Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Limit w koncie firmowym mBank

Limit kredytowy w rachunku firmowym mBank konto na Start

Dzisiaj przedstawimy jedną z ciekawszych ofert skierowanych do osób prowadzących działalność gospodarczą a potrzebujących dodatkowego zastrzyku gotówki. Mają one możliwość uzyskania limitu w koncie firmowym w łamach konta mBiznes Konto Start.

Limit kredytowy uruchamiany jest w ramach konta firmowego które możemy zarówno otworzyć i prowadzić bezpłatne bowiem konto pozbawione jest miesięcznych opłat za prowadzenie. Limit możemy uzyskać od pierwszego dnia aktywności konta a maksymalna kwota która może zostać nam przyznana to 10 000 zł. Warunkiem uzyskanie limitu jest pozytywna ocena zdolności kredytowej a ponadto dostępny jest tylko dla osób prowadzących działalność nie dłużej niż 12 miesięcy. Uzyskany limit powinniśmy spłacić w ciągu 12 miesięcy a co miesiąc spłacać będziemy przynajmniej minimalną kwotę wyznaczoną przez bank.

Poza bezpłatnym prowadzeniem konta mamy również do dyspozycji 5 bezpłatnych przelewów internetowych, pod warunkiem opłacania składek ZUS z rachunku. Bezpłatnie możemy uzyskać kartę debetową do konta, pod warunkiem że będziemy dokonywać transakcji bezgotówkowych za min. 200 zł miesięcznie.

Wypłatę gotówki możemy wykonywać z dowolnych bankomatów, jednak by nie ponosić prowizji za wypłatę z bankomatów tylko w bankomatach Planet cash4 you, BZW BK, eCard oraz euronet.

Ogólnie oferta limitu w koncie firmowym mBanku to dobra propozycja dla tych osób które dopiero co startują z prowadzeniem działalności gospodarczej albo jeszcze lepiej – właśnie otwierają własną działalność a przy tym uzyskują dostęp do bardzo nowoczesnego konta, które jest wymagane do prowadzenia działalności gospodarczej.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*