Pożyczki dla zadłużonych Online

- przez internet

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

10 udostępnij na FB

Uzyskanie kredytu czy pożyczki, nie powinno być większą przeszkodą dla kogoś kto posiada dobrą zdolność i historię kredytową. W nieco gorszej sytuacji mogą być osoby, które miały problem z terminową spłatą swoich zobowiązań. Nie terminowo spłacały raty kredytów lub pożyczek, bądź też z dużą opieszałością opłacały rachunki czy faktury.

Czy osoby zadłużone, mają szanse uzyskania dodatkowych środków na spłatę swoich zobowiązań finansowych? Jeżeli posiadamy negatywną historię kredytową w BIK, to bank najpewniej odrzuci nasz wniosek o kredyt. Niestety podobna sytuacja może nas spotkać, jeśli nasze dane znalazły się w bazach dłużników takich jak Krajowy Rejestr Długów, ERIF czy BIG Infomonitor. Możemy do nich trafić jeśli nie płaciliśmy na czas rachunków za telefon, telewizję czy energię. Akurat te bazy weryfikują niemal wszystkie firmy udzielające pożyczek pozabankowych czy chwilówek. Jeśli więc z jakiegoś powodu trafiliśmy na taką listę, to możemy mieć problem z uzyskaniem pożyczki. W takiej sytuacji pozostaje nam szukanie pożyczek dla zadłużonych, w przypadku których nie jest aż tak ważna historia kredytowa, ale konieczne jest posiadanie dodatkowego zabezpieczenia.

Pożyczka dla zadłużonych Online

Jedną z nielicznych firm która umożliwia uzyskanie pożyczki osobom zadłużonym jest firma Rapida Money. Co więcej, firma ta udziela pożyczek całkowicie przez internet, bez odwiedzania stacjonarnych placówek czy wizyt u notariusza (jak w przypadku pożyczek hipotecznych). Aby uzyskać pożyczkę w tej firmie, nie jest konieczne posiadanie pozytywnej historii kredytowej w bazie BIK. Również jeśli nasze dane znalazły się w bazach dłużników, nie eliminuje nas to z możliwości uzyskania pożyczki w firmie. Skoro jednak nie posiadamy odpowiednio dobrej historii kredytowej, będziemy jednak musieli przedstawić firmie inną formę zabezpieczenia. Pod tym kątem firma stawia bardzo jasne i przejrzyste warunki uzyskania pożyczki. Do jej uzyskania bowiem, potrzebne jest posiadanie gwaranta. Gwarant pożyczki będzie osobą, gwarantującą terminową spłatę pożyczki. Jeśli więc zależy nam na uzyskaniu pożyczki dla zadłużonych online, będziemy musieli znaleźć sobie taką osobę, która zostanie naszym gwarantem pożyczki.

Pożyczki dla zadłużonych od ręki

Kto może zostać gwarantem? Nie musi to być osoba z nami spokrewniona, choć oczywiście może. Gwarantem pożyczki może zostać zarówno nasz sąsiad, bądź też osoba z kręgu naszych przyjaciół. Najważniejsze by taka osoba cechowała się dobrą zdolnością i historią kredytową. Nie może ona posiadać na swoim koncie żadnych zadłużeń, które widoczne są w jednych z dostępnych baz, a więc zarówno BIK czy KRD. Taka osoba musi również zdawać sobie sprawę z faktu, że w przypadku gdy pożyczkobiorca zaprzestanie spłaty pożyczki, to na jego barki spadnie obowiązek spłaty pożyczki.

Jaką kwotę pożyczki uzyskamy w ramach pożyczki z gwarantem? Rapida Money umożliwia uzyskanie pożyczki dla zadłużonych online nawet do 25 000 zł. Spłata pożyczki może odbywać się w równych ratach miesięcznych, a do dyspozycji będziemy mieli okres spłaty wynoszący od 12 do 60 miesięcy.

Czy są inne firmy udzielające podobnych pożyczek? Niestety takich firm nie jest zbyt dużo. Każda jedna firma specjalizująca się w udzielaniu pożyczek dla zadłużonych, będzie wymagała od nas dodatkowego zabezpieczenia pożyczki. Będzie nią osoba pełniąca rolę poręczyciela bądź gwaranta pożyczki. W przypadku większych pożyczek dla zadłużonych, oferowane są również pożyczki hipoteczne, W ich przypadku konieczne jest posiadanie nieruchomości takiej jak dom czy mieszkanie, które będzie stanowiło główne zabezpieczenie pożyczki.

Czytaj również

10 Comments
 1. Dobrym rozwiązaniem jest kredyt konsolidacyjny, w ramach któego można otrzymać dodatkowe środki. Przykładowo w banku PKO jest to nawet 25% konsolidowanej kwoty. Takie pieniądze, osoby zadłużone mogą wykorzystać na spłatę innych zobowiązań, w tym również tych pozabankowych jak chwilówki czy pożyczki z parabanków.

  (4/5)
  • Z tego co wiem, nie tylko PKO oferuje takie dodatkowe środki w ramach pożyczki konsolidacyjnej dla zadłużonych. Dodatkowe pieniądze można dostać u większości banków, tylko nie każdy bank jasno mówi o tym, że można je przeznaczyć na spłatę chwilówek.

 2. Jeśli ktoś szuka pożyczki dla zadłużonych przez internet, to ciekawym rozwiązaniem może być oferta firmy Rapida Money która udziela pożyczek w różnych trudnych sytuacjach finansowych. Również w przypadku posiadania negatywnych wpisów i zadłużeń w BIK/KRD/BIG/ERIF czy zajęcia komorniczego.

  (5/5)
 3. Mi jest potrzebna taka pożyczka dla zadłużonych online, w przypadku której nie byłby potrzebny dodatkowy poręczyciel. Chciałbym za pomocą takiej pożyczki spłacić moje dwa kredyty a jednocześnie otrzymać dodatkowe pieniądze które umożliwią mi start własnej działalności którą założyłem kilka miesięcy temu.

  (4/5)
  • Tu chyba najlepiej sprawdzi się jakaś pożyczka konsolidacyjna. Jeśli nie chcesz pytać bezpośrednio w banku, to może wypróbuj Bancovo, oni mają pod sobą szereg ofert i potrafią dopasować sytuację do konkretnego przypadku.

   (4/5)
 4. Pożyczkę konsolidacyjną w banku nie tak łatwo uzyskać jak Was się wydaje. Jeśli posiadamy te kilka obwiązań to owszem dostaniemy kredyt na ich spłatę. Ale muszą zostać zachowane dwa podstawowe warunki a mianowicie: a) zdolność kredytowa do spłaty nowego zobowiązania (tu jeszcze w razie czego można wesprzeć się dodatkowym poręczycielem w przypadku niektórych ofert) oraz historia kredytowa (jeśli mamy bardzo niska ocenę punktową w BIK to niestety ze startu jesteśmy skazani na porażkę).

  (3/5)
 5. A czy są firmy które udzielają pożyczki dla zadłużonych do domu? Chodzi mi o takie pożyczki, podobne do tych które udzielał kiedyś Provident? U nich niestety nie mam szans dostania pożyczki 🙁

  (5/5)
 6. Szukając takich pożyczek, uważajcie na oszustów którzy zapewniają o udzielaniu takich pożyczek a ostatecznie ich nie udzielają. Jeśli ktoś przed udzieleniem pożyczki, wymaga przesyłania jakiś dodatkowych przelewów czy drogich sms, to na 100% jest to oszustwo i takie oferty omijamy z daleka!

  (4/5)
 7. Niestety teraz będzie trudno o takie pożyczki. Jedyną firmą która sprawnie udziela do tej pory pożyczki dla zadłużonych przez internet była Rapida Money. Niestety firma pozostaje nie aktywna już od blisko roku i nie wiadomo czy wogóle wróci z ofertą.

  (4/5)

Oceń: