Payto

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Wczoraj miałem okazję pisać o pożyczkach pozabankowych z długim okresem spłaty. Których długość może sięgnąć nawet 36 miesięcznych rat. Dzisiaj dotarła do mnie oferta firmy, która również posiada stosunkowo długi okres spłaty pożyczek. Mogący sięgać do 30 miesięcznych rat. Ta nowa marka to Payto, jednak po bliższym przyjrzeniu się tej ofercie, stwierdziłem że wcale nie taka nowa jak mogłoby się wydawać..

Payto nie jest nową firmą na krajowym rynku pożyczkowym. A raczej marką, za którą odpowiedzialna jest znana firma SMS Kredyt. Ta sama firma w ostatnim czasie uruchomiła inny pożyczkowy brand jakim był Pożyczka OK, natomiast Payto to praktycznie identyczna oferta.

Nawet 30 miesięcznych rat w Payto

Payto to marka specjalizująca się w udzielaniu pożyczek długoterminowych, dlatego znajdziemy tu pożyczki z okresem spłaty od 2 do nawet 30 miesięcy. Kwoty dostępnych pożyczek zaczynają się od 1000 zł a sięgać mogą maksymalnie do 5000 zł. Przyznać muszę, że koszty pożyczek są tu stosunkowo niskie jak na pożyczki pozabankowe. Szczególnie w przypadku nie dużych kwot i z krótszym okresem spłaty np. do 12 miesięcy.

Jakie są główne warunki uzyskania pożyczki w Payto? Aby uzyskać pożyczkę musimy mieć ukończone 25 lat. Powinniśmy również posiadać stały dochód który umożliwi nam spłatę rat pożyczki. Ponadto nie możemy również figurować w rejestrach dłużników takich jak KRD czy Erif.

Pożyczka przez internet – wszystkie formalności związane z pożyczką załatwiane są przez internet. A więc do jej uzyskania nie jest potrzebny żaden fizyczny kontakt z pracownikami firmy. Pieniądze przelewane są na nasze konto bankowe, tuż po podpisaniu umowy.

Czytaj również

Oceń: