Pożyczki z zajęciem komorniczym

- gdzie uzyskać?

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

50 udostępnij na FB
Pożyczki z zajęciem komorniczym Gdzie szukać pożyczki mając zajęcie komornicze? Nawet w przypadku pożyczek pozabankowych wybór będzie stosunkowo ograniczony ale też nie jest to sytuacja bez wyjścia.

Osoby poszukujące pożyczek pozabankowych najczęściej mają konkretny powód, ku temu by sięgać po gotówkę poza bankiem. Najczęściej jest to po prostu odmowna decyzja banku spowodowana niską zdolnością kredytową. Bądź też innym spłacanym już kredytem. Czasami są to jednak poważniejsze sprawy. Jak choćby negatywna historia kredytowa w BIK czy KRD, a nawet zajęcie komornicze.

Problemy z uzyskaniem kredytu – co dalej?

Czy w tym ostatnim przypadku możemy liczyć na uzyskanie gdziekolwiek pożyczki? Oczywiście, jest wiele firm które oferują uzyskanie tzw. pożyczki z komornikiem, czy jak kto woli pożyczki z zajęciem komorniczym. Jednak większość z tego typu firm, wymaga wpłacenia opłaty przygotowawczej czy przedpłaty przed udzieleniem pożyczki. Taka opłata jest jednak bezzwrotna. Nawet jeśli otrzymamy negatywną decyzję o przyznaniu pożyczki, to taka opłata nie zostanie już nam zwrócona. A należy wiedzieć, że niektóre z firm żądają w takim wypadku wpłacenia nawet kilkudziesięciu czy kilkuset złoty przedpłaty. W dzisiejszych czasach, firmy które stosują jeszcze takie metody w ramach udzielania swoich pożyczek, są uważane za nie rzetelne i nie uczciwe. Powinniśmy zatem omijać je z daleka..

Pożyczka z komornikiem – w których firmach?

Jedną z firm nie pobierających opłat przed przyznaniem pożyczki jest Rapida Money. Jak możemy dowiedzieć się z materiałów reklamowych, pożyczka dla zadłużonych z komornikiem możliwa jest nawet przy zajęciu komorniczym czy zaległościach odnotowanych w BIK/BIG.

Oferta pożyczki z zajęciem komorniczym, umożliwia uzyskanie pożyczki pozabankowej nawet do 25 000 zł. Dotyczy to również sytuacji, gdy posiadamy negatywną historię kredytową w BIK. W przypadku tej pożyczki dla zadłużonych z komornikiem, jest jednak konieczne posiadanie gwaranta. To osoba która będzie dodatkowym zabezpieczeniem pożyczki. Jednak dzięki takiej osobie, możemy raz na dobre pozbyć się zadłużenia komorniczego. Osoba będąca gwarantem pożyczki umożliwiała będzie spłatę pożyczki. Głównie w sytuacji, jeśli osoba będąca pożyczkobiorcą, nie będzie w stanie terminowo spłacać zobowiązania w postaci rat miesięcznych pożyczki. To ciekawa propozycja dla osób zmagających się z różnego rodzaju zadłużeniami. Ponieważ koszty pożyczek jak na warunki pozabankowe, nie są specjalnie wygórowane. Umowę pożyczki możemy zawrzeć w dowolnym miejscu na terenie kraju, ponieważ wszystkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki załatwiane są drogą internetową i telefoniczną.

Czytaj również

50 Opinie
 1. Mam zajęcie komornicze, wszystkie długi mam połączone w firmie ultimo, miesięcznie do ultimo place 150 zł, gdzie mogę się starać o pożyczkę 5000 na dwa lata. Mój numer 510405396

 2. Witam potrzebuję 8000 zł pożyczki,mam komornika w ultimo splacam dlugi po 130zl gdzie mogę dostać taka pożyczkę? Bardzo proszę o szybką odpowiedź z gory bardzo dziękuję…

 3. Witam a ja mam wszystko splacone nie mam komornika ani windykacji tylko zły wpis do bik po czym nie moge nigdzie dostac kredytu.Potrzebuje 4 tysiace złotych…

 4. Witam mam zajęcie komornicze czy mógłbym gdzieś otrzymać kredyty w wysokości 2000zł np. na okres 12 miesięcy. Czy są jakieś uczciwe parabanki ? szukałem ale bez skutku. Dzięki pozdrawiam.

  • W zasadzie pozostaje Ci tylko Fundusz Korona lub Pożyczka Orzeł – obie z firm udzielają pożyczek również w sytuacji zajęć komorniczych, ale wymagany jest odpowiedni dochód miesięczny.

   • Bardzo ciężko u nich dostać pożyczkę, trzeba mieć dochód przynajmniej w wysokości 2000 zł / m-c. Lepiej poszukać sobie żyranta i starać się o pożyczkę w Rapida. U nich łatwiej uzyskać pożyczki z zajęciem komorniczym czy z negatywnymi wpisami w bazach, ale trzeba mieć tą zaufaną osobę. Tyle że to zaufanie powinno działać w obie strony, bo jeśli żyrant nie ma zaufania do nas i nie ma pewności że będziemy raty pożyczki spłacać w terminie, to już trochę kiepsko.

 5. Witam. Jakis czas temu miałem komornika, ale juz wszystko spłacilem. Czy jest szansa na to ze dostane kredyt na mieszkanie?

  • Jeżeli historia kredytowa w bazach dłużników i bazach BIK jest pozytywna to nie powinieneś mieć problemu z uzyskaniem takiego kredytu. Oczywiście poza tym wymagana jest odpowiednia zdolność kredytowa.

 6. Witam potrzebuje pozyczki 15-20tys zl mam komornika z zajeciem na pesje zabiera 200zl.

  • Jest możliwość uzyskania pożyczki z zajęciem komorniczym, ale wymagane jest posiadanie gwaranta a więc dodatkowej osoby ze zdolnością kredytową oraz w której posiadaniu jest nieruchomość. Taka osoba będzie głównym zabezpieczeniem pożyczki, w sytuacji gdyby raty pożyczki nie były regulowane terminowo. W przypadku głównego pożyczkobiorcy nie jest wymagana pozytywna historia kredytowa a więc nie jest wymagana pozytywna ocena w BIK czy czyste konto w bazach dłużników.

 7. witam mam komornika a bardzo mi zalezy na pozyczce gdzie bym mogla uzyskac prosze pomozcie

  • Jedyną sensowną ofertą na dzień dzisiejszy wydaje się oferta Rapida Money – https://www.banki24.com.pl/rapida-money-pozyczka-dla-zadluzonych/ tyle że do tej pożyczki wymagane jest posiadanie żyranta pożyczki. Wymagania wobec gwaranta pożyczki: Gwarant powinien być właścicielem nieruchomości na terenie Polski, osobą w wieku 18-75 lat, która jest w stanie wykazać, że nie miała problemów ze spłatą zobowiązań w przeszłości. Gwarant może zostać poproszony o dokonanie płatności za pożyczkobiorcę, dlatego tak ważna jest jego stabilność finansowa.

   • No w banku pewnie nie.. Taka pozabankowa pożyczka dla zadłużonych z komornikiem będzie niestety droga w spłacie. Są faktycznie firmy które je udzielają. Najczęściej jednak wymagają one dodatkowej osoby która będzie żyrantem pożyczki. Musi to być chyba też osoba która jest właścicielem jakiejś nieruchomości, choć sama nieruchomość nie stanowi chyba zabezpieczenia pożyczki, choć to warto byłoby jeszcze to sprawdzić.

 8. Czy ktoś uzyskał kredyt w banku mając komornika? Jak wygląda sytuacja w przypadku osób które potrzebują kredyt na spłatę długów komorniczych. Czy jest jakaś alternatywa która umożliwia uzyskanie kredytu w takiej trudnej sytuacji? Chętnie poznam opinie osób które przeszły przez takie małe piekło i mogłyby mi coś poradzić. Mam kilka pomysłów np. mógłbym uzyskać pożyczkę którego zabezpieczeniem byłby żyrant, ale wolałbym poznać również inne opcje, tym bardziej jeśli miałyby się dla mnie okazać tańsze i bardziej korzystne.

 9. Moim zdaniem jedyną sensowną opcją jest wspomniana wyżej oferta Rapida Money. To praktycznie jedyna normalna oferta pożyczki dla osób z zajęciem komorniczym. Ani Profi Credit, ani Provident ani Bocian nie ma w ofercie czegoś takiego. Jak chcemy wziąć dużą pożyczkę w tych firmach to musimy spłacać jakieś kosmiczne pieniądze. Policzcie sobie koszty pożyczek w Rapida, nie wychodzą one aż tak drogo jeśli weźmiemy taką pożyczkę na rok czy dwa lata spłaty. No tylko że w przeciwieństwie do innych firm potrzebny jest ten gwarant. Ale lepiej chyba poszukać takiej osoby niż zadłużać się w jakichś drogich firmach pożyczkowych.

 10. Witam mam komornika potrzebuje 4000zl.Czy uzyskam jakąś pomoc.

 11. Jedynie za pośrednictwem wspomnianego w artykule Rapida Money. Firma udziela pożyczek również w przypadku zadłużenia komorniczego. Wymagane jest jednak posiadanie poręczyciela, a więc osoby która będzie dodatkowym zabezpieczeniem takiej pożyczki. Poręczyciel musi posiadać pozytywną historię kredytową i odpowiednią zdolność kredytową.

 12. Tylko Rapida, bo w tej firmie bynajmniej koszty pożyczek są normalnie, nawet jeśli potrzebujemy większej kwoty pożyczki. Jeśli więc ktoś szuka pożyczki z komornikiem, nie widzę innej opcji niż ta. Jest potrzebny gwarant, ale to chyba normalne w takiej sytuacji, jeśli wniosek o pożyczkę składa osoba posiadająca zadłużenia i to nie małe.

 13. mam komornika wpis w bazach potrzebuje 5000 mam rente pracuje dorywczo

 14. Tylko że niektóre osoby poszukują znacznie większych kwot. Wierzcie mi że zadłużenie w wysokości 20 tyś zł to jeszcze pikuś, niektórzy mają zadłużenia na kilkaset tysięcy złotych. Co w takiej sytuacje powiecie? Żeby sobie dorobili dodatkową pracą? To bez szans, bo zarobią może co najwyżej na odsetki od tej kwoty. Tutaj tylko i wyłącznie konieczna jest solidna konsolidacja pod hipotekę, oczywiście najlepiej bankowa. Ja inaczej tego nie widzę.

 15. ja też kiedyś byłam w takiej sytuacji że nikt nie chciał dać mi pożyczki, ale w poradniku novacash dowiedziałam się co zrobić, żeby jednak ją uzyskać.

 16. WITAM.Dam namiary na otrzymanie pożyczki gotówkowej osobom ze złą historią kredytową i z zajęciem komorniczym

 17. Pomocny Finansowo 24 maja 2019 at 07:13
  (5/5)

  Pani Agnieszko oraz inne osoby szukające pożyczki dla zadłużonych z komornikiem lub w sytuacji negatywnego BIK. Pożyczki z parabanków jedynie mogę pogorszyć Waszą sytuację. Jedyną pozabankową opcją jest wspomniana już wcześnie przez kilka osób propozycja firmy Rapida Money. To sprawdzone rozwiązanie, do któego jednak jest potrzebny gwarant pożyczki. Warto również spróbować przez bankowe rozwiązania pokroju Bancovo, które umożliwiają sprawdzenie dostępności pożyczki w wielu różnych miejscach od banków (np. konsolidacja bankowa) po sprawdzone firmy pożyczkowe.

 18. (4/5)

  Witam mam komornika mam rentę socjalna stała 848 mam problemy zależy mi na czasie potrzebuje 3500

Oceń:*