większych przeszkód. Jak na osobę prowadzącą swoją działalność, cały proces kredytowy przebiegł dosyć szybko i nie musiałem załatwiać jakichś dodatkowych dokumentów z ZUS czy US, jak to już kiedyś mi się przydarzało.

  (4/5)
 6. Skierowałem się do Santander za sprawą porównywarki kredytów, która wyliczyła mi że u nich uzyskam najtańszy kredyt gotówkowy. Ostatecznie okazało się że koszt był wyższy niż sobie wyliczyłem, bo w rzeczywistości uzależniony jest od dodatkowych czynników. Zdecydowałem się jednak na ofertę i faktycznie muszę przyznać, że formalności dosyć ekspresowo poszły.

  (4/5)

Oceń: