Refunder

- zwrot pieniędzy za zakupy

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
Nawet do 5% zwrotu wydatków na zakupy sprzętu RTV, AGD czy elektronikę może zaoferować nam Refunder.

Jeśli śledzicie internet nie od dzisiaj, zapewne nie raz słyszeliście o możliwości otrzymania zwrotu pieniędzy za dokonane zakupy. Nie zawsze jednak odbywa się to, na jasnych i przejrzystych warunkach. A takie możliwości daje nam Refunder, o którym dzisiaj chcielibyśmy Wam opowiedzieć.

Ten artykuł można by w zasadzie ograniczyć do poniższej infografiki, na której w bardzo czytelny sposób zostały przedstawione metody dziania Refundera. W pierwszej kolejności dokonujemy zakupów za pośrednictwem sklepów zrzeszonych w programie Refuner. W kolejnym kroku firma dzieli się z nami prowizją, jaka została im wypłacona. A gdy tylko uda nam się uzbierać przynajmniej 45 zł zwrotu, możemy je wypłacić na swoje konto bankowe lub konto PayPal.

rabat za zakupy w Refunder

W jakich sklepach otrzymamy zwrot za zakupy

Aktualnie Refunder współpracuje aż z 750 placówkami i sklepami, w których mamy możliwość otrzymania zwrotu za zakupy. Jeszcze przed wykonaniem określonych zakupów, mamy możliwość sprawdzenia, jak wysoki procent zwrotu mamy szansę uzyskać. I tu przykładowo możemy Wam zdradzić, że planując zakupy RTV czy AGD, bardzo fajny zwrot uzyskacie w sklepie internetowym Media Expert (do 3,6% zwrotu) czy Media Markt (do 4,9% zwrotu). Planując wczasy czy wycieczki zagraniczne, warto zainteresować się rabatami jakie uzyskamy w ramach serwisów internetowych Groupon (do 5,5% zwrotu) czy Booking.com (4% zwrotu).

Aby łatwiej znaleźć najbardziej korzystne oferty zwrotów, Refunder posegregował dostępny sklepy na poszczególnie branże. W Ten sposób możemy wybierać pomiędzy sklepami z elektroniką czy ubraniami. Znajdziemy również takie kategorie jak Dom i Ogród, akcesoria dziecięce, Zdrowie i uroda czy wspomniane wcześniej Podróże.

Jak skorzystać z rabatów Refunder?

W zasadzie do uczestnictwa w Refunderze wystarczy jedynie rejestracja konta w serwisie. Posiadanie takiego konta jest w pełni bezpłatne. Firma nie pobiera zatem żadnych opłat przy zakładaniu konta, ani też w trakcie korzystania z serwisu. Jest to możliwe dzięki temu, że Refunder rozlicza się z partnerami, u których my będziemy dokonywali zakupów.

Jak otrzymać uzyskany zwrot pieniędzy?

Będzie to możliwe po uzbieraniu na koncie Refunder przynajmniej 45 zł. Uzyskane pieniądze możemy wypłacić w dowolnej chwili, bezpośrednio na konto bankowe czy konto w PayPal, jeśli takie posiadamy. W przypadku zwrotu pieniędzy, uzyskanych za rezerwacje hotelu czy wycieczki, wypłata pieniędzy możliwa jest po dokonaniu zapłaty a jednocześnie po wykorzystaniu rezerwacji.

Czytaj również

Oceń:*