Pożyczki Mikrokasa

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

2 udostępnij na FB
Mikrokasa opinie Mikrokasa to kolejna propozycja dla osób szukających pożyczek poza bankiem z dłuższym okresem spłaty niż jeden czy kilka miesięcy.

Oferta tej firmy była zapowiadana już od dłuższego czasu, lecz dopiero przed kilkoma dniami ich wystartowała już oficjalnie. Mikrokasa – nowa firma udzielająca pożyczek pozabankowych całkowicie elektronicznie. Nie jest to jednak kolejna firma udzielająca chwilówek a firma w której pożyczymy większe kwoty pożyczek i z długim okresem spłaty.

Jeśli przyjrzeć się obecnemu rynkowi pozabankowemu nastawianemu na pożyczki elektroniczne, to nie da się zauważyć że duża większość spośród tych firm to firmy udzielające chwilówek. Rozkwit tego rynku spowodował jednak że pojawia się tu co raz więcej firm które chcą udzielać pożyczek długoterminowych. Mamy więc już Incredit, Monedo, Takto Finanse, nie tak dawno pojawiły się Hapi Pożyczki a teraz nadchodzi oferta Mikrokasy.

Ile możemy pożyczyć? Całkiem sporo ponieważ do 15 000 zł a minimalna kwota pożyczek wynosi 1000 zł. Minimalny okres spłaty to 12 miesięcy a maksymalny 30 miesięcy. Wysokość raty miesięcznej bez problemu możemy sobie sprawdzić jeszcze przed złożeniem wniosku. Za pomocą suwaków wskazujemy kwotę pożyczki oraz okres spłaty i tak otrzymujemy wysokość raty miesięcznej.

Koszt pożyczek w Mikrokasa – jak się można domyśleć te nie są małe, choć z drugiej strony patrząc nie aż tak wygórowane jak w niektórych firmach pozabankowych. W przypadku jeśli będziemy zainteresowani pożyczeniem 3000 zł z okresem spłaty 12 miesięcy to rata miesięczna wyniesie nas 425 zł a więc łącznie do spłaty będziemy mieli 5100 zł. Co jednak ciekawe, mamy możliwość zmniejszenia kosztów pożyczki przez szybszą spłatę pożyczki. Jeśli weźmiemy pożyczkę z okresem spłaty 12 miesięcy a spłacimy przykładowo w ciągu 7 czy 8 miesięcy to zaoszczędzimy na kosztach.

W celu uzyskania pożyczki wystarczy że poprzez stronę złożymy wniosek o pożyczkę, który będzie zawierać nasze podstawowe dane. Do wypełnienia wniosku potrzebne będą takie informacje jak: numer konta bankowego, numer telefonu, numer dowodu osobistego, pesel, oraz dodatkowe informacje dotyczące sytuacji finansowej. Ostatnim etap składania wniosku to dołączenie ksero dowodu osobistego wraz z wyciągiem z konta bankowego, na które otrzymujemy wynagrodzenie.

Formalności przez internet – nie musimy wychodzić z domu czy odwiedzać miejscowości Gdynia, gdzie mieści się główna siedziba firmy Mikrokasa. Wszystkie formalności związane z otrzymaniem pożyczki w firmie będziemy mogli dopiąć całkowicie przez internet.

Czytaj również

2 Opinie
  1. Nie polecam, Pani zachęcała do złożenia wniosku, twierdziła że jeśli nawet mam zobowiązania w BIK ale spłacam regularnie to pożyczka powinna być przyznana, a mimo to wniosek odrzucili.Ściema i tyle a ksero dowodu zostało. Nie ufam takim firmą które chcą dokumenty a tak naprawdę na etapie Biku odrzucają klienta. Przy czym od razu mówię że BIK jest nienaganny i dochód duży.

  2. Mogę potwierdzić że Mikrokasa to firma z Gdynii a ich placówka mieści się w budynku Alfa Plaza Business Center przy ul. Stefana Batorego 28-32 lok. 202. Z tego co się orientuję to działają już dosyć długo bo zdaje się że od około 10 lat. No i faktycznie jak ktoś ma negatywną historię w BIK to wniosek o pożyczkę jest odrzucany.

Oceń:*