Wonga udziela już pożyczki 20 000 zł

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

5 udostępnij na FB

Wonga właśnie zaktualizowała swoją dotychczasową ofertę pożyczek ratalnych. Do tej pory maksymalną kwotą pożyczki jaka dostępna była w firmie, była kwota 10 000 zł. Teraz została ona zwiększona do 20 000 zł a okres spłaty pożyczki wydłużony nawet do 60 miesięcy.

Jeśli obserwujecie na bieżąco moje rankingi pożyczek ratalnych, to na pewno wiecie już że oferta Wongi należy do najkorzystniejszych ofert wśród pożyczek pozabankowych. Cechuje się ona najniższymi kosztami i najniższą ratą miesięczną wśród tego typu pożyczek. Jeśli więc z jakiegoś powodu nie możecie uzyskać kredytu w banku, to zdecydowanie powinniście przyjrzeć się propozycji pożyczek od firmy Wonga.

Wonga – pożyczki 20 000 zł nawet na 60 miesięcy

Nie da się ukryć że Wonga posiadaj w swojej ofercie bardzo mocną propozycję pożyczek ratalnych. Będąca jednocześnie sporą konkurencją dla bankowych kredytów internetowych. Otóż koszty pożyczek w Wondze są bardzo zbliżone do oferty banków. Przy tym jednak pożyczka firmy jest znacznie łatwiej dostępna dla potencjalnych zainteresowanych. Dużym atutem jest dostępność pożyczki dla osób od 18 roku życia oraz możliwość załatwienia wszystkich potrzebnych formalności przez internet.

Choć do tej pory oferta Wongi była już propozycją zdecydowanie wartą rozważenia, to teraz firma postanowiła pójść o krok dalej. Zwiększono kwotę dostępnych pożyczek z 10 000 do 20 000 zł. Ale to nie wszystko, ponieważ wydłużony został również maksymalny okres spłaty. Osoby zainteresowane uzyskaniem pożyczki z maksymalnie wydłużonym okresem spłaty mogą rozłożyć spłatę pożyczki aż na 60 miesięcy (5 lat). Koszt pożyczki możemy obliczyć samodzielnie, wskazując jeszcze przed złożeniem wniosku kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Po wskazaniu tych dwóch opcji, otrzymamy wysokość prowizji, łącznej kwoty do spłaty, jak również wysokość miesięcznej raty.

Kto może uzyskać pożyczkę w Wonga? Najważniejszym kryterium jest posiadanie ukończonych 18 lat oraz zatrudnienia. Do uzyskania pożyczki nie jest wymagane posiadanie historii kredytowej, ale nie możemy posiadać zadłużeń zarówno w bazach BIK jak i rejestrach dłużników. Wszystkie formalności jakie będziemy musieli dopełnić aby uzyskać pożyczkę w Wonga, są załatwiane ekspresowo od początku do końca przez internet.

Czytaj również

5 Comments
 1. Widać że firma chce zdominować rynek pożyczek pozabankowych. Do tej pory nie kwestionowanym królem był Provident, ale teraz mają sporą konkurencję choćby w postaci Wongi. Ich oferta zdecydowanie się wyróżnia ponieważ koszty pożyczek nie są specjalnie zawyżone jak u niektórych firm które udzielają pożyczki pozabankowe.

 2. No, nie powiem, nie dość że Wonga ma najniższe raty pożyczek, to teraz jeszcze oferuje wysokie kwoty pożyczek drogą internetową. Jestem ciekaw czy faktycznie będą udzielać aż tak duże pożyczki całkowicie przez internet?

 3. Jak ktoś nie dostanie w banku, to zdecydowanie powinien w pierwszej kolejności zwrócić się do Wongi. Firma na bardzo korzystne warunki, niskie raty pożyczki i sprawdzi się również w przypadku większych pożyczek, jak wspomniana wyżej pożyczka 20 000 zł.

 4. Bardzo dużo firm udzielających pożyczki pozabankowe online, wprowadziło możliwość pożyczenia 20 000 zł, a więc już nie tylko Wonga, ale również przykładowo Monedo, Provident czy Rapida Money.

  (5/5)
  • Ale żadna nie zaoferuje tak korzystnych warunków finansowych jak Wonga. Niestety w przypadku firm udzielających duże pożyczki pozabankowe online, trudno znaleźć takie które posiadają jakieś rozsądne koszty. Przeważnie trzeba sporo przepłacić. Pożyczka niby jest łatwiej dostępna, ale droższa w spłacie.

   (4/5)

Oceń: