Pożyczki 10 000 zł na 48 miesięcy w Super Groszu

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB

Z początkiem roku firma Super Grosz udzielająca pożyczek online, postanowiła zwiększyć limit przyznawanym pożyczek. Zarówno dla nowych jak i stałych klientów. W przypadku tych ostatnich kwoty pożyczek zostały teraz zwiększone do 10 000 zł. Wraz ze zwiększeniem kwot pożyczek, zwiększony został również okres spłaty do 48 miesięcy.

Jak podkreśla firma Super Grosz w materiałach prasowych, obecnie jest jedyną firmą udzielającą pożyczek pozabankowych z tak długim okresem spłaty. Może on wynosić nawet do 48 miesięcy (4 lata). Kwoty pożyczek dla nowych klientów firmy, korzystających po raz pierwszy z oferty firmy mogą sięgać obecnie do 7000 zł. A dla osób sięgających po kolejne pożyczki w firmie, można uzyskać pożyczki do 10 000 zł na 48 miesięcy.

Pożyczka 10 000 zł na 48 rat

Nowością w ofercie firmy jest również wprowadzenie dwóch metod weryfikacji klienta poprzez konto bankowe. Jeden z nich to tradycyjna metoda polegająca na weryfikacji pożyczkobiorcy za pomocą wysyłania przelewu weryfikacyjnego. Jest to opłata weryfikacyjna w wysokości 1 zł z własnego konta. Druga metoda pozbawiona jest opłat. Polega na potwierdzeniu tożsamości za pomocą danych udostępnionych podczas logowania do systemu online swojego konta bankowego.

Super Grosz 10 000 zł

Na sam koniec warto przypomnieć również warunki jakie należy spełnić aby otrzymać pożyczkę za pośrednictwem Super Grosza. Te nie są specjalnie wygórowane. A więc wystarczy że mamy ukończone już 18 lat. Posiadamy dowód osobisty oraz aktywne konto bankowego. Weryfikacja pożyczkobiorcy przeprowadzana jest za pomocą sprawdzania danych w Biurze Informacji Gospodarczej, Biurze Informacji Kredytowej oraz Rejestrze Dłużników ERIF.

Czytaj również

2 Comments
  1. Jeżeli komuś zależy na szybkiej pożyczce, to oferta firmy Super Grosz na pewno będzie dobrym rozwiązaniem. Jednak przy kwocie 10 000 zł będzie to niestety dosyć droga opcja w spłacie. Nie wiem więc, czy nie lepiej poszukać wśród tanich pożyczek z niską ratą, a które również dostępne są drogą internetową.

    (3/5)
  2. Niestety od jakiegoś czasu zmienili warunki udzielania pożyczek. Już nie 18 lat, a 21 lat trzeba mieć ukończone żeby uzyskać w Super Grosz pożyczki przez internet.

    (4/5)

Oceń: