Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Pożyczka pozabankowa 15 000 zł

Szukając dużych pożyczek pozabankowych warto zwrócić uwagę na ofertę Zaimo które oferuje obecnie nawet do 15 000 zł.

Wygląda na to że Zaimo co raz śmielej radzi sobie na krajowym rynku pozabankowym. W ramach przypomnienia wspomnę że do tej pory ich oferta obejmowała pożyczki do 10 tyś zł z maksymalnym okresem spłaty 24 miesięcy. Tak było do rej pory ponieważ w ostatnich dniach oferta firmy została znacznie wzbogacona.

Do 15 000 zł – obecnie nawet tyle możemy uzyskać pożyczki w Zaimo, oczywiście jeśli pozwala na to nasza zdolność kredytowa. To nie jednak nie jedyna zmiana jaka pojawiła się w Zaimo. Zmianie uległ również maksymalny okres spłaty pożyczki – z dotychczasowego 24 miesięcy (2 lata) na 36 miesięcy (3 lata). Do dyspozycji klientów Zaimo są więc nie tylko wyższe kwoty pożyczek ale też wydłużone terminy spłaty.

Do atutów pożyczek Zaimo należy dopisać fakt iż możemy je mieć błyskawicznie na naszym koncie, w większości przypadków tego samego dnia co wypełniony wniosek (oczywiście jeśli nie będziemy go składać pod koniec dnia). Szanse na uzyskanie pożyczki mają w zasadzie wszystkie osoby posiadające stały dochód, które ukończyły 18 lat i mają dowód osobisty.

Aktualnie marka Zaimo działa pod nową nazwą Monedo Now, jednak zmieniła się tylko sama nazwa, firma pozostała nadal ta sama. Pożyczka pozabankowa 15000 zł oferowana przez Monedo Now dostępna jest całkowicie przez internet. Nie ma konieczności odbywania spotkań z pracownikami firmy, wystarczy że mamy dostęp do telefonu oraz komputera z dostępem do internetu.

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*