Pożyczki Konsolidacyjne Millenium

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Żyjemy w czasach, gdy większość rzeczy bierze się na kredyt. Począwszy od tych małych rzeczy jak lodówka czy telewizor, przez samochód po mieszkanie. Dzięki temu dostajemy coś od ręki, ale w zamian za to, musimy liczyć się z opłacaniem rat kilku rat kredytów w miesiącu. I nie z tym ma większego problemu, jeżeli jesteśmy w stanie udźwignąć ciężar takich kredytów na swoich barkach. Gorzej, jeśli tych zobowiązań urośnie nam zbyt dużo i nie będziemy w stanie ich spłacać.

Najgorszym błędem który popełnia wiele osób jest spłata jednego kredytu gotówkowego, poprzez drugą podobną pożyczkę. Zaciągniętą w innym banku czy nawet firmie pożyczkowej. W ten sposób możemy jedynie pogorszyć swoją obecną sytuację finansową. Gdy już mamy kilka takich kredytów lub pożyczek na swoim koncie i nie dajemy sobie rady z ich spłatą, to pewnym rozwiązaniem w takiej sytuacji mogą okazać się pożyczki konsolidacyjne. Takie finansowanie dostępne jest za pośrednictwem wielu banków. My dzisiaj skupimy się rozwiązaniu jakie może zaoferować nam Bank Millenium.

Pożyczki Konsolidacyjne w Banku Millenium

Co możemy zyskać sięgając po pożyczkę konsolidacyjną w Banku Millenium? Ta oferta skierowana jest głównie do tych osób, które posiadają różnego rodzaju zobowiązania finansowe i mają problem z ich bieżącym regulowaniem. Mówimy tu zarówno o kredytach gotówkowych, samochodowych, limitach na kartach kredytów czy limitach w koncie. Wszystkie te obciążenia dzięki pożyczce konsolidacyjnej Millenium mogą zostać połączone w jedną całość. Dzięki temu że zostanie również wydłużony okres spłaty, zmniejszy nam się kwota którą będziemy co miesiąc regulowali. A więc nie tylko będziemy opłacać jedną ratę zamiast kilku. Ale suma tych zobowiązań również będzie mniejsza. W niektórych sytuacjach istnieje również możliwość uzyskania dodatkowej gotówki. Którą możemy wykorzystać na spłatę innych zobowiązań jak choćby spłacenie zaciągniętych chwilówek, pożyczek w parabankach czy zaległych rachunków za media.

Pożyczki Konsolidacyjne w Banku Millenium to konsolidacja zobowiązań o wielkości nawet 150 000 zł. Spłata takiej pożyczki będzie mogła się odbywać w równych ratach miesięcznych. A maksymalny okres jej spłaty będzie mógł zostać rozłożony nawet na 120 miesięcy.

Bank Millenium zapewnia nam również gwarancję najniższego oprocentowania. Jeśli więc w ciągu 30 dni od zawarcia umowy z bankiem, znajdziemy tańszą ofertę dla tej samej kwoty kredytu i czasu spłaty. Wówczas bank obniży nam oprocentowanie i zwróci różnicę opłaconych już odsetek. Dodatkowo możemy skorzystać z ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka, które zapewni nam kompleksowe wsparcie. Na wypadek różnych trudnych i skomplikowanych sytuacji życiowych. Składka ubezpieczenia wynosi jedynie 0,3% wysokości przyznanej kwoty pożyczki miesięcznie. Zapewni nam ona ochronę w sytuacji utraty stałego źródła dochodów, niezdolności do pracy, poważnej choroby, jak również śmierci.

Jakie dokumenty wymagane są do uzyskania pożyczki konsolidacyjnej w Millenium?

Wystarczy nam do tego celu wyciąg z rachunku bankowego. Który obejmuje przelewy wynagrodzenia z ostatnich 3 miesięcy lub rozliczenie PIT za rok ubiegły. W przypadku osób samozatrudnionych a więc prowadzących jedno osobą działalność które będą zainteresowane uzyskanie pożyczki długoterminowej dla zadłużonych, konieczne będzie przedstawienie rocznego zeznania podatkowego. Oraz zaświadczenie z Urzędu Skarbowego lub zaświadczenie z ZUS/KRUS/US o nie zaleganiu ze składkami/podatkami.

Czytaj również

Oceń: