Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Najtańsza pożyczka ratalna

Najtańsza pożyczka ratalna Pożyczka po którą sięgniemy za pośrednictwem firmy pożyczkowej powinna być łatwo i szybko dostępna oraz tania w spłacie. Dzisiaj przyglądam się firmom, które mogą nam zaoferować najtańszą pożyczkę ratalną, a do tego bez wychodzenia z domu.

Szukając pożyczki ratalnej, mamy do wyboru te dostępne drogą bankową, jak również te oferty, które są oferowane przez firmy pożyczkowe. Choć te bankowe mogą cechować się niższymi ratami, to z drugiej strony patrząc, te pozabankowe będą łatwiej dostępne. Moim dzisiejszym zadaniem jest więc znalezienie firm pożyczkowych, w ofercie których dostępna jest najtańsza pożyczka ratalna z formalnościami załatwianymi 100% online.

Swego czasu, a było to już kilka dobrych lat temu miałem okazję publikować podobny artykuł dotyczący tanich pożyczek pozabankowych. Czy od momentu jego publikacji dużo się zmieniło? Które firmy aktualnie są w stanie zaoferować nam najkorzystniejsze warunki pożyczenia dodatkowej gotówki? To właśnie postanowiłem dla Was dzisiaj sprawdzić.

Oczywiście żeby odnalezienie takich najtańszej pożyczek ratalnych było możliwe, konieczne jest ustalenie określonych kryteriów którymi będziemy się kierować przy naszych poszukiwaniach. Postanowiłem więc że tym głównym wyznacznikiem będzie kwota pożyczki w wysokości 5000 zł z 12-miesięcznym okresem spłaty. To będzie nasz główny wyznacznik w poszukiwaniu taniej pożyczki z ratami miesięcznymi. Sprawdzimy która firma jest w stanie zaproponować nam najniższą ratę pożyczki ratalnej.

Najtańsza pożyczka ratalna – 5 firm z najniższą ratą

W przypadku pierwszej z firm nie będzie specjalnej niespodzianki. Wonga jest firmą, która nie od dziś ma do zaoferowania najniższe koszty pożyczek ratalnych. Nie dość że innym firmom daleko jest do zrównania się pod względem kosztów do oferty Wongi, to można również powiedzieć że firma depcze ostatnio po piętach również bankom. Jeśli sprawdzicie realne koszty kredytów internetowych w kilku popularnych bankach a następnie porównacie je z ofertą Wongi, to z pewnością okaże się, że wysokość rat pożyczek jest bardzo zbliżona. Co więcej, firma w ostatnim czasie wzmocniła swoją ofertę, o czym zresztą miałem okazję informować kilka tygodni temu. Obecnie firma może nam zaproponować pożyczki gotówkowe w wysokości nawet do 20 000 zł z okresem spłaty aż do 60 miesięcy. Nadal w ofercie firmy dostępna jest promocyjna oferta dla nowych klientów, w ramach której pierwszą pożyczkę na okres 60 dni dostaniemy za jedyne 10 zł.

Wymagania względem uzyskania pożyczki nie są specjalnie duże. Trzeba mieć ukończone 18 lat, aktualne zatrudnienie lub inny dochód (działalność, emerytura, renta) oraz nie posiadać na koncie żadnych zadłużeń czy opóźnień w spłatach.

Równie taniej pożyczki ratalnej co w Wonga, nie znalazłem niestety w żadnej innej firmie. Jeśli jednak nadal interesuje Was najtańsza pożyczka ratalna to drugą firmą którą powinniście sprawdzić jest Monedo. Firma również działa już od dosyć długiego czasu na internetowym rynku pożyczek. Wysokość raty pożyczki w porównaniu do propozycji Wongi różni się znacząco, ale z drugiej strony patrząc, poza Wongą nie znalazłem równie taniej oferty pożyczki. Firma Monedo jest w stanie pożyczyć nam do 10 000 zł z okresem spłaty do 24 miesięcy. Wymagania są bardzo zbliżone do propozycji poprzednika. Konieczne jest ukończone 18 lat oraz posiadanie wpływów umożliwiających spłatę raty pożyczki. Nie można przy tym posiadać zadłużeń które byłyby widoczne w takich bazach jak BIK czy bazy dłużników. Warto dodać że w przypadku pożyczek Monedo, nie jest wymagane przelewanie opłaty weryfikacyjnej z rachunku bankowego.

Rapida Money to kolejna propozycja najtańszej pożyczki ratalnej. Jest to jednak oferta zdecydowanie różniąca się od wszystkich prezentowanych tutaj ofert pożyczek. O ile 4 z przedstawionych dzisiaj firm udzielają tradycyjne pożyczki gotówkowe, i w ich przypadku nie są wymagani dodatkowi poręczyciele czy zabezpieczenia hipoteczne, to w przypadku Rapidy sytuacja wygląda nieco inaczej. Aby uzyskać pożyczkę w firmie konieczne jest posiadanie dodatkowej osoby, która będzie poręczycielem pożyczki a konkretnie, zostanie jej gwarantem. Wynika to z faktu, że firma specjalizuje się głównie w udzielaniu pożyczek dla osób zadłużonych. Stąd też dodatkowe wymagania względem pożyczkobiorców. Nie jest w tym przypadku konieczne posiadanie dobrej historii kredytowej czy czystego konta w bazach dłużników. Wymagana jest za to osoba, która zostanie gwarantem pożyczki a więc ktoś, kto będzie odpowiedzialny za spłatę pożyczki w momencie gdyby główny pożyczkobiorca nie regulował terminowo spłaty rat pożyczki. Aktualna oferta firmy Rapida Money to pożyczka ratalna w wysokości do 25 000 zł z okresem spłaty od 12 do 48 miesięcy.

Na nieco większą ratę pożyczki trzeba będzie się przygotować jeśli złożymy wniosek o pożyczkę, w jednej z dwóch kolejnych firm. Zaplo może nie jest w stanie zaoferować nam najniższej raty pożyczki, ale za to posiada inne atuty o których warto tutaj wspomnieć. Przede wszystkim dużym udogodnieniem w przypadku tej oferty jest bardzo szybka obsługa klienta. Co więcej, firma nie wymaga od nas jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu. Nie jest to wymagane nawet w przypadku większych kwot a aktualnie firma udziela pożyczek do 10 000 zł. Zaplo może z automatu zweryfikować posiadane przez nas dochody dzięki aplikacji która automatycznie połączy się z naszym rachunkiem bankowym. Jeszcze jednym znaczącym plusem jest duża akceptacja wniosków o pożyczki, jakie składane są w firmie. Podstawowym warunkiem uzyskania pożyczki jest posiadanie ukończonych 21 lat i brak informacji o zadłużeniach w bazach dłużników oraz w Biurze Informacji Kredytowej (BIK).

Bardzo zbliżone koszty do pożyczek Zaplo posiada również Pożyczka OK. Może nie jest to najtańsza pożyczka ratalna, ale na pewno jedna z najtańszych jeśli wziąć od uwagę oferty firm udzielających pożyczki pozabankowe. Firma może nam zaoferować pożyczki na raty całkowicie przez internet w wysokości do 7000 zł. Samodzielnie może wskazać okres spłaty pożyczki w zakresie od 6 do 30 rat miesięcznych. Firma ma nieco większe wymagania pod względem wieku pożyczkobiorcy ponieważ aby ubiegać się o pożyczkę w firmie powinniśmy posiadać ukończone przynajmniej 25 lat. Ponadto należy posiadać stałe źródło dochodu, stałe miejsce zamieszkania oraz nie legitymować się negatywną historią kredytową w BIG InfoMonitor, KRD, ERIF lub BIK S.A. Pożyczka OK może nam udzielić pożyczki nawet w sytuacji jeśli spłacamy aktualnie kredyt w banku. Nie będzie to stanowiło przeszkody na drodze do uzyskania przez nas pożyczki.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.


*