Pożyczki Konsolidacyjne Millenium

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
Oto pożyczki konsolidacyjne dostępne w Banku Millenium W czym mogą nam pomóc pożyczki konsolidacyjne? Chyba najlepiej sprawdzą się one, w sytuacji jeśli nasze zobowiązania finansowe w postaci kredytów czy pożyczek są już zbyt duże i mamy problem z ich terminową spłatą.

Żyjemy w czasach gdy większość rzeczy bierze się na kredyt. Począwszy od tych małych rzeczy jak lodówka czy telewizor, przez samochód po mieszkanie. Dzięki temu dostajemy coś od ręki, ale za to musimy liczyć się z opłacaniem rat kilku rat kredytów w miesiącu. I nie z tym ma większego problemu, jeżeli jesteśmy w stanie udźwignąć ciężar takich kredytów na swoich barkach. Gorzej, jeśli tych zobowiązań urośnie nam zbyt dużo i nie będziemy w stanie ich spłacać.

Najgorszym błędem który popełnia wiele osób jest spłata jednego kredytu gotówkowego, drugą podobną pożyczką zaciągniętą w innym banku czy nawet firmie pożyczkowej. W ten sposób możemy jedynie pogorszyć swoją obecną sytuację finansową. Gdy już mamy kilka takich kredytów lub pożyczek na swoim koncie i nie dajemy sobie rady z ich spłatą, to pewnym rozwiązaniem w takiej sytuacji mogą okazać się pożyczki konsolidacyjne. Takie finansowanie dostępna jest za pośrednictwem wielu banków, my dzisiaj skupimy się rozwiązaniu jakie może zaoferować nam Bank Millenium.

Pożyczki Konsolidacyjne w Banku Millenium

Co możemy zyskać sięgając po pożyczkę konsolidacyjną w Banku Millenium? Ta oferta skierowana jest głównie do tych osób, które posiadają różnego rodzaju zobowiązania finansowe i mają problem z ich bieżącym regulowaniem. Mówimy tu zarówno o kredytach gotówkowych, samochodowych, limitach na kartach kredytów czy limitach w koncie. Wszystkie te obciążenia dzięki pożyczce konsolidacyjnej Millenium mogą zostać połączone w jedną całość. Dzięki temu że zostanie również wydłużony okres spłaty, zmniejszy nam się kwota którą będziemy co miesiąc regulowali. A więc nie tylko będziemy opłacać jedną ratę zamiast kilku, ale suma tych zobowiązań również będzie mniejsza. W niektórych sytuacjach istnieje również możliwość uzyskania dodatkowej gotówki, którą możemy wykorzystać na spłatę innych zobowiązań jak choćby spłacenie zaciągniętych chwilówek, pożyczek w parabankach czy zaległych rachunków za media.

Pożyczki Konsolidacyjne w Banku Millenium to konsolidacja zobowiązań o wielkości nawet 150 000 zł. Spłata takiej pożyczki będzie mogła się odbywać w równych ratach miesięcznych a maksymalny okres jej spłaty będzie mógł zostać rozłożony nawet na 120 miesięcy.

Bank Millenium zapewnia na również gwarancję najniższego oprocentowania. Jeśli więc w ciągu 30 dni od zawarcia umowy z bankiem, znajdziemy tańszą ofertę dla tej samej kwoty kredytu i czasu spłaty, bank obniży nam oprocentowanie i zwróci różnicę opłaconych już odsetek. Dodatkowo możemy skorzystać z ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka, które zapewni na kompleksowe wsparcie, na wypadek różnych trudnych i skomplikowanych sytuacji życiowych. Składka ubezpieczenia wynosi jedynie 0,3% wysokości przyznanej kwoty pożyczki miesięcznie. Zapewni nam ona ochronę w sytuacji utraty stałego źródła dochodów, niezdolności do pracy, poważnej choroby, jak również śmierci.

Jakie dokumenty wymagane są do uzyskania pożyczki konsolidacyjnej w Millenium? Wystarczy nam do tego celu wyciąg z rachunku bankowego, który obejmuje przelewy wynagrodzenia z ostatnich 3 miesięcy lub rozliczenie PIT za rok ubiegły. W przypadku osób samozatrudnionych a więc prowadzących jedno osobą działalność które będą zainteresowane uzyskanie pożyczki długoterminowej dla zadłużonych, konieczne będzie przedstawienie rocznego zeznania podatkowego oraz zaświadczenie z Urzędu Skarbowego lub zaświadczenie z ZUS/KRUS/US o nie zaleganiu ze składkami/podatkami.

Czytaj również

Oceń:*