Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Pożyczki z zajęciem komorniczym – gdzie uzyskać?

Gdzie szukać pożyczki mając zajęcie komornicze? Nawet w przypadku pożyczek pozabankowych wybór będzie stosunkowo ograniczony ale też nie jest to sytuacja bez wyjścia.

Osoby poszukujące pożyczek pozabankowych najczęściej mają konkretny powód ku temu by sięgać po gotówkę poza bankiem. Najczęściej jest to po prostu odmowna decyzja banku spowodowana niską zdolnością kredytową czy innym już spłacanym kredytem. Czasami są to jednak poważniejsze sprawy jak negatywna historia kredytowa w BIK czy KRD a nawet zajęcie komornicze.

Czy w tym ostatnim przypadku możemy liczyć na uzyskanie gdziekolwiek pożyczki? Oczywiście, jest wiele firm które oferują uzyskanie tzw. pożyczki z komornikiem, czy jak kto woli pożyczki z zajęciem komorniczym. Jednak większość z tego typu firm wymaga wpłacenia opłaty przygotowawczej czy przedpłaty przed udzieleniem pożyczki. Taka opłata jest jednak bezzwrotna i nawet jeśli otrzymamy negatywną decyzję o przyznaniu pożyczki to taka opłata nie zostanie już nam zwrócona. A należy wiedzieć że niektóre z firm żądają w takim wypadku wpłacenia nawet kilkudziesięciu czy kilkuset złoty przedpłaty. W dzisiejszych czasach, firmy któe stosują jeszcze takie metody w ramach udzielania swoich pożyczek są uważana za nie rzetelne i nie uczciwe. Powinniśmy więc omijać je z daleka..


Jedną z firm nie pobierających opłat przed przyznaniem pożyczki jest Rapida Money. Jak możemy dowiedzieć się z materiałów reklamowych, pożyczka możliwa jest nawet przy zajęciu komorniczym czy zaległościach odnotowanych w BIK/BIG.

Oferta pożyczki z zajęciem komorniczym, umożliwia uzyskanie pożyczki pozabankowej nawet do 25 000 zł. Dotyczy to nawet sytuacji, gdy posiadamy negatywną historię kredytową w BIK. W przypadku tej pożyczki, jest jednak konieczne posiadanie gwaranta. To osoba która będzie dodatkowym zabezpieczeniem pożyczki, ale dzięki której możemy raz na dobre pozbyć się zadłużenia komorniczego. Osoba będąca gwarantem pożyczki umożliwiała będzie spłatę pożyczki, w sytuacji gdyby osoba będąca pożyczkobiorcą, nie była w stanie terminowo spłacać zobowiązania w postaci rat miesięcznych pożyczki. To ciekawa propozycja dla osób zmagających się z różnego rodzaju zadłużeniami, ponieważ koszt pożyczek jak na warunki pozabankowe nie są specjalnie wygórowane. Umowę pożyczki możemy zawrzeć w dowolnym miejscu na terenie kraju, ponieważ wszystkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki załatwiane są drogą internetową i telefoniczną.

10 Comments

 1. Mam zajęcie komornicze, wszystkie długi mam połączone w firmie ultimo, miesięcznie do ultimo place 150 zł, gdzie mogę się starać o pożyczkę 5000 na dwa lata. Mój numer 510405396

 2. Witam potrzebuję 8000 zł pożyczki,mam komornika w ultimo splacam dlugi po 130zl gdzie mogę dostać taka pożyczkę? Bardzo proszę o szybką odpowiedź z gory bardzo dziękuję…

 3. Witam a ja mam wszystko splacone nie mam komornika ani windykacji tylko zły wpis do bik po czym nie moge nigdzie dostac kredytu.Potrzebuje 4 tysiace złotych…

 4. Witam mam zajęcie komornicze czy mógłbym gdzieś otrzymać kredyty w wysokości 2000zł np. na okres 12 miesięcy. Czy są jakieś uczciwe parabanki ? szukałem ale bez skutku. Dzięki pozdrawiam.

  • W zasadzie pozostaje Ci tylko Fundusz Korona lub Pożyczka Orzeł – obie z firm udzielają pożyczek również w sytuacji zajęć komorniczych, ale wymagany jest odpowiedni dochód miesięczny.

 5. Witam. Jakis czas temu miałem komornika, ale juz wszystko spłacilem. Czy jest szansa na to ze dostane kredyt na mieszkanie?

  • Jeżeli historia kredytowa w bazach dłużników i bazach BIK jest pozytywna to nie powinieneś mieć problemu z uzyskaniem takiego kredytu. Oczywiście poza tym wymagana jest odpowiednia zdolność kredytowa.

 6. Witam potrzebuje pozyczki 15-20tys zl mam komornika z zajeciem na pesje zabiera 200zl.

 7. witam mam komornika a bardzo mi zalezy na pozyczce gdzie bym mogla uzyskac prosze pomozcie

  • Jedyną sensowną ofertą na dzień dzisiejszy wydaje się oferta Rapida Money – https://www.banki24.com.pl/rapida-money-pozyczka-dla-zadluzonych/ tyle że do tej pożyczki wymagane jest posiadanie żyranta pożyczki. Wymagania wobec gwaranta pożyczki: Gwarant powinien być właścicielem nieruchomości na terenie Polski, osobą w wieku 18-75 lat, która jest w stanie wykazać, że nie miała problemów ze spłatą zobowiązań w przeszłości. Gwarant może zostać poproszony o dokonanie płatności za pożyczkobiorcę, dlatego tak ważna jest jego stabilność finansowa.

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*