Mini Ratka Online – internetowa pożyczka PKO

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

2 udostępnij na FB
Pożyczka PKO Mini Ratka Online W PKO Banku Polskim mamy możliwość pożyczenia całkowicie przez internet nawet do 10 000 zł. Uzyskamy ją w ramach oferty Mini Ratka Online.

Nie tylko firmy pożyczkowe umożliwiają szybkie uzyskanie dodatkowej gotówki, całkowicie za pośrednictwem sieci internetowej. Takie szybkie pożyczki online uzyskamy również w wybranych bankach. Jednym z nich jest najpopularniejszy polski bank PKO. Mini Ratka Online to oferta internetowych pożyczek, które dostępne są bez wychodzenia z domu.

Pożyczka Mini Ratka Online jest pożyczką dostępną dla klientów PKO, którzy nie mają jeszcze w banku żadnej pożyczki lub kredytu. Mogą z niej również skorzystać osoby, które zechcą zostać nowym klientem banku lub będą chciały przenieść pożyczki z innych banków do banku PKO. Jest to więc oferta skierowana zarówno do stałych, jak i nowych klientów banku.

Mini Ratka Online – ile pożyczymy online?

Wiadomym jest fakt, że banki posiadają określone limity dotyczące pożyczek udzielanych drogą internetową. W przypadku banku PKO maksymalną kwotą pożyczki w opcji online jest 10 000 zł. Taką pożyczkę możemy otrzymać z wybraną liczbą miesięcy, jakie będziemy mieli na spłatę pożyczki. Okres spłaty pożyczki może wynosić od 1 do 15 miesięcy. Co więcej, jeszcze przed złożeniem wniosku o pożyczkę, mamy możliwość sprawdzenia jakie będą koszty takiej pożyczki. Za pomocą kalkulatora pożyczkowego zamieszczonego na stronie Mini Ratki Online, poznamy wysokość raty miesięcznej.

Mini Ratka Online w PKO Banku Polskim to szybka pożyczka przez internet, która może zostać wypłacone nawet jeszcze tego samego dnia, w którym składaliśmy wniosek o pożyczkę. Jednym z dodatkowych atutów pożyczki jest możliwość skorzystania z 3-miesięcznych wakacji od spłaty pożyczki. Osoby które będą chciały pożyczkę spłacić szybciej, będą mogły to zrobić, nie ponosząc żadnych dodatkowych opłat za szybszą spłatę.

Mini Ratka Online dostępna jest w trzech prostych krokach. Pierwszy to oczywiście złożenie wniosku o pożyczkę. W kolejnym kroku sprawdzimy warunki kredytu a następnie dokonamy akceptacji umowy za pomocą jednorazowego kodu. Jeśli wszystkie kroki przebiegną prawidłowo, pieniądze w błyskawicznym czasie powinny zasilić nasze konto bankowe.

Czytaj również

2 Opinie
  1. Dobrze że w ramach takiego kredytu dostępna jest opcja wakacji kredytowych. Nie musimy z nich korzystać, ale w razie jakiejś trudnej sytuacji finansowej, mamy możliwość skorzystania z takiej opcji.

  2. (4/5)

    Czy ktoś kto brał pożyczkę Mini Ratka w PKO, może potwierdzić że można ją uzyskać całkowicie przez internet i nie trzeba udawać się do oddziału w celu dopełnienia jakichś formalności?

Oceń:*