Kredyt Inwestycyjny dla firm

- kredyt LITE od Idea Banku

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Idea Bank uruchomił nową ofertę szybkiego finansowania dla firm. Kredyt Lite to rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą mieć bieżący dostęp do dodatkowych środków finansowych.

Kredyt Lite to wygodne rozwiązanie już na samym starcie, ponieważ by uruchomić kredyt, nie jest konieczne odwiedzanie placówki Idea Banku. O Kredyt Lite możemy złożyć wniosek przez internet, a wszystkie niezbędne dodatkowe formalności mogą zostać załatwione zdalnie.

Kredyt Lite do 50 000 zł w rachunku firmowym

Kredyt Lite to kredyt inwestycyjny dla firm, który jest uruchamiany jako kredyt odnawialny dla firm w rachunku bieżącym. Dzięki takiemu rozwiązaniu, mamy dostęp do dodatkowej gotówki o dowolnym czasie, przez najbliższe 12 miesięcy. Jest to kredyt odnawialny, a więc po upływie 12 miesięcy mamy możliwość jego odnowienia, jeśli tylko będziemy wykazywali taką chęć. Maksymalna kwota finansowania w ofercie promocyjnej może wynosić do 50 000 zł. Co bardzo ważne, bank nie pobiera prowizji za uruchomienie limitu.

Kredyt Lite – jak uzyskać?

Kredyt Inwestycyjny dla firm w Idea Banku to oferta dla małych firm i mikrofirm. Oferta dostępna jest również jako kredyt dla nowych firm, pod warunkiem że staż działalności firmy przekroczył okres 12 miesięcy. Idea Bank nie wymaga przedstawiania zaświadczeń o nie zaleganiu z opłacaniem składek ZUS oraz podatków do US. Wstępna decyzja kredytowa o uruchomieniu kredytu odnawialnego Kredyt Lite, podejmowana jest na podstawie wpływów na konto firmowe z ostatnich 6 miesięcy. W niektórych przypadkach, bank może dodatkowo poprosić o przedstawienie rozliczenia podatkowego PIT lub wyciągu z KPiR / Ewidencji przychodów za rok poprzedni oraz okres bieżący. Do uruchomienia limitu nie są zatem wymagane żadne dodatkowe majątkowe zabezpieczenia.

Kredyt Lite jest dostępny zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Idea Banku. Uruchomienie rachunku oraz limitu w rachunku bieżącym, następuje nawet tego samego dnia, po uzyskaniu pozytywnej weryfikacji umowy kredytowej. Podpisanie umowy może zostać przeprowadzone w oddziale banku lub miejscu wskazanym przez przedsiębiorcę, jeśli w jego pobliżu nie znajduje się żadna z placówek banku.

Czytaj również

Oceń: