Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej

pożyczki bez zdolności kredytowej przez internet Zadłużenie to spory problem, tym bardziej jeśli utraciliśmy dotychczasowy dochód. Pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej są dostępne w różnych trudnych sytuacjach, jednak oferują je nieliczne firmy pożyczkowe.

Opisywaliśmy na łamach bloga już różnego rodzaju trudne sytuacje finansowe. Jedną z taki sytuacji może być nagła utrata pracy lub dochodu który mieliśmy do tej pory. Bardzo często w takich sytuacjach dochodzi do zadłużenia, tym bardziej jeśli jesteśmy w trakcie spłacania jakiegoś długoterminowego kredytu. Co gorsza, nie możemy liczyć na żadne dodatkowe wsparcie finansowe, ponieważ utraciliśmy zdolność kredytową, która jest niezbędna do uzyskania dodatkowej pożyczki czy kredytu.

Czy istnieją jakieś alternatywne metody uzyskania gotówki w takich sytuacjach? Czy osoba która utraciła dochód i jest w trakcie szukania nowej pracy, ma szansę na uzyskanie wsparcia finansowego? Okazuje się że jest to możliwe. Jedną z takich możliwości jest uzyskanie pożyczki z poręczycielem lub gwarantem, której temat swego czasu poruszaliśmy na łamach bloga. Druga opcja to uzyskanie pożyczki z zabezpieczeniem, pod zastaw hipoteki.

Szukamy pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej

Przedstawimy Wam dzisiaj dwie opcje, w ramach których uzyskanie pożyczki jest możliwe zarówno w przypadku posiadania zadłużenia, jak również w przypadku utraty zdolności kredytowej np. przez nagłą utratę pracy. Do uzyskania poniższych pożyczek nie będą konieczne żadne zaświadczenia o dochodach czy przeprowadzanie weryfikacji pożyczkobiorcy za pośrednictwem rejestrów BIK, bądź też baz dłużników. W przypadku tego rodzaju pożyczek, firmy pożyczkowe mają inne wymagania, ale o tym już powiemy za chwilę.

Opcja nr 1: Pożyczki z gwarantem

Jedną z popularniejszych tego rodzaju pożyczek, udziela od kilku lat firma Rapida Money. Firma umożliwia uzyskanie pożyczki w różnych trudnych sytuacjach. Mamy u nich szansę uzyskać zarówno jeśli straciliśmy pracę, mamy jakieś zadłużenia widoczne w bazach czy też grozi nam zajęcie komornicze. W każdej z takich sytuacji, firma może nam zaoferować swoją pomoc finansową, pod warunkiem ze wywiążemy się ze stawianych przez firmę warunków. Nie są one jednak specjalnie skomplikowane. Wystarczy bowiem, że znajdziemy odpowiedzialną osobę, która zechce zostać gwarantem naszej pożyczki. Musi to być osoba o dobrej zdolności kredytowej, która posiada odpowiedni dochód, taki który w razie potrzeby umożliwi spłatę rat zaciągniętej pożyczki. Ponadto musi to być osoba która nie posiada i nigdy wcześnie nie posiadała jakichkolwiek zadłużeń zarówno w bankach jak również w innych instytucjach. Jeśli uda nam się znaleźć taką osobę, to mamy duże szanse na otrzymanie pożyczki pozabankowej za pośrednictwem firmy Rapida Money. Aktualna wysokość pożyczki dla zadłużonych oferowanych przez Rapidę wynosi do 25 000 zł. Okres spłaty pożyczki może zostać rozłożony od 12 do 48 rat miesięcznych.

Opcja nr 2: Pożyczki dla zadłużonych pod hipotekę

Kolejna firmą, która również umożliwia uzyskanie pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej jest firma Speed Cash Polska. Specjalizuje się ona w udzielaniu pożyczek, osobom, które potrzebują wysokich pożyczek, a nie mogą ich uzyskać za pośrednictwem banków. Do ich uzyskania również konieczne będzie dodatkowe zabezpieczenie. W tym przypadku konieczne będzie posiadanie własnej nieruchomości takiej jak dom, mieszkanie, działka czy przedsiębiorstwo. Większość tego rodzaju pożyczek udzielanych pod zastaw nieruchomości, udzielanych jest z pomocą banków, z którymi współpracuje firma Speed Cash. Dzięki temu jednak, że taki kredyt załatwiany jest przez wyspecjalizowanych doradców firmy, mamy dużo większe szanse na jego uzyskanie. Szanse są dużo większe, niż w przypadku gdybyśmy chcieli samodzielnie sięgnąć po taki kredyt, posiadając zadłużenie bądź też nie posiadając bieżącej zdolności kredytowej. Kwoty pożyczek jakie są dostępne za pośrednictwem firmy są już znacznie wyższe niż w przypadku pożyczek z gwarantem jakie oferuje Rapida Money. Tutaj maksymalna kwota pożyczek może wynosić aż 10 milionów złotych i stanowić 60% wartości posiadanego zabezpieczenia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*