Revolut

- popularna alternatywa dla bankowości

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Z myślą o turystach i osobach, które na co dzień obracają wieloma walutami, a wymiany oferowane przez banki są dla nich niekorzystne – powstała firma Revolut. Firma, która ostatnio odnotowuje błyskawiczny rozwój w Polsce.

W obecnych czasach podróże stają się prostsze, przez co podróżujemy częściej i więcej. Nic więc dziwnego, że wielu Polaków stawia na kartę oferowaną przez brytyjską firmę Revolut. Która umożliwia płatności w 29 walutach po kursach międzybankowych, przesyłanie gotówki w kilka sekund oraz darmowe konto i kartę.

Revolut- co to jest?

Organizacja powstała w Wielkiej Brytanii i postawiła na intuicyjność, wygodę oraz korzystne kursy dla swoich użytkowników. W swojej ofercie posiada kilka pakietów. A najbardziej popularny, czyli Standard umożliwia wygodne płacenie w wielu walutach. Umożliwia również darmowe wypłaty w bankomatach na całym świecie (do określonego limitu) i liczne dodatkowe usługi. Takie jak wspieranie fundacji charytatywnych, wygodne oszczędzanie poprzez Vault, jak i ubezpieczenie dla podróżujących. Firma zdobyła sympatie klientów między innymi przez swoją szybkość z jaką działa. Konsultanci udzielają błyskawicznych odpowiedzi, a powiadomienia za płatności otrzymujemy w kilka sekund.

Karta debetowa- jedna dla wszystkich walut

Karta, która stała się domeną firmy kierowana jest dla osób, które często podróżują lub płacą w wielu walutach. Płatności poniżej 20 tysięcy miesięcznie nie są obarczone żadną prowizją. Co dla statystycznej osoby pozwala na darmowe korzystanie z usług. Wymiana walut odbywa się w prosty sposób. Wystarczy kilka kliknięć, lub możliwa jest wymiana automatyczna, podczas dokonywania płatności. Jak wcześniej wspomniano, bankomaty na całym świecie są za darmo, do wypłat w wysokości 800 złotych miesięcznie. To nie jest dużo, ale gdy przekroczymy limit prowizja wynosi 2%.

Oferta premium
Revolut zadbał również o klientów, którzy cenią sobie jeszcze większą wygodę i prestiż. W ofercie firmy znajdziemy dwie dodatkowe opcje subskrypcji. Silver i Metal, które są dodatkowo płatne. Najdroższy pakiet to Metal, który kosztuje około 50 złotych miesięcznie. Dla posiadaczy tych kart przewidziano liczne udogodnienia. Takie jak całodobowy consierge, dostęp do pokoików na lotnisku, dodatkowe zabezpieczenia i większe limity, a także programy cashback.

Szybki rozwój i wzrost zainteresowania w naszym kraju dowodzi, że firma Revolut zdobywa sympatie swoich użytkowników. Jasne zasady i możliwość założenia błyskawicznego konta w kilka sekund sprawia, że Polacy wybierają coraz częściej alternatywę dla tradycyjnej bankowości.

Czytaj również

Oceń: