Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Pożyczka pozabankowa 15 000 zł

Szukając dużych pożyczek pozabankowych warto zwrócić uwagę na ofertę Zaimo które oferuje obecnie nawet do 15 000 zł.

Wygląda na to że Zaimo co raz śmielej radzi sobie na krajowym rynku pozabankowym. W ramach przypomnienia wspomnę że do tej pory ich oferta obejmowała pożyczki do 10 tyś zł z maksymalnym okresem spłaty 24 miesięcy. Tak było do rej pory ponieważ w ostatnich dniach oferta firmy została znacznie wzbogacona.

Do 15 000 zł – obecnie nawet tyle możemy uzyskać pożyczki w Zaimo, oczywiście jeśli pozwala na to nasza zdolność kredytowa. To nie jednak nie jedyna zmiana jaka pojawiła się w Zaimo. Zmianie uległ również maksymalny okres spłaty pożyczki – z dotychczasowego 24 miesięcy (2 lata) na 36 miesięcy (3 lata). Do dyspozycji klientów Zaimo są więc nie tylko wyższe kwoty pożyczek ale też wydłużone terminy spłaty.

Do atutów pożyczek Zaimo należy dopisać fakt iż możemy je mieć błyskawicznie na naszym koncie, w większości przypadków tego samego dnia co wypełniony wniosek (oczywiście jeśli nie będziemy go składać pod koniec dnia). Szanse na uzyskanie pożyczki mają w zasadzie wszystkie osoby posiadające stały dochód, które ukończyły 18 lat i mają dowód osobisty.

Aktualnie marka Zaimo działa pod nową nazwą Monedo Now, jednak zmieniła się tylko sama nazwa, firma pozostała nadal ta sama. Pożyczka pozabankowa 15000 zł oferowana przez Monedo Now dostępna jest całkowicie przez internet. Nie ma konieczności odbywania spotkań z pracownikami firmy, wystarczy że mamy dostęp do telefonu oraz komputera z dostępem do internetu.

8 Comments

  1. Trochę się pozmieniało bo Zaimo już pod tą nazwą nie działa. Teraz nazywają się Monedo Now i ogólnie warunki pożyczek u nich dostępnych są zbliżone jak za czasów Zaimo. Z ta różnicą że udzielają pożyczki pozabankowe do maksymalnie 10 000 zł.

  2. Taka pożyczka 15 000 zł w firmie pożyczkowej to moim zdaniem jakieś nie porozumienie.. Jeszcze do 10k znajdziemy jakieś alternatywne i nie drogie rozwiązania. Ale taka kwota to automatycznie dłuższy okres spłaty, pewnie sięgający 36 m-cy a więc koszt ogromny, nie porównywalny z kosztami pożyczki bankowej. W jakiej firmie byśmy nie złożyli wniosku o tak dużą kwotę pożyczki, to każda jedna zaproponuje koszty przewyższające samą kwotę pożyczki. Czyli mam pożyczkę w wysokości 15k + koszty sięgające ponad 15k (prowizja, oprocentowanie, odsetki) = do oddania powyżej 30k :O

  3. Jeszcze w Monedo mamy szansę dostać korzystne warunki pożyczki pozabankowej, tyle że chyba zmniejszyli ten limit do 10k. Nie tak łatwo jednak uzyskać u nich teraz pożyczkę jak jeszcze kiedyś. Zmniejszyli koszty pożyczek to prawda ale tym samym ograniczyli liczbę udzielanych pożyczek. Kryteria przyznania pożyczki są większe niż było to kiedyś, trzeba posiadać odpowiedni dochód do jej uzyskania.

  4. To prawda.. jak działali pod nazwą Zaimo to bez problemu można była dostać u nich pożyczkę, jeśli bank odrzucił nam wniosek o kredyt. Dzisiaj to już nie taki prosty temat i już tak chętnie nie dają pożyczek jak kiedyś. Widać że zmienili nieco profil, obniżyli koszty pożyczek ale jednocześnie mają większe wymagania.

  5. Super Grosz teraz też oferuję pożyczki do 15 000 zł, ale koszt pewnie będzie większy od tych pożyczek Monedo. Ogólnie pożyczka pozabankowa w takiej wysokości będzie pod względem kosztów znacznie droższa od kredytu w banku, więc warto wziąć to pod uwagę jeśli będziemy podejmowali pożyczkę o jej zaciąganiu.

  6. Osoby które piszą się na takie wysokie pożyczki powinny zastanowić się przynajmniej z kilka razy, bo trzeba na prawdę sporo kosztów ponieść przy takiej dużej pożyczce.

  7. Chyba już nie oferują takiej pożyczki w Monedo, ale na pewno jest w Super Groszu i Rapida Money. W tej drugiej firmie koszty znacznie tańsze, ale trzeba mieć żyranta żeby dostać u nich pożyczkę. Chyba musi też posiadać nieruchomość a więc być właścicielem mieszkania lub domu.

  8. W Wonga już też dają pożyczki 15 000 zł i chyba z tego co się orientuję, to właśnie u nich jest najniższa rata pożyczki. Choć faktem jest wymagania mają niemal takie jak w banku a więc konieczna jest na pewno dobra historia kredytowa a jeśli jej jeszcze nie posiadamy to czyste konto w bazach czyli bez zadłużeń.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.


*